Споделена история от Тинейджърски

Не мога да спя, защото съм хлътнала по едно момче!!!
Исках да попитам, защото почнах да се тревожа. От ккато осъзнах, че харесвам въпросното момче трудно се храня, спя или по много, или изобщо. Мисля постоянно за него и ми се иска да видя дали ще предприеми нещо, защото дава много знаци. Говорим си от много близко разстояние ( имам в предвид достатъчно че да усещам как диша в мен ), често ме хваща за ръката, когато примерно подавам за пет задържа я известно врмее и я пуска, и общо взето подобни неща. Какво да правя? Дали ме харесва? И защо не се храня и не спя?

Коментари

2.   Честито! Влюбена си!
Любовта е така, особено в началото. Мислим непрекъснато за обекта на нашите желания, преживяваме по няколко пъти нашата последна среща, как ни е погледнал, какво ни е казал... Прекарваме безсънни нощи докато си представяме колко хубаво би било ако най-после ни целуне, ако ни каже мечтаните "харесвам те" или "обичам те". И си фантазираме безумни неща. Любовта те води до главозамаяност и оглупяване. Не е шега, научно доказано е. При влюбване се променя баланса на веществата в мозъка, които са отговорни за поведението. Следователно, когато човек е под въздействието на любовта, действа като дрогиран.
Не се притеснявай, временно състояние е. Наслаждавай се на това ново усещане, само гледай да не забравиш съвсем за уроците и да не станеш кожа и кокали. Хубаво е човек да е влюбен, но гледай да не се вманиачаваш на тази тема. Недей да мислиш през цялото време само за това. Излизай с приятели, спортувай... Абе с две думи, гледай да правиш и други неща. Иначе споко, нормално е.