Споделена история от Тинейджърски

Моля за съвет..
На 21 съм. Любовният ми живот върви перфектно, гаджето ме заряза, защото се оказа хомосексуалист. ( на една възраст сме)

- Объркан съм, трябва ми време

Това как го разбирате? И да, питах го директно след това дали е гей и той отрече. Не съм момиче с високо самочувствие, но знам че никоя не може да ми стъпи на малкия пръст. Бях перфектна. Ангел небесен, който не създава грам проблеми, изпълняващ всякакви сексуални желания, разбиращ и обичлив. А той? Обратен.

Започна да спи с мен 1 път в месеца, пък накрая ми изръси, че не го чувствал правилно. Не е да кажеш да сме имали дълга връзка, беше половин година. Гледала съм с кого си чати- само момчета.

Само обратен би ми устоял. Не преувеличавам. Имам реална представа за себе си. Аз бях мъжът в тази ш*бана връзка, и не.. не съм изобщо мъжествена.

Какъв е този късмет? Защо Светът е толкова изп*дерастял?

btw Наскоро едни колеги ми отказаха тенис, защото били на вежди.

Искам нормален мъж, пък мен все някакви ненормални ме харесват, дали за параван ще ме ползват или за нещо друго!

Къде да намеря нормален, същевременно да го харесам?

Коментари

1.   Можеш да намериш нормален навсякъде, но всички знаем, че няма да намериш друг като онова прекрасно създание, с което напоследък изградихте неразрушима връзка.

2.   Здравей, обикновено вече повечето хора, са така не се притеснявай едва ли проблема е в теб. Предполагам, че това е някакво разнообразие, аз имах един приятел който въобще не се интересуваше от момичета, и също така излизаше със много хубави момичета, признаваше си, че беше такъв понякога това се случва, от твърде много внимание, човек когато си има всичко иска да разнообрази. Все някъде има някой за теб, не се отчайвай все пак сте на 21 г. Още сте много млади.

5.   Старичък съм за тебе вече. За съжаление не само при теб не върви нормално. Да не говорим за перфектно. Педерастията се започна от "Ух на мама сладкото момченце". Мама му готви. Мама го пере, глади и подгъзува и как може да го пусне в казарма. Той е на мама писаното яйце и не може да блъска тежка работа. И като ги видя по улиците с онези модерни "джапанки" с каишка м- у пръстите с ластичните дънки с провисналото дъно, чак настръхвам от погнуса. Не веднъж съм се събирал с жени уж за съвместен живот, и винаги до втората година "ай гледай си живота"! Мъчиш се. Блъскаш като роб. Гледаш да успееш да платиш сметки, данъци, такси. Да успееш да напазаруваш за вкъщи. Помагаш с домакинството, и в един момент -" ама ти не ме водиш никъде". Имало е и такива които тяхното си е тяхно, а другото общо. Е как? Масово станаха печелбарки на чужд гръб, и ако може по цял ден да обикалят магазините, че да се изморят. Но това, че не могат да стоят по цял ден в козметичния салон понеже имала двама-трима "мъже" за маникюр и вежди, не мога да го приема. Стискам зъби само заради добрия тон в сайта. Чак започнах да се изненадвам какви псувни мога да творя.
Дядо Тошо

6.   По начина по който говориш и обясняваш ситуацията, особено за това с него след като сте били във връзка толкова дълго изобщо не показва да си перфектна.
Никой не е перфектен, намали самочувствието.
Не искам да ставам груба, но няма как да ти го кажа.

И онази думичка с която нарече днешния свят.. моля те не ставай смешна защото и такива като теб " перфектни " много ;) Всеки е свободен да бъде такъв какъвто иска...

7.   А, последното изречение казва всичко. Ами... в салона за красота, там го търси. Явно по такива си падаш. Външността е доста говореща за характера на човека и неговите приоритети. Така че, просто си смени таргета. Изрисувани и красиви младежи.. не може да очакваш това дето го очакваш от тях.