Споделена история от Тинейджърски

Има ли много като мен?
Заравейте! Искам и аз да споделя нещо с вас. На 18 години съм и все още не съм срещнала момче към което да изпитвам някви силни чуства, все е било ей така губене на време и чао. Не знам дали проблема е в мен или все още не се е появил "идеалният". Споделете има ли много като мен.... Тенкс предварително.

Коментари

1.   Е аз не съм на 18 а на 27 и все още не съм срещнала идеалният:), всъщност срещнах го но след 1 година връзка стана от идеален на чудовище, така, че Любовта и идеалните неща в този век са много рядко реализирани:))!

2.   Да има, аз на 19 срещнах и почувствах това, което ти ти съвсем скоро ще намериш, повярвай ми!

3.   Според мен в пубертета трудно може да се говари за истински и трайни чуства. Щом вече се замисляш за такива неща значи ти е време да имаш сериозна врьзка. Но не винаги това което ти харесва в началото остава завинаги. Харата се променят и до кьм 30 год. изграждат характер, така че обрьщаи повече внимание на недостатьците, защото след време един мальк недостатьк може да се окаже голям.

4.   Спокойно, нормално е да не си срещнала ИДЕАЛНИЯ. Ако ги нямаше тези момчета, с които си била само "ей така да мине времето," как мислиш би разбрала кой е човека за теб. Постепенно разбираш какво ти харесва и какво не и когато този човек се появи, ще го разбереш.

5.   Нищо не идва просто така от небето... всичко зависи от теб. От най големия звяр, можеш да направиш най милото същество за теб и обратното..... намери първо себе си, за да те намери по лесно половинката ти...

6.   Идеална връзка няма, и със сигурност проблема не е в теб. Сигурна сам че съвсем скоро ще срещнеш човек на който да държиш и както казваш ти да изпитваш силни чувства! Пожелавам ти го от сърце!

7.   Ще ти дам един съвет от личен опит! Не чакай идеалният. Такъв не съществува. Аз съм също като теб. На 18 съм и досега съм чакала идеания и лошото е че все още го чакам. И знаеш ли къв беше резултатът. От самота и отчаяние се хвърлих на първият който ми направи впечатление макар че знаех че иска само секс а аэ имах нужда от връзка, той се подрига с мен и сега се чувствам по самотна от всякога и вече не вярвам в любовта. Но ти не вэимай пример от мен. Надявам се да срещнеш своя принц! Успех!