Споделена история от Тинейджърски

Прякор за гадже..!!
От няколко дни ходя с едно момче и той ме нарича мишка, много сладко, но ми намекна, че иска и аз да му измисля прякорче.. Не искам някое супер лигаво и клиширано, а нещо оригинално. За това моля Ви дайте някакви насоки.. ;pp

Коментари

1.   Ох, това с прякорите е такава простотия, мен лично ме дразни НЕВИЖДАНО МНОГО, но не това питаш- ами ето ти един клип, дано говориш английски:
http://www.youtube.com/watch?v=gWVfG2mA8Rc

2.   Ами пробвай с рима - римувай мишка -...

3.   Бебо, бебчо, зайо, мечо, пухчо, бубо, чочко, пате, муцунчо и още бол такива..

4.   Плезльо, Лигльо (ако се лигави примерно).. и има много други

5.   Харпун.

7.   „душко“

това е руски прякор на двойчици... котьо, мило...или както го чувстваш, всяка двойка си има такива...бъди оригинална

8.   Наи-хубавите прякори са тези, който изтъкват дадени, хубави черти. :)

9.   Тромбушче, кюфтенце, поничке, лейко, бачонке, винарко, буренце се оригинални. ::P :D:D:D

10.   Ако ти си мишка, значи той е мишок или мишок-плъшок или мишок-пишок

11.   Мушморок

12.   примерно ако се казва:
Ангел-анчо
Борислаб, Божидар, Богомил... -бобчо
Венцислав, Венелин, Велислав-венко, вели
Георги-гоше

мога да изброя със всички имена умалителните прякори, но ще е по-лесно ако кажеш как се казва :)

поздрави: javito6911

13.   Здрасти №12 бих искала да ми кажеш прякор на името ''Иван'' благодаря ти много :) :*

14.   Ами аз винаги на гаджетата викам : слънце, бебчее, милоо, шлядур и сякви такива но много обичамм да им говоря по галено имее.. примерно ако се казва Мартин - Мартинчооо :D нз ама сички мн се кефят кат така им викам :)

15.   Ами ние с приятеля ми си викаме... : Мише, мило, зайче.... и всякви такива той ми вика и съкровище, злато, слънце и т. н.

16.   Зайче, Слънце и т. н

20.   любов моя, обич моя. слънчице, красотичке. мила. мило, миличко, съкровище

21.   слънчо е абсолютният ми фаворит! :D

22.   аз и викам шефке тя на мене шефе

23.   Може и Иви,Ивчо и т.н според мен е сладко ;д

24.   Темата е стара, но все пак и аз да споделя :Д Приятелят ми се казва Димитър, и аз му викам Дима :Д Понеже е руснак, а там например на Иван викат Ваня, на Петр - Петя, на Михаил - Миша, Мишка и така :Д

25.   аз на моя авер му викам пати :3

27.   Коте все едно сте котка и мишка. Много сладко ;)

28.   Рапончо :)

29.   На Иван - Ваки.. това е най-някакво готино :D

31.   Гуши, коти, слънце, слънчо, шуши, писан...

32.   Предлагам ти следното:
мили, сладко, сърчице, сладък, заек, бебе

35.   Ще изкажа и аз мнение по темата. Аз като се казвам Мартин и ми казват "Маки". Какво изобщо означава това? Мен си ми харесва, но.. все пак какво говори?

36.   злато, съкровище, мише,

39.   Отначало моят приятел ми казваше Мише.. ;д после започнахме с бебе .. и от тогава той като ми каже беби.. еди си кво .. и ме разтапя :3

40.   Номер 5 просто уби рибата :Д:Д:Д:Д съжалявам трябваше да го кажа но никъде не видях да си казвате всичко аз на моето момиче освен почти всички които изборихте й казвам всичко моее

41.   Здравей, моя приятел ми вика сладур , бебе , беби , но аз като теб не мога нищо интересно да измисля за него .Според мен на теб ще ти дойде от вътре и ще видиш , че това оригинално нещо което си измислила е най-хубаво ,но ти сама прецени дали да използваш съвета ми пожелавам ти късмет . :D

42.   И аз имам приятел, който се казва Иван. Лично аз му викам Вани, което също е много сладко. :)

49.   Най ми хареса мушморок а на моята приятелка не

50.   Бившият ми приятел правеше певеце дограма и затова му викаха - джамджията и джамджи ефенди :D
На най добрата ми приятелка приятелят й прави рамката на певецето и затова е харпун.
На сегашният си проятел на шега му казвам- Хонда пауър, но иначе му викам сладко или бебе
Нещо такова измисли

52.   Nomer 12, приятелят ми се казва Спасимир. Много искам и аз да го наричам с някакъв прякор свързан с името му, както той на мен ми вика Мъниче

55.   Аз предлагам, , мъжа ми"

58.   Казвай ѝ/му каквоти ти доиде от сърце. Вски обичат това

65.   Пичове, те вече са скъсали. Спрете да коментирате.

66.   До коментар #5: Все едно аз съм го писала ;)
До коментар #65: Ае ние да се съберем? :)

С