Споделена история от Тинейджърски

С кого да излизам през лятото?
Здравейте! Момиче съм на 14. Нямам кой знае какъв проблем, но си ме терзае отвътре. Докато бяхме на училище всичко беше страхотно. Имах една най-добра приятелка, доста познати, момчета, които ме харесват, хубави оценки - не мога да се оплача. Училището - ок. Вкъщи всичко е добре, наш'те са страхотни, страхотно се разбираме. И в нас - ок. Обаче, няма с кого да излизам през лятото. Преди да завършим ходехме насам натам след училище. у нас, все у някой. А сега като завършихме всички отиват по село, насам-натам. Или пък са доста далечко от тука, че да излизам с тяхната компания, или пък не сме чаак толкова близки, че да кажа - айде да излизам с вас. Тука при нас има една групичка, в която мога да излизам. Попринцип аз вече съм излизала с тях миналата година, но тогава бях малко срамежливичка, доста по-пълничка и много не се вписах. Сега обаче съм с адско високо самочувствие, направо се чудя от къде го изкарвам, много се харесвам напоследък. Та нямам проблем да излизам и да говоря, с когото и да било. Ама това ме притеснява, че с тая групичка пред нас вече съм излизала и не съм им направила кой знае какво впечатление. А и там са предимно момчета, има няколко момичета, но те непрекъснато са скарани. Аз тях ги познавам от малка, играли сме си заедно.. Но така стана преди 2-3 години, че аз се отцепих от тях и почнах да излизам с едно момиче, което много много не я харесваха, а те с тея момчета. Аз вече не излизам с нея. Та да речем на един път не се събират повече от 2-3 момичета. Обаче те са си вече по-близки. и някак си все едно съм излишна. офф, много объркано стана - просто искам да излизам с някого през лятото. Ама на мене не ми стига един човек, аз съм по-големите компании, а тука е само тая ии казах ви вече..

или пак трябва да се пробвам с тях или да си намеря нова..

Коментари

1.   Все нещо им липсва на хората...

-Death_Blade ^

2.   Ако си от Бургас - ще те взема под крилото си :D Е, по-малка си от мен, но едва ли скачаш още на въже хаха :))
Да не си помислиш, че съм педофил, момиче съм..

И аз съм така, не работя това лято, а повечето ми приятели работят ии често стоя сама, защото или са на работа или след работа са уморени и не им се излиза..

Чесно казано вися си на компа и се запознавам с нови хора, с някой ми е много приятно и излизаме тук-там..
Тъпо е така като повечето ти приятели драснат на някъде.. :)

3.   Е, мерси, ама съм от София. : )) Абе, не ми пука вече. Заминавам си сега на морето при чичо ми и ще си намеря някоя компанийка