Споделена история от Тинейджърски

Разликата в годините?
Здравейте, аз съм момче на 15 години и си харесвам много една какичка на 22. Тя е красива, умна, абе разбирате ме... Попринцип и двамата се харесваме, постоянно ме нарича "сладур", но нещо ме кара да се замислям... Това окей ли е? Всмисал 7 години са...

Моля ви да споделите какво мислите, естествено без глупости ако може, благодаря предварително ^^

Коментари

1.   Е тя сигурно те вижда като по малкото и братче...тва 22 годишна да залитне по 15 годишен малко фантасмагория ми се вижда.

2.   За любовта няма години.аз съм на 32 моят приятел е на 23 ,той предприе крачката ,въпреки,че и аз имах си патии..момичето знае ли за чувствата ти? Ако не сподели и нищо не губиш,може само да спечелиш!между другото ,ако усещаш,че не си и безразличен-значи е така ,шестото чиство никога не лъже! Успех

3.   Ами говори с нея може да станат нещата аз така преди време забих една какичка с 5 години по голяма

4.   Аз мисля че когато има любов годините нямат значение Ж27

5.   Ако имаш чувства към нея знаеш какво трябва да направиш.Не разбирам кое те притеснява по точно?

6.   Аз съм на 21 и моят приятел е на 16. Понякога си личи разликата в годините, макар че на нас по-скоро темперамента ни е различен - той е домошар, аз съм навън постоянно. Личи си понякога в самите разбирания,но нормално, с годините ще си промени някои възгледи. Голяма ви е разликата, на мен и приятеля ми също, но по-натам ще личи все по-малко. Единствения проблем ще дойде, ако се задълбочат отношенията ви някога и се стигне до желание за съвместен живот и желание за деца - ти като си на 20 и ти се живее, тя ще е на 27 и биологичният й часовник ще започне да тиктака. При мен и моят приятел проблема е, че например него не го пускат на много места и все трябва да лъже техните, но само още 2 години ще е така. Друг проблем, който може да имате е родителите. Родителите ти ще одобрят ли тази връзка или пък нейните? Ние поне нямаме този проблем. Един приятел, който е на 25 ходеше с жена на 35 иначе.

7.   Не е ок, никак даже. Има ли смисъл да обяснявам защо?
Намери си някоя твоя наборка. :)

ж, 22

9.   Абе то лошо няма, ама ако сте самостоятелни - примерно ти на 25, а тя на 32...
Сега обаче, със сигурност нито вашите, нито техните ще са във възторг.
А и ти какво? Момичето може да мисли вече за семейство, а ти имаш поне още 4 години учене, а след това ако и висше следвате... Абе в близките 5-10 години едва ли ще можеш да поемеш наистина мъжката роля в тази връзка!
За джиджи-биджи може и да стане за малко (да речем няколко месеца), ама за нещо по-сериозно - едва ли.

10.   Това, че те нарича сладур нищо не значи. И на мен момичета ми се усмихват, ама... И все пак опитай.

11.   Казваш,че се замисляш за годините притеснява те че ти си малък или че тя е голяма? Едно ще ти кажа говори с нея

12.   Теб изглежда те притенсяват годините какъв съвет искаш по-точно?п

13.   Мило дете ще ти дам един съвет-слушай сърцето си! Ж34

14.   Това окей ли е ? Кое дали е окей? Ако има чувства всичко е окей,явно годините те притесняватимам семейни приятели и рязликата им е 10 години,заедно са от толкова,имат си детенце и се обичат безкрайно,така ,че годините не са фактор,когато има чувства.Надявам се да съм била полезна.

15.   Няма какво да му мислиш заграждай :д моя случай е сходен с една какичка 6 години по голяма от мене, ама бях много влюбен в нея и исках да е моя.започни с копмлиментите жените го обичат,покажи и че е единствена ,инетересувай се какво обича да прави ,къде обича да ходи и и направи изненада и ще е твоя гарантирам ,щом и тя те харесва действай и успех Daddy

16.   Пич щом е красива и те харесва кво юовече искаш с красивите момичета се действа.така че действай преди някой да ти я вземе и хич да не ти пука

17.   Умна и красива? Ми ти какво чакаш? Кво има да му мислиш толкова

18.   Аз съм момиче и съм по-голяма с 5 години от приятелят ми не виждам нищо лошо и нищо нередно в това!

19.   Така. "В смисъл" се пише по този начин, освен това е паразитен израз и е по-добре да се избягва. Съжалявам, но мисля, че беше редно да се каже.

На въпроса: опознай момичето, общувайте си на ежедневно ниво, и постепенно ще разбереш дали разликата в годините (и акъла, ако има такава) работи за или против едни ваши евентуални бъдещи отношения. Наблюдавай я добре, задавай й въпроси, за да разбереш повече за начина й на мислене, на живот, визията й за нещата (и мъжете). Може да се окаже, че съвсем не е лудо влюбена в теб, а просто си те закача и ти се радва отстрани. Може да се окаже и че сте един за друг, чувствате се страхотно заедно и тази връзка има светло бъдеще.

Всичко това ние обаче няма как да знаем. Има двойки с над 30 години разлика във възрастта, които са на една вълна и остават до края. Има и хора, родени на една дата, в една и съща година, които едва оцеляват два или три месеца съвместен живот. Строго индивидуално е, затова тръгни от опознаването и без резки движения на принципа "ми що да не я пробвам, какво ще изгубя", защото нищо добро не е започнало така, с безсмислени връзки без дълбоки чувства и още по-безсмислен секс.

Идеята ми е да я опознаеш добре, много бавно и с внимание, като й позволиш да стори същото, ако желае. Разбери дали изобщо искаш тази жена в живота си, дали ти разтуптява сърцето действително или е просто умна и красива, но не твоята умна и красива. Действай разумно и ще бъдеш щастлив! Успех!

20.   Тя иска да ти бъде първата и да ти покаже какво значи хубав секс. Не се страхувай все някоя трябва да ти бъде първата, а и няма от какво да се притесняваш, тя усеща,че ти нямаш опит и е готова да ти бъде учителка. Смело напред в новите ти секс приключения. Ама после пиши какво си преживял.

21.   Разлика в годините? Доколкото разбирам това те притеснява? Какво тогава искаш? Какъв съвет по-точно? Щом ти е проблем си намери някоя колкото теб

22.   Ами пробвай, нищо няма да загубиш. Ама освен секс, не се надявай много много на друго. На 15 си още, а тя жена на 21. На тая възраст 3-4 години са си доста разлика, за 7 да не говорим. По принцип момичетата по-рано се развиват и узряват. Аз на 16 ходех с един на 22, ама все пак бях много зряла за възрастта ми. Работех и т.н.
Виж ако ти беше на 20 а тя на 27, щеше по-малко да се усеща разликата. Става въпрос за връзка ако искаш. Иначе за секс, естествено че става, ако и двамата се харесвате.

23.   Няма любов, когато жената е по-голяма. Не е имало и никога няма да има. Има само долни курви. Това е истината. Ако някой го е заболяло, не се извинявам. Истината жили.

24.   Който и каквото да ти каже няма значение-послушай сърцето си

25.   Аз съм с 8 години по-голяма от съпруга ми. Заедно сме от 14. обичаме се и се уважаваме все така! Тези предрасъдъци с годините са толкова глупави. Моят съвет е, че ако си влюбен наистина трябва да говориш с момичето, по-добре дори и да не се получи, все пак нищо не се знае, но повярвай ми говори с нея, защото ако не опиташ ще съжаляваш, може пък това да е голямата ти любов! Знае ли човек

26.   Покани я да излезнете. Признай и чувствата си, пък каквото стане! После пиши какво е станало. Успех. М21

27.   Само заради това сладур, ли мислиш, че те харесва, сподели малко повече, за да можем да ти помогнем

28.   Пичага тва че ти казва сладур не значи че те харесва виж ако има други приьнаци е друго например начина по който те гледа винаги се познава или примерно ако постоянно се усмивхва в твойта компания иначе според мене вместо да седиш тук и да се чудиш трябва да и споделиш чуствата си

29.   С какво ти е показала че те харесва тва е важно

30.   Сърцето е важно годините не са важни слушай сърцето си

31.   От написаното разбирам че не си сигурен и не знаеш какво искаш, по добре остави момичето в такъв случай. Ти какво искаш по точно секс или връзка

32.   От авторът:

Първо искам наистина да благодаря на всички които са отделили от тяхното време да напишат по нещо ^^
Искам да кажа също, че явно съм го написал маалко кратичко, смисал, че тя не просто ме нарича "сладур" и от това означава, че ме харесва, ами се държи повече от любезно, интересува се от мен, не ме пренебрегва, поразпитва ме за в училище, виждали сме се и мисля, че когато това стане, тя се радва да е около мен(както и азз), когато ме погледне определено си личи, че има симпатии към мен. Мисля, че съм влюбен в нея и наистина трябва да й споделя какво чувствам. Това го написах, защото се чудя дали няма да ме отхвърли, защото съм очевидно със не малко години по-малък от нея и също ми беше интересно какво мислят хората за това. Замислял съм се и за това какво би станало за напред ако между нас провървят нещата, за това как мога да бъда неразбран и отхвърлен от родителите ми... Раздвоен съм, едната ми страна е луда по нея, а другата се страхува от това как ще го приемат околните. Мисля, че за сега първата надделява, и то много.
Скоро ще й призная какво изпитвам и се надявам това да са общи чувства. А ако не са... незнам какво ще правя.
Още веднъж, благодаря на всички за коментарите

33.   Успех мило дете бори се за чувствата си