Споделена история от Тинейджърски

Лошото момче ме влече $$$
Аз съм младо момиче на 14 години, нямам опит с момчета, не съм имала гадже, но не знам защо така си бях и като по малка харесвам гадни момчета(гадняри, тешкари, курвари и да са по големи от мен поне 3 години и нагоре ама да са сладки и красиви)Има един с 5 години по голям, висок и силен. Пада си по коли.. Има страхотна усмивка, но е гадняр и се занимава с марихуана. Момчето е типичен газар с цепната вежда(умишлено) и готино късо направена прическа. Само като го видя и тялото ми настръхва. Той няма да ми убърне внимание никога, а само се подиграва с хората, голям гадняр но го харесвам и немога да се спра... Знам че ми трябва добро и мило момче, но какво да направя като ме влече лошото момче

Коментари

1.   Споко, след някоя и друга година като писнеш, че подобен сладур ти е "разбил сърцето" ше ти дойде акъла:))

*Syndrome

2.   всеки с вкуса си.. но после може да си испатиш! ;))

3.   Аууууууу, на колене пред "мистър Опасен"! Такива посредствени бройкаджии ще си развяват байрака докато има наивници като теб, които си мислят, че животът е филм... Давай смело, щом те влече, но само при условие да не ревеш после... когато тоя 'убавец "Убърне внимание" на следващата неосъзната хлапачка...

Борония

4.   На тази възраст е така:)

5.   Дано ти дойде акълът преди да си изпатиш.

6.   Както 5 казва.. накратко... започни да си използваш мозъка, преди да е твърде късно. Немога да повярвам какви деца има тези дни

-Death_Blade ^

7.   абе не се стряскаи аз сам на 14 и имам гадже на 46 та такаче споко

8.   Тъпа си за това, а и неграмотна. Думата е обърне, а не Убърне, пред НО има запетая, а не мога се пише отделно и пр. Ще загазиш с тези предпочитания вярвай ми! А №7 си е направо извратена, ако е вярно. Чичкото пък е педофил.