Споделена история от Тинейджърски

Искам да се запознаем!
Здравейте!! Много ще съм благодарна ако отделите време и ме посъветвате!
Та всичко започна като се возих в автобуса сама и както винаги когато няма с кой да говориш реших да видя хората около мен очите ми се спряха на едно момче(нали знаете като видите някое хубаво момче и просто не можеш да спреш да го гледаш) та той ме погледна и ми се усмихна аз разбира се като съм срамежлива почнах да си ровя в телефона и забелязах че и той ме гледа, погледнах го отново и той пак ме погледна и се усмихна. Слязох от автобуса и в близките две или три седмици не го видях. Веднъж докато се прибирахме с приятели от училище го видяхме с някаква компания и той ме погледна в очите. И когато това се случи почувствах пеперуди в корема. Та с течение на времето успях да разбера къде учи и как се казва тъй като не сме в голям град, и сега не знам какво да правя. На практика не го познавам, но когато го видя дори и на снимка чуствам едно специално чуство. Моля кажете ми какво да направя, защото постоянно го сънувам и си го представям!

Коментари

1.   Историята ти е много хубава и ти пожелавам успех.

Това, което ще те посъветвам е ти да направиш първата крачка, защото има голяма вероятност да си останете и двамата само с погледите.

Не го мисли, просто отиваш и го заговаряш или ако си го намерила във фейсбук му пишеш директно.

2.   Не си влюбена, а просто това момче ти е направило добро впечатление... Не всичко е '' любов ''

3.   Какво да ти кажа, била съм в същата ситуация ( на 15 съм била /16 г., но уви момчето като разбра, че го харесвам и си вдигна самочувствието, нищо не се получи разиграваше ме а аз стигнах до думата обичам те. Не сме били гаджета но бях полудяла по него. Моят съвет, когато ти е писано да бъдеш с някой, да се срещнеш да имаш контакт с даден човек, от самосебе си ще стане. Недей го търси, по тази логика той също може да те заговори, защо да си първа, мъжете преследват не жените. Или пък сгреши и ще се научиш след време кое е било правилно. Много лошо, че днешните момчета не са мъже и няма и да бъдат, изгубили са тези качества, както и жените.

4.   Пиши му сигурен съм че и той те харесва 100%

5.   Искам да попитам авторката в кой град е това което се е случило!? Преди няколко седмици ми се случи на мен в София в автобус №305 и след това още няколко пъти се засичам с момичето!!! Честно да си призная е хубаво, а май пътува и с нейна сестра (с другата дама много си приличат). Нямам никаква представа как се е чувствало момичето, но може наистина да е получило пеперуди!!! Аз да си призная честно искам да се запозная с него, но не е удобно точно в средата, в пълен с хора пътуващи за работа автобус

6.   От авторката:Много ви благодаря, че ми дадохте съветите ви!! Та в крайна сметка, май ще се откажа от него, защото съм наистина многооо срамежлива, а той сигурно не ме помни. Номер 4 не мисля, че ме харесва но много ти благодаря все пак, че опита да ме амбицираш до Номер 5 не съм от София.

7.   Мила, разбирам те напълно! Аз съм в почти същата ситуация с едно момче, с разликата че той не ми е толкова непознат, живее в моя квартал, знам почти всичко за него, а дори още не сме се запознали официално, но за жалост просто не мога да го срещна. Не знам какво да ти кажа, освен, пожелавам ти успех!