Споделена история от Тинейджърски

Трябва ли да се обрежа?
Здравейте. Малко ме е срам ама ще ви попитам нещо. Аз сам на 13 и несам обрязан. И имах приятелка с която се готвехме за секс, но тя ме попита дали сам обрязан и аз и казах че не сам. А тя ме напусна.

Доста зле се почубствах. И ако можете да ми кажете дали вече като попорасна малко ша ми е нужно да се обрежа а мене доста ме е страх и кажете ще боли ли? Ще ми навреди ли на ерекция или на еаколацията? Благодаря ви.

Коментари

1.   Българите не се обрязват! Предполагам, че с приятелката ти сте мюсюлмани затова ти трябва сам да решиш.

2.   Не е нужно да се обрязваш, ако това не го налага. Това в САЩ май в момента е модерно, дори и да нямаш проблем. По-добре наблегни на правописа. Още си на 13 години и има шанс да се научиш.

3.   LOL не сам мисилманин.

4.   Ако си решил да се обежеш го направи възможно по бъзо и не чакай защото ако пораснеш още малко щте те боли мн повече.

5.   Стиа се излага да не си турчин та да се рязваш стои си на газа.

6.   Здравей момченце,това момиче с което си ходил сигурно е била от турски произход и по точно мюсюлманка, за да те пита дали си обрязан.

Така щом си българин не е задължително да се обрязваш, но да ти кажа те, за да го правят значи е полезно. Смисъл такъв, че така се прочиства кръвта. След време това не личи дали си рязан или не всички са еднакви. Успех сам си помисли не е нужно да го правиш, а и дори да попаднеш на друго момиче от мюсюлмански произход не се бой, тя може да е свясна и да не гледа какъв си що си.

И един съвет не бързай да спиш с някое момиче, твърде си малък, момченцата по бавно се развиват, изчакай поне да навършиш 15-16 години. Успех!!!

7.   Не го прави.

8.   Ха българим с рязана п**** не бих го приела това нещо... т'ва си е лично мое мнение де.

9.   Това е много глупаво, не се обрязвай!

10.   На 13 си, а мислиш за секс?! Ама защо ли се учудвам след като момиченцата се ебат на 11-12 години :Х Лапешки историй...

11.   Абе хора аз съм на 20 и сам БАЛГАРИН от както съм роден и п****** ми е такава и сещате ли се!! и сега разбирам,че не трябва! супер,ако попадна на мисулманка няма да ми избяга! :Д

12.   От правописа ти бих казала,че си по-скоро мюсюлманин,който живее в България от да кажем 3-4 години... Балгарин бил... майко Българийо,накъде са тръгнали синовете ти...

Мила

13.   Бълагарите не се обрязват .. при товам си залагам главата че боли

14.   И АЗ ЩЕ СЕ ОБРЕЖА! ПОВЕЧЕ СЕ ИЗДАРЖА ПРИ СЕКС, ТАКА ЧЕ ...

15.   Повече какво?!? Просто кожата загрубява и вече не е толкова чувствителна! Какво сте се юрнали всички да се обрязвате? Няма смисъл.

До № 14 - О, леле майко!!! ИздЪржа!!! ПРАВОПИС!!! Слънце, сам ли ще се обрязваш?!? Ти не можеш две изречения да напишеш без грешка, медицина върху "най- ценното" си ще практикуваш!!! Ако си сериозен по- добре с вашите отидете лекар да те обреже. А, отделно никое момиче не обичат да я лашкат много, много. Може да си необрязан, обаче като Казанова, може и обрязан и като 40 годишен девственик. Няма смисъл, ако е само заради това.
Поздрави и никакви лоши чувства и намерения
Лоли

16.   Аз не съм обрязан но като забеля главичката е чувствителна и усещането не е приятно
Ако си необрязан нали няма проблем да се извърши полов акт?
Забелвам докосвам и болката е остра

17.   Необрязан съм след като забеля главичката надолу и докосна вътрешната кожичка има някаква странна болка и остра.
Има ли проблем да извръшвам полов акт след като имам тази остра болка