Споделена история от Тинейджърски

Проблеми с ръста!
Искам да задам въпрос към хора, които са чели статии или разбират от това което ще попитам. Моля деца като мен под 20 години да не пишат коментар, защото питам сериозно! Така аз съм на 13 години и съм висок 1. 54-1, 55 с обувки там което много ме притеснява за 2 години съм мръднал едва с 7-8 см дали има и толкос. Моля ви помогнете ми. От един месец играя баскетбол. Сега ще се записвам и да тренирам. Родителите ми са високи 1, 71-1, 72 и 1, 60–1, 60+. Четох, че набирането на лост или изобщо висенето помагало, но ми звучи смешно, а и немога да се набирам и да се задържам изобщо на лост. Това не е за мен. Мога лицеви и коремни преси.

Коментари

1.   Здравей! Не се безпокой, ти сега започваш да растеш. Това, че тренираш баскетбол е добре, а и щом родителите ти не са ниски, знай, че няма да си останеш нисък.
*Яса

2.   Ще порастнеш, а и да си нисък не винаги е проблем. Лично аз съм на 14 и съм 1, 72, което е яко. Само дето в класа ми има само 2ма по-високи от мене и всички други са като мравки. Опитвам се да кажа, че да си много висок не винаги е хубаво... :)

3.   На 13 според мен е нормално да си метър и половина.. сега навлизаш в пубертета и ще има да се извисяваш :)))

-Death_Blade ^

4.   аз съм на 13, момиче съм и съм висока 1. 76, да ти кажа честно не е много хубаво да си висок (без да споменавам колко пъти съм се удряла в табелите.. по невнимание разбира се)

5.   аз съм на 13 години и съм момиче и в 4 и 5 клас бях една от най-ниските но в 6 клас изведнъж се издължих и станах колкото най-високите момичета от класа ми аз съм колкото сестра ми а тя е висока 160 а аз съм висока 160 също а тя е на 18 не се безпокой може пък да не станеш 2 метра може да си останеш 165

6.   Хей спокойно не се притеснявай, аз съм на 14 години и съм висока едва 1, 55, но има още време да раста, а и родителите ми се среден ръст, така че няма да порасна много много, но щом твоите родители са високи сега ще дръпнеш и ти! ;) Спокойно това не е повод за притеснение, но все пак е хубаво, че го споделяш с нас! Стискам ти палци.. успех!!!

7.   Като бях колкото теб, в стария ми клас имаше едно момче 1, 55 едва, а като го видях след 2 години беше станал 1, 75. Така че има още доста да растеш, и да набирането на лост и баскетбола помагат:)

8.   Брато, спокойно :) Тези 7-8 санта даже са много за 2 години, както и да ти звучи. Но за тази възраст е напълно нормално да си толкова висок, ти тепърва започваш да се издължаваш, ще има да растеж на височина до 18-19 години някъде така че споко. Сега си на 13 и си 1. 54, след 5 години ще си 1. 70, даже повече. Запомни това!
М 18

9.   Ще ти дам пример, че нямаш никакъв проблем с ръста. На 13 години бях висок 140 см, а сега съм на 17 и съм висок 171. Не се притеснявай-ти тепърва ще почнеш да растеж. Аз почнах на твоята възраст да раста бързо.

10.   Аз съм на 15, момиче, и съм 1.59. Бившето ми гадже беше ( и е :D ) 1.87, а е мой набор. Когато застанех до него беше някак си странно, ноо.. свиква се.. Така , че според мен си напълно в нормата : )

11.   При всеки е различно аз сам на 14 и съм висок 1 и 70.