Споделена история от Тинейджърски

На път съм да стана антисоциален
Писна ми от всички обкръжаващи ме индивиди. Когато се сближа с някого и започна да съм 100% себе си, започва да ме взима за даденост и ставам неговия последен приоритет. Направя ли нещо добро, то се помни 2 дена и след това все едно не е ставало -. - Разбира се има и готини хора, които са просто перфектни, но доминират гадните комплексирани и зли типове. Не знам дали това се дължи на фактът, че съм тийнейджър и през тези години съм много чувствителен и взимам нещата навътре, но усещам как хората, с които общувам, са ме сложили като последен приоритет без значение колко добре се държа с тях и им помагам, когато имат нужда. Под последен приоритет имам предвид, че например ако някой непознат дойде и те го харесат, веднага ще предпочетат него пред мен, без дори да е направил нещо добро за тях. Точно за това реших да загърбя всичко и да започна собственото си осъвършенстване без кой знае какви сприятелявания. Сам срещу всички

Коментари

3.   Станеш ли антисоциален, няма връщане назад. Аз съм на 20 и нямам приятели, нито гадже и имам гадна работа и да искам вече съм свършен и не мога да направя нищо. Не тръгвай по тоя път.

4.   До коментар номер 3, братле и аз съм на 20, и всякаш тази история е писана от мое име, колко сме близки по съдба и как да няма връщане след като станеш антисоциален, винаги трябва да има някаква промяна във всяко едно нещо аз така мисля, но ако си от Сливен може да се срещнем някой ден

5.   ... Номер 3 е прав.. това е като да попаднеш във водовъртеж..
Ако не предприемеш мерки отрано ще стане твърде късно и последствията на необратими в един момент - изпадаш в бездната.

До номер 4 - живял съм в Сливен. Можем ли да се свържем някак?
Къде учиш?