Споделена история от Тинейджърски

Газове при секс
Имам един интимен проблем, който не знам как да разреша-газове след секс. Умирам от ужас, чe мога да се изпусна след като сме правили секс с приятеля ми и да изпадна в конфузна ситуация. Винаг ходим в хотел, тоалетната е до самата стая и дори там не мога да се усамотя за да се облекча спокойно. Ставам нервна и напрегната и започвам да припирам да си тръгваме. Това ми се случва независимо от храната, която съм яла. Пила съм и Еспумизан, но няма ефект. Мисля, че всичко се случва заради енергичното проникване. После се чувствам като напомпана и не ми е добре на стомаха. Отношенията ни ще охладнеят ако продължавам да се държа странно заради този проблем.

Коментари

1.   Ами, изглежда най-лесно е просто да му кажеш, по начин по който да не се притесни... :) Има шанс дори да му стане забавно :) Късмет

-Death_Blade ^

2.   Кажи му и " освободи напрежението " ;)

3.   Ооохх номер 2 направо ми разбииииии.. ти си луд/а! ;))

Ами и аз мисля, че трябва да му кажеш ако държи на теб няма от какво да се притесняваш, а пък ако те е срам излез на терасата да пушиш една цигара например.. знам ли..

4.   Отиди на лекар. От къде са ти газовете - от влагалището или от дупето, защото само от влагалишето може да ти излиза въздух при по-бурен секс.

5.   Номер 4, тя има предвид не от влагалището, от другаде, и аз мисля че трябва да иде на лекар

6.   И на мен ми се е случвало много често и е много неприятно, даже по време на самия секс и аз незнам на какво се дължи-ужасно е

7.   тва, номер 6 е вакуум, въпреки че съм девствен, знам
19г.

8.   Номер 7, може би няма връзка с това, че си девствен, но не си разбрал правилно - вакуума, за който говориш, е при анален секс, когато се извади рязко члена. В темата и в номер 6 става дума за газове при нормален вагинален секс. Иначе нямаше да има нищо чудно и решението щеше да е очевидно.

Аз лично честно казано за пръв път чувам за такъв проблем, но и според мен най-доброто решение е просто да се каже на мъжа. Крайно време е жените да спрат да се правят на по-светици отколкото са. Аз не бих имал проблем с такова нещо (стига да не е на всеки 2 мин разбира се), и хиляда пъти предпочитам жената да се "облекчи" и да мине и замине, отколкото да ми нервничи непрекъснато по необясними за мен причини...

Бтв интересно ще ми е какво е станало с авторката и хотелния й приятел :-)

Кубрат

9.   Трябва да отидеш на лекар задължително!

10.   Абе пръцкай си наволя, и на него сигурно му се пръцка и се притеснява от тебе...