Споделена история от Тинейджърски

Не знам дали го обичам
С приятеля ми се карахме доста. И преди една седмица се скарахме доста сериозно и се разделихме (той така пожела). На същия ден е тръгнал с бившото си гадже, беше ми гадно първите три дни. След това почна да ми минава, но исках да знам как е и го попитах така се заговорихме той ми каза, че е изгубил най-ценното в живота си и е осъзнал че наистина го обичам. Дали можел да се поправи, и поиска отново да сме заедно. Реших да му дам шанс, но сега не съм сигурна дали го обичам след случилото се или просто се превързах много към него. Това че е бил с нея ме боли (а и вече родителите ми не са съгласни да съм с него. ) Не знам дали съм в няква депресия, но се чувствам ужасно.

Коментари

1.   Махай го

2.   Щом се чувстваш зле откакто сте се събрали, значи е по-добре да сте разделени.
Няма да правя излишни анализи и да развивам теории, мисля, че написаното е достатъчно.

3.   Няма незаменими. План Б ли искаш да си, или В?

4.   Ти на колко си, на 15? На тия години връзките и без това траят по една седмица.

5.   Офф Тея ги знам. Хвана ла си се с него, защото не знаеш какво искаш. Като те е зарязал си е мислил, че е голяма работа и се е хванал с бившата, за да те дразни. Не се ли зачуди защо иска пак да е с теб?
Сигурно тая не му е пуснала и сега ще има оправдание да те дрънка да правите секс. В живота ти ще има много мъже. Но точно този тип не са за предпочитание. Намери си свестен. А на въпроса, щом не си сигурна защо искаш да с него. Какво ти дава той. Зачита ли те или има нещо друго.
Не те отчайвам, но аз ако съм ще го разкаем.
Късмет!