Споделена история от Тинейджърски

Писна ми да се влюбвам в известни личности!
Здравейте, аз съм момиче и навлязох в пубертета.. Проблема ми е, че още от малка си падам по известни личности.. С поне 5 години по - големи от мен.. Само два пъти съм харесвала някой мой познат, но това беше отдавна. Поне 4-5 години минаха.. Който знае кого харесвам ми казва "хайде стига бе, няма да го срещнеш!" но глупавата аз не вярвам.. Някакви съвети?

Коментари

51-66 от 66

65.   И при мен е тaкa. Почти цялaтa ми стaя е в плaкaти нa Пол Уесли. Оножaвaм го. Знaя дaтaтa му нa рaждaне, нa колко години е, имa ли съпругa или не, всичко. Но, при мен нещaтa сa мaлко по-рaзлични. Едновременно хоресвaм някоя звездa и някое обикновенно момче. Ето, в моментa хaресвaм Пол Уесли, преди Джони Деп, Леонaрдо Ди Кaприо, и т.н. Но в същото време тaймо си хaресвaм, нaпрaво обичaм, някой съученик :/

66.   Ако си истински влюбена в известна личност, която е по-голяма от теб с най-много 10 години и искаш връзка - не се отказвай, казвайки си, че никога няма да го видиш и т. н.. Например Maggie Lindemann.. Тя е момиче, което беше влюбено в Carter Reynolds, отиде на meet and greet, запознаха се, харесаха се и създадоха връзка. И все още ходят. Доста от гаджетата на известните са хора, които преди са били фенове, като нас. И аз съм влюбена в Kian Lawley и не губя надежда, че някога ще го срещна и поне ще се сприятелим. Момиче на 15.

68.   Аз същоо бях така. То не бене Чанинг Тейтъм, Джесън Стейтъм, Брат Пит, Скалата. Но сега вече съм с друго мислене и след време и ти ще започнеш да мислиш за други мъже. Всички знаем, че известните са много секси, но трябва да сме реалисти!

69.   Това си е от пубертета, няма нищо страшно. И все пак, ако някое момче те харесва, не търси звездата в него, а просто му дай шанс да се докаже пред теб.

70.   Хах, и аз сега си харесвам един певец (оли александър) но това си е нормално :) Така че не се тревожи :)

71.   Моята приятелка харесва росс лънч

72.   Темата е стара, но предполагам, че още има хора, които я следят. Преди 2 години и аз бях написала коментар и сега като видя кой съм харесвала ми става лошо направо :D В момента съм се прехласнала по Дилън О' Браян, ама то и преди това не беше Иън Сомърхолдър, Люк Хемингс, Остин Бътлър и т. н. Наистина е доста кофти да си харесаш някой, който никога няма да имаш. Сега единственото нещо в главата ми е Дилън, ама нито плакати нито картинки негови имам, поради причината, че като го видя и започвам да се изнервям, колко е красив и същевременно недостъпен. Тази тръпка е временна, но след нея идва друга, след нея още една и така живота ни отминава в напразни надежди. Старайте се да не мислите толкова за тях, излизайте с приятели, учете, спортувайте, не гледайте филми с него/нея, колкото да не го/я мислите.
Момиче на 14 :)

73.   Аз пък сам влюбен в Парис Джаксън.

74.   Ви ко да кажа луда сии!!! :-D

75.   На всички се случва. Аз също съм тийнейджърка и знам какво е. Постоянно сънувам Leo Howard как сме заедно и как се целуваме и някакви драми :Д и ми е много кофти, че не е реалност, но... това е съвсем нормално, дори да мислиш за тях

76.   Ей, здравей аз също от вече 1 година си харесвам футболиста Неймар! Но мойто не е харесване аз умирам за него... Имам много неща на него.. Правила съм безкрай глупости и то само заради него едно от най-рискованите беше че си го писах с перманентен маркер на челото и после свърших в пирогов за 2-3 дни! Също си писах името му с пергел и се получи рана, спуках вена заради него... А той дори не знае че ме има! :( Тъпо е от моя страна но не мога да се откажа от него и толкова..! И никой не съм обичала толкова многооо... предполагам не си до моята степен такаче не се плаши! ;)

78.   До 58, и аз харесвам Люк ♥♥♥

79.   И аз съм така, спокойно, влюбена съм в Dylan O'Brien *. * Harry Styles <3 Naill Horan обсебена съм от тях. Най-много за хари и найл и дори ми става тъжно поради самия факт, че никога няма да ги срещна и че нито един от тях незнае, че дори съществувам. И една от най добрата ми приятелка си падаше по един певец и аз много и се смеех защото ми звучеше смешно и много странно. Но сега и аз съм в това положение, но не се тревожа много защото знам, че скоро ще
отмине защото съм едва на 14г и ще има и др момчета, които поне ще знаят за мен :)

80.   Номер 55, неподправени известни личности няма. Дали ще си паднеш по рокер или по Бийбър е еднакво тъпо. PR-ът на рокерите върши същото като този на 1D. Не препоръчвам никому да се захласва по рокери, още повече че много от тях са наркомани и определено не е добра идея да си съсипвате живота като тях. Като човек, който цял живот се е захласвал по рокери, бих ви препоръчала да се захласнете по ученето и по мисленето със собствената си глава, а също така и по реалния живот, който се появява едва когато изключите компютрите и мобилните си устройства.
Успех, скъпи деца :)

er

81.   И аз се влюбвам в големи момчета които никога няма да се срещна с тях освен във видеоклипове и снимки винаги съм харесвала по-големи момчета с 5 или 6 години.Миналата годна харесвах Justin Bieber а сега съм лудо влюбена в Хари Стайлс винаги искам да го гледам и да му се радвам не знам какво да правя за да се откажа от него винаги го сънувам и прегръщам възглавницата си мисълта че прегръщам него всяка нощ!!!

83.   Аз полудявам по Матю Макконахи и неговите къдрици... Искам да сме двамата в една стая и да му опипвам плочките под хавайската му ризка...

Момиче, 14 г.

51-66 от 66