Споделена история от Тинейджърски

Торбички под очите
На 16 съм и постоянно имам торбички под очите независимо дали съм се наспала или не, но е много грозно, защото са големи. Пробвала съм с краставици и кремове, но не помага. Някакви съвети?

Коментари

1.   Аз също съм така, моето лице е подпухнало по рождение. Когато не съм се наспала добре, положението е още по-зле. За да се справя поне малко с проблема измивам лицето си със студена вода, нанасям си крем за лице и отделен за зоната под очите и масажирам с нефритен ролер, можеш да погледнеш какво представлява. Помага срещу подпухналост. Иначе лъжица във фризера, за да се изстуди и после под очите-решава проблема до някаква степен.

3.   И аз го имам това. Мила, нищо не помага, повярвай ми... Намери си мъж, който да ти казва, че си красива всякак и ще видиш как няма да обръщаш внимание на торбичките, а ще сияеш

4.   Фондютен.

5.   Concealer или по- точно коректор за очи евтини са, купи си ги.

6.   Щом си пробвала кремове и краставици, не знам какво да те съветвам.
На твоите години аз имах същия проблем, но тогава реших, че ще променя начина си на живот. Мислех си, че съм се наспивала и съм била спокойна, но това се оказа моя заблуда. Започнах да си лягам по-рано и да ставам час по-рано, за да имам време да се оправя на спокойствие сутрин. Пих повече вода, движих се повече пеша и след няколко месеца бях доста по-спокойна и сънят ми не се нарушаваше от нищо. Така и торбичките изчезнаха. Казваш, че имаш торбички и като се наспиш, но от опит разбрах, че е важно сънят ти да е спокоен и качествен, а не само да е дълъг.

8.   Пробвай с розова вода, обаче която е 100%. Прочети в интернет там пише много за нея и полезните и свойства. Аз примерно като стана сутрин и преди да легна вечер с тампони за грим си ги слагам на очите за около 5-6минути и съм забелязала, че наистина действа. Друго, което знам е да пием много вода.. надявам се да съм ти помогнала.

9.   Сериозно? ! Торбички под очите! Дай ми ги! Падам си по азиатските стандарти за красота! Там торбички под очите се считат за много красиви. Радвай се!!!

10.   Имах подобен проблем, понеже години наред не се наспивах. Това видео ми помогна, дано разбираш английски:
https://m.youtube.com/watch?v=8n4WbuHhWsE
Отнема малко време, но си заслужава. Съставките са натурални и изсветляват кожата по естествен начин. А балсамът прави кожата невероятно мека.

Black Sabbath