Споделена история от Тинейджърски

Дните...
Всяка сутрин, всяка вечер, всеки обед, всеки следобед се повтаряха... Ходих на училище и след това се връщах, а всеки следобед отивах на разходка с кучето ми. Първоначално не осещах, че дните се повтарят. Разбрах след 2 месеца.. Отивах на училище като всеки път, но този път всякаш беше различно. Отидох до Тоалетната да си измия лицето, не знам какво ми стана бях се узовал на пода един от Съучениците ме намери. Учителите ме питаха какво е станало? Аз им отговорих с '' не знам''. Извиках : Прибрах се. Както всеки следобед бях на разходка с кучето, но този път беше различно бях с приятелка. Прибрах се от разходката спомних си как припаднах вчера. Спомних си как миналия ден разхождах кучето. Нали смахнато е?

Коментари

1.   Не е смахнато, а ти си неграмотен.

2.   Ако беше '' Неграмотно '' както ти казваш според теб щеше ли да е качено?

3.   Абе номер 1 защо се заяждаш? ако беше неграмотно нямаше да пише тук. Замисли се малко!

4.   Колкото и да скачате/ш, прав е номер 1.

5.   Не съм сигурен какво точно се е случило.
Но описанието ми напомня на припадък от ниско кръвно. Като тийнейджър ми се е случвало два пъти, и двата пъти - придружено от някакъв налудничав сън. От онези, които е практически невъзможно да се изразят в смислен текст... Та подозирам че и авторът е имал подобно преживяване.

7.   Не... Не съм припадал... А просто съм преживял прекалено много... Научих много за света за училището за приятелите, що за стока са... За дните прекарани в една и съща стая...