Споделена история от Тинейджърски

Huawei p20 lite. Да или не?
Здравейте! Мисля да си купя huawei p20 lite и имам няколко въпроса към ползващите този телефон. Доволни ли сте, работи ли добре, бъгва ли се? Хубави ли са снимките и клиповете, които прави? И откъде си го купихте?

Коментари

1.   По-добре Huawei P Smart 2019 или Honor 8X ползвал съм и двата и вторият ми е личният телефон. Бърз. Красив, и прави много добри снимки, ако искаш да е Huawei това е избора или P30 Lite ако имаш толкова средства де.

2.   Имам го от 1 година. Не забива, има издръжлива батерия, прави уникални снимки и клипове! Препоръчвам с две ръце!

3.   На мен веднъж ми заби, но доста го бях натоварила. Иначе съм доволна, взех го от теленор с 2 години гаранция.

4.   Аз не бих пазарил Huawei сега. Тръмп ги "банна" ако трябва да обобщим, гугъл им дръпна лиценза. И общо взето ще останат без gmail, play store, youtube. И...без ъпдейти.

И цената им ще падне много, сега ако го вземеш за 1400лв, след 2-3 месеца може и да е 250-300.

5.   Nokia 3310

6.   Имам го от около 6-7 месеца. Живея в Англия и си го купих от там.
Доволен съм от телефона, не забива, не ми е правил проблеми. Ходих на почивка скоро и правих доста снимки, камерата е доста добра. В сравнение с предишния ми телефон, на този батерията му издържа доста.

7.   Аз съм с него от година и нещо вече насам, доволен съм изцяло, защото преди това съм имал P8 lite и P10 lite...перфектни са за това, което ти трябва. За ежедневно ползване. Не съм от хората, които си купуват iPhone и не ползват целият му потенциал, а само за снимки или за неща, които можеш да ги правиш и с друг телефон.

Искам да кажа, че първо трябва да се замислиш за какво ти трябва даден смартфон, какво ще правиш него, каква работа ще вършиш. Логично, ако ти трябва само за ало-чао, вземи си някоя Nokia с копчета или Samsung с капаче.

Силно препоръчвам Huawei...наскоро ми препоръчаха от VIVACOM P30 , но не останах впечатлен...даже въобще. За една камера разлика и мин. подобрения на предната версия на о.с е напълно излишно да се дават пари. Взех на приятелката ми HONOR 8X доста сходни параметри и о.с и вътрешен дизайн...то android навсякъде е доста сходен и е доволна, защото получи това, което и трябва. Всичко и ги поддържа без проблем, не го натоварва много, друг е въпроса, че не го пази толкова, но това е друга тема ;д

Лошата новина да не те плаши за това, че от Google спират да снабдяват Huawei със софтуера си, Китайците ще си направят собствен "Google Play Store" и техните му разновидности.
Въпрос на вкус е всичко ако трябва да съм честен, но на всеки бих препоръчал Huawei. Бях скипитичен, но вече 3-та година съм с тази марка и са много стилни и красиви телефони чисто като екстериорен дизайн. Особено с онова piano black на P20 (с който съм и аз) много радва, но за съжаление трябва да го крия и да го пазя с калъф (тефтер) съм, но когато го сваля много му се радвам.

8.   Имам го от 10 месеца. Много съм доволна, все още не мога да му се нарадвам :D. Камерата е страхотна, не ми забива, батерията е супер издръжлива. Влязох в сайта pazaruwaj и избрах най-евтината оферта. Препоръчвам с две ръце :))

9.   Здравей аз от март месец имам Huawei P20 Lite 32GB. Доволен съм. Закупих си го от Теленор с 2 години гаранция.

10.   Имам го от 1 година някъде и супер много съжалявам, че го избрах пред iPhone 7.
Предната камера е ужасна, задната е чудесна. Слолмото и много замъглено(ужасно), а самите клипове не са кой знае какво. Аз имам 64GB-вата версия, черен Принципно мразя протектори и имах само 2 пъти, но ги махнах още на 3тия ден защото ме дразнят и телефона има само една драскотина от ключове. Камерата ми е счупена от поне 8месеца, но работи перфектно. Не забива много, но лично аз не съм очарована. Не препоръчвам. iPhone 7сега е около 570лв, а моя го взех от теленор за 800 с гаранция 2години.