Споделена история от Тинейджърски

Не знам как да отговоря на въпросите
Здравейте ще ме местят. И е знам как да отговоря на въпросите който новия ми клас ще ми задават. Ще ме питат защо съм се преместила? И защо точно там? Моля ви да ми дадете отговори без да звучът грубо.

Коментари

1.   Истината. Иначе в един момент може да се оплетеш в лъжи, казвам го от опит...

2.   Защото майка ти и баща ти така са решили да сменят мястото на което живеят или работят или пък истината

3.   Кажи им, че просто тук повече ти харесва.

4.   хахаххах :D Как ние да ти дадем отговорите на тези въпроси. Леле... питай майка ти защо те мести (ако ти не си наясно, в което се съмнявам) и каквото ти отговори тя, това ще кажеш на новите си съученици. Никак не ти е лесно на теб, ейййй!

5.   Съжалявам душица, ама каквото и да отговориш на въпросите им, ще бъде смешно. Не за друго - страшно неграмотна си.

6.   Защо се местиш? Кажи им просто че родителите ти така са решили или ти искаш да смениш обстановката.

7.   Местят те, защото?
И мен ме преместиха, бях но като изгонена от училището си, защото развалях дисциплината, което беше далеч от истината, просто не бях роботче. Отидох уверена в новото училище, защото знаех, че съм окей, още на мига се сприятелих с хората, разказах им историята, бяха окей, никой не ме сметна за отрепка, завърших с 5.50 Учителите ме гледаха съмнително, защото знаеха защо съм там, но впоследствие и те ме харесаха.
Ако струваш, хората ще те оценят, аз съм на това мнение и не вярвам на разни многострадалци, които никой не ги оценява, пък видиш ли, те са много умни, красиви, добри, можещи... знам такива хора, те за себе си са НАЙ, другите са зле... Е, не може всички да са зле.