Споделена история от Тинейджърски

Една несподелена любов!
Здравейте момиче съм и съм на 14 години. От както започнахме училище се влюбих във едно момче от новият ми клас. Първоначално ми обръщаше внимание, но след време спря и се захвана със кифлите от класа. Опитах се да го забравя по абсолютни всички възможни начини, но нищо не се получава. Вечер си лягах с мисълта за него и сутрин отново съм се събуждала с мисълта за него. Имало е нощи през, който не съм спала, а съм мислела и само и единствено за него. Във училище г-жата ми по английски език постоянно ми прави забележки, че съм била много разсеяна, а всъщност си мисля само за него. Дели ме само един чин от него. Когато го видя имам чувството, че пеперуди пърхат във стомахът ми. Когато говоря със него много се притеснявам. Няколко нощи ми се е случвало да го сънувам и сънищата ми винаги са любовни. Един от тях се разказва за петнадесетият ми рожден ден, който съвсем скоро наближава. Черпех класът и госпожата със бонбони и когато стигнах вече до него той се изправи хвана ме за ръката поздрави ме по случай рожденият ми ден и ме целуна по устните пред всички. Един друг сън беше как вече сме големи и сме женени и имаме петгодишна дъщеря, която се казва Фернанда и съм бременна със второто ни дете. Направих всичко възможно да го забравя, но нищо не се получава. Дори направих два опита за самоубийство чрез натравяне със хапчета първият път, а вторият път си срязах вените, то и двата пъти бяха безуспешни.
Моля ви дайте ми някакъв съвет какво да правя!
Съжалявам, ако съм допуснала правописни или пунктуационни грешки.
Моля редакторите да одобрят и публикуват историята ми!
Благодаря ви предварително! Вече просто не мога да живея без него.

Коментари

1.   Здравей, миличка! Никое момче/мъж не заслужава да се нараняваш. Ако си тъжна по-добре си пусни музика развесели се ако желаеш да му привлечеш вниманието просто направи нещо със себе си. Нов стил, нова прическа нещо, което да ти повдигне самочувствие той ще го види ако ли не можеш да го заговориш по някакъв начин. Или ако е добър ученик да му кажеш извинявай не разбирам по това моля те обясни ми. Измисли си как да му привлечеш вниманието всяко момиче е имало този проблем. Късмет надявам се да пишеш по натам какво е станало.

2.   Втф?? На какви хапчета си? Помня, че и аз бях толкова филмирана, ама на 14 ли беше, на 12 ли, не съм сигурна... Успокой се малко, може да ти звучи много далечно това, така сте неосъзнатите деца, но ще ти кажа, че животът е пред теб. Тепърва ти предстоят суупер хубави години, някои не толкова, ама толкова любовни драми ще преживееш, че ще се научиш да не драматизираш толкова. Засега просто си повтаряй, че правилният човек ще дойде, когато трябва.
И p. s зарежи го този. Абсолютно не си заслужава. Като се занимава с кифлите, значи вече е минал на режим "няма мисъл, само хормони".
Успех! <3
Ж, 27

3.   Да ти имам проблемите.