Споделена история от Тинейджърски

Не издържам вече!!!!
Здравейте, пише момиче на 14 години.
Няма ден в който да не се карам с наще, особено с баща ми.
Винаги когато имам по-ниска оценка от 6, той ме наказва и не ми дава да излизам навън, за да уча. Както всеки и аз имам задължения вкъщи и когато не ги изпълня, следва наказание.
Веднъж, когато бях на рожден ден и бях загубила представа за времето, закъснях с 2 часа и като се прибрах следваха скандали от майка ми и много бой от баща ми. И оттогава той ми е казал всеки път като ми говори, трябва да го гледам в очите и да се съгласявам с него, иначе пак щяло да следва бой. Не издържам вече! Моля, дайте ми съвет какво да правя.
Моля, редакторите да я публикуват!!

Коментари

1.   Здравей момиче, Не се оставяй да те мачкат, как така 14 г. Ще те бият, Да не си им животно. Утивай в Социалните служби, подай оплакване в закрила на детето. Какво като ти е баща, Той няма право да те бие, живеем в 21 век. Желая ви успех.

2.   Може би просто те пазят, но това за оценките може да са му болни амбиции. Защо иска да имаш шестици, той ли е бил отличник или иска да учиш нещо после...

3.   От какво да я пазят? ! Не е толкова малка за да не може да преценява някой работи. Тя е личност, имаща право на свобода и мнение, а не да бъде като в клетка и превърната едва ли не в робиня. Майка ти как реагира като се случва това? Някой от роднините ти знае ли? Боят не решава проблеми, а създава повече в бъдеще. Това за оценките не го разбирам, наистина... Мисля че просто си правят перфектното дете от теб и проявата на какъвто и да е характер ги плаши.