Споделена история от Тинейджърски

Колко дълга коса харесвате?
Здравейте, въпросът ми е отправен към мъжката аудитория, но и жените могат да се включат. Женската коса е един наистина красив дар, но според вас коя дължина е най-перфектната?
Не го вземайте навътре, темата е просто така.

Коментари

1.   До гърдите.

2.   Моята приятелка е с коса до дупето. Точно косата и е първото, което ме впечатли в нея. Като цяло лично при мен косата е първото, което забелязвам за една жена. Обожавам да си играя с нея. Надявам се да не и прищрака и да иска да я подстриже.

3.   Дълга коса е по-добре от къса, но и двете ми харесват, зависи от мацката

4.   Ами зависи си от ръст, възраст, цялостен стил. Много е смешно като видиш някаква възрастна жена с много дълга коса, с побелели корени и някаква супер тънка опашчица. Състарява! От друга страна високата конска опашка би изглеждала супер на едно младо момиче. Същото е и с ръста. Ако си ниска и косата ти е супеееерррр дълга, ами буквално се "губиш" в нея, така че за много нисички жени като, че ли късата и средната дължина са по-подходящи. Отделно формата на лицето също е от значение. На някои жени им отива дълга коса, на други-не. Освен това освен дълга, косата може да бъде права, чуплива, къдрава, на етажи... Та може пак да си с дълга коса, но ако е права да ти стои по един начин, ако е много къдрава по-друг. Така, че няма такова нещо като ПЕРФЕКТНА дължина и прическа. Чертите и тялото на всяка жена са различни. А и дългата коса е прекрасна само ако е подхранена и добре поддържана. Ако е тип "метла" с нацъфтели крайща и някакъв никакъв цвят, е много важно, че е дълга, като изглежда ужасно! За това дълга коса-да, но само ако ти отива на лицето, фигурата, стила, възрастта и разбира се е добре поддържана.

5.   Обожавам натуралната дълга и добре поддържана женска коса с естествен цвят. Ако може да е до кръста още по-добре.

6.   Важно е да не е много дълга. Някои си въобразяват, че са много екзотични и красиви с доста дълга коса, но истината е, че е неприятна гледка. До средата на гръбнака е поносима граница, по-надолу е зле. Дори да си невероятно красива, чудо на чудесата - пак ще си малко по-хубава с не толкова дълга коса.

7.   Когато, косата е хубава и поддържана, харесвам дължина до кръста. На някои им отива. Разбира се, зависи от човека и от самата коса. Аз съм с коса до или малко над гърдите. За моята коса тази дължина е най-добрата и така се харесвам. По-късо или по-дълго не на мен не ми стои добре.

8.   Зависи от годините. Но колкото по-младо е едно момиче, толкова по-дълга коса е най-секси за мен... разбира се, ако е буйна, добре поддържана и красива... не някоя дето си ходи с пресичката в чантичката и има-няма 2-3 косъма на главата и е ужасно грозно. Иначе колкото по-възрастна ставаш, според мен толкова повече трябва да се скъсява косата...