Споделена история от Тинейджърски

Помощ с момиче
Здравейте аз съм редовен посетител на този форум и този ще е третият ми пост. Искам да благодаря за всички съвети които ми дадохте последния път. Та днес имам едно въпросче как да накарам момиче да ме забележи? На 15 съм миналата година се преместих в друго училище защото старото щеше да ми провали бъдещето (там половината не завършват а другите стават наркомани или крадци(не преувеличавам за това всички се местят след седми клас и остават около 10 човека)). Та всичко започна нормално докато не се влюбих в една моя съученичка. Важно е да добавя че в новото училище стереотипите са на лице от всякъде (готините спортисти с готините мацки, забилите зубрачи и аутсайдери тн. ). Тя се движи със така наречените курви и общо взето не говори с никого изкарва отлични оценки за разлика от тях и знам че не ходи по дискотеки ами предпочита да излиза с приятели през свободното си време. Чудя се как да я накарам да ме забележи защото е от тия instagram звездите и леко се е повярвала благодаря за съветите предварително приятен ден;)

Коментари

1.   За да станеш приятел с някое от готините момичета, трябва да:

1. Да си част от готините компании в училище.
2. Да си поне малко над средната хубост.
3. Да се обличаш swag.

И аз като бях точно на 15 години се опитах да сваля едно от топ момичета в училище. Тя също ме харесваше, обаче нещата не се получиха 'щото моята компания се състоеше от "загубеняци" и не бях от "swagerite".

Бъди уверен, дръж се яко, но първо се впиши в нейната компания, дори косвено.

2.   С тая злоба и комплекси ще има цял живот да си висиш в сайта като другите такива женомразци тук. Ами до тук няма с какво да я привлечеш, само ще я отблъснеш като ти види комплексарското мислене.

3.   Ясно разбирам те. Почти във всеки клас е така. Загубеняци и готини.. Ами с риск да се повторя, ще ти кажа това което са ти казали в предишните коментари. Трябва да се впишеш в,, готината" група. Не толкова защото ще те хареса ако си готини, а по скоро че може ако решиш да я заговориш някой от готините да започне да ти се присмива и да те изложи пред нея. Опитай се да се впишеш. Като се по - сближите ги питай дали им се излиза някъде след училище или през уикенда. Виж как ще реагира момичето. И ако излезете можеш да се сближиш с нея. Успех

4.   Когато бях на 15 се впечатлявах от момчета, които:
1. са уверени
2. усмихнати и пускат много шеги и всички се смеят на тях
3. обличат добре
4. имат приятели и не стоят на задния чин сами
5. тренират
6. имат хобита
7. не се срамуват, готини са и като общуват с момиче не се държат все едно им е много важно

5.   Ще вмъкна нещо подобно на коментар 4:
Аз СЪМ на 15 и ме впечатлявят момчета, които са:
- мили
- носят отговорност за постъпките си
- имат амбиции и цели в живота си
- обличат се добре
- ценители на музиката
- забавни и пускат лафчета
- чаровни
- отговорни
Малко съм демоде, ама хич не ме е*е
Искрено се надявам тва последното литераторите да го оставят, понеже има рима