Споделена история от Тинейджърски

Секс
Здравейте, аз съм момиче на 15 имам си гадже от месец, който е на 16 (тази година прави 17).
Още след първата ни среща, той много искаше да ходим у тях, но аз се дърпах. Но все пак, той много настояваше и реших да се съглася, оказа се, че не става и тях, та стана у нас, абе няма значение у кой.
Та да, много смело приех, но сега съм доста разколебана, защото някак си си мислех, че може и да не иска, да дойде само за да правим секс. Но след това докато си писах с него, осъзнах, че той точно това иска. Смисъл у нас в момента има майстори, които правят банята и му казах, че не знам дали утре, ще може да се ползва. И той ми отговори ем тъпо, дано да може, казах му че вече се чудя, кво мисли да правим утре. И получих отговор какво не искаш да правим, аз казах много неща и ми се отговори ако не искаш няма да го правим със смеещи се личица и след това спря да пише.
И да очевидно е, че го иска, но не мисля, че още му имам достатъчно доверие (ще ми е за пръв път) и да чудех се, вие какво мислите, да махам ли тотално срещата за утре, да му пусна ли?

Коментари

1.   Ти как мислиш?

Казвам ти го като някой на 25, да иска секс. На тая възраст връзки де факто няма(с изключения, ама редки). Има само "дай да ръгна и почвам да бегам".

2.   Не, пусни на мен.

3.   Ако го обичаш силно-пусни ме, ако ли не си сигурна- недей бърза☺☺

4.   Мило момиче ,аз го направих на 21 г,и обожавам секса ,викат ми порно актриса в кръга на шегата . Знаеш ли първо го усети дали си готова с цялото си тяло и душа да го направиш ,не просто да си легнеш с някой.
Ясно е ,че му се прави секс и не му се обвързва ,такива са за жалост ,но после искаш ли да те наебе и да те остави .Хубаво прецени и да сгрешиш ще се научиш и ще ти е по добре .Живота учи на всичко .Успех и гледай с кой спиш да не ти тръгне име ,че лошооооо .

5.   Не, че искам да те обидя, но тъпа ли си, че да не забележиш? :)

6.   Ми... На 15 за пръв път не е лошо... Кво му е. Аз имах съученички дето на 15 вече имаха яко бройки... А ти за сефте на 15... добре си. Опитай...

7.   Това момче въобще не е сериозно. Ще му пуснеш и той ще те захвърли като малко коте. Изчакай поне на 18 да станеш. Защо искаш да си създадеш излишни тревоги? Много добре знаеш опасностите от секс в ранна възраст, а ти не си готова за тях.

8.   Ех, че недодялана тинейджърска свалка от страната на този младеж. Така ли се иска секс?
Момиче, аз не бих пуснала на човек, който дори няма подход с думите си. Нито е директен, нито е деликатен. Намерил е едно средно положение, в което ти трябва да се досетиш сама, а той да не си мърда пръста да създаде чувство в теб. Да не си хваната от гората? Ти си му приятелка, а не свалка за една нощ! Как ще му позволяваш такива своеволия!? На всичкото отгоре ще ти е за първи път. То от чиста човещина трябва да подходи по различен начин с теб, при положение, че не си била с друг. Няма романтика, няма страст, няма нищо. Човекът иска да отидете у тях или у вас, да свали гащите и да си изкара събраните сокове.
Той така през просото е тръгнал да иска секс, че главата ми не го побира. По-добре не му давай да те докосва още. Няма лошо да излизате по кафета, из паркове, че и на заведения. Няма лошо да гледате филми у тях или у вас, ако искате и да се запознаете с родителите си. Може да си стоите в твоята стая, да се гушкате, да играете на карти, да се целувате и да гледате нещо, но не му пускай. Не може да му е толкова лесно да получи желаното. Ще те остави като бито куче. Това момче първо трябва да се научи как да иска. Ако бяхте заедно от повече време и вече бяхте правили секс, разбирам да подходи по този недодялан начин и да мислите за терена така, ама на този етап от връзката ви изобщо не му е времето.

10.   Здравейте аз съм авторката,
Мерси за всички съвети
Добре, че ви послушах, дойде в нас, почна да го намеква, но му отказах и какво да ви кажа, докато бяхме у нас всичко мина добре, после си писахме и вечерта към 11 тръгнах да му пиша и познайте изтрил си профила гадината, единствената ми връзка с него. "Най-добрия начин" да зарежеш момиче. Поредният път боклук в живота ми.

11.   Някои мъже, независимо от възрастта нямят такт и това е. Иска просто да го начеше някъде и ти си под ръка. Дали ще си ти, или някоя друга няма значение. Един нормален човек би подходил от по-далеч, ще говори мило, ще създаде атмосфера. А не направо към същината. Отвращава ме такова поведение, неуважително е към теб като към човек и жена. Още си малка, но след време ще правиш разлика между разгонени мъже и някой, който те иска наистина.