Споделена история от Тинейджърски

Засрамена...
Попадали ли сте в неудобна ситуация като сте мисли ли че непознат ви пита но всъщност пита някой друг? Аз бях в такава когато касиерката питаше нещо и гледаше мен и аз отг и тя каза че не питала мен станами тъпо глътнах си езика. По пътя имах чувството че ще се разплача. Постоянно ходя там и ще ми е тъпо да я виждам. Ами разкаже на колегите си колко съм била зле и т н? Корема ми е свит чак, гадно ми и трябваше да си мълча нямаше да се излагам по тоя начин...

Коментари

1.   Здравей....да на мен преди ми се случваше постоянно но мен чак ме обиждаха в съвсем същата случка ("че кой пък питал мен аз коя съм че с мен даже да говори")
От тогава като стане нещо такова се отяждам с: "пъ откъде да знам че на еди кой си говориш да не съм врачка" "трай бе аз ще ти отговоря" и да...вече не ме вълнува такава ситуация :)
Казваш си ай сиктир и готово!!!В живота няма време за това!!
Успех!!!

2.   Ох.. Голямо чудо. На всеки му се е случвало нещо подобно. Човек аз по принцип съм голям физиономист. Виждам едно момче, което познавам и се разминаваме. Аз му се усмихвам за поздрав, той също. И като се разминахме вече се усетих, че този е съвсем друг човек. Еми, нищо не направих, смях се сама на себе си.

3.   Авторке ако имаш дори съвсем мъничко срам ще спреш да публикуваш тези глупави "истории".

4.   Ти пък! Защо изобщо го мислиш? Въпросната касиерка сигурно го е забравила вече. Не си слагай такива малки работи. По-скоро погледни на ситуацията от смешната страна. Всеки изпада в неудобни ситуации, въпросът е от коя гледна точка ги погледне. Аз постоянно изпадам в такива ситуации, но после ги разказвам като смешни истории и честно казано на никого не му пука. Ако за такива малки неща се впрягаш, този свят не е за теб. Стегни се и помни, че нищо не е толкова сериозно, колкото изглежда. Гледай на ситуациите в живота си като позитивни неща. Трудностите са просто опит. Аз обожавам да попадам в такива неловки ситуации. Разказвам ги на близките ми и умираме от смях. В ситуацията ти няма никакъв повод за притеснение, бъди спокойна. Такива неща се случват ежедневно, навсякъде и на всеки. Следващия път, когато изпаднеш в подобно неловко положение просто се засмей и си припомни цитата на Буковски: "Дръж се, бейби, този свят е пълна лудница. "

5.   Споко бе човек тва не е чак такъв проблем.

6.   И такива неща са ми са се случвали, и по-излагащи. Преди повече ми пукаше, но тогава не знаех, че всеки изпада в подобни комични ситуации. Наистина на всеки се случва. Последно време забелязвам как други хора имат такива моменти. Нормално е, не се притеснявай. Повечето хора реагират с хумор, а не тръгват да злословят. Споделят на колеги и се смеят, прибираш се, споделяш на близките си и се смеете. След няколко дни всички са забравили. Това е.

7.   От авторката:много сте мили и сте прави, аз от съвсем малка слушам всички. Притеснявам се за тяхното мнение, знам, че е лоша черта. Мерси на всички, които са отзоваха, пращам ви усмивки. И да тя най-вероятно го е забравила тя какви ли не пияни заляни е виждала, че точно моята излагация да помня. До номер 3 каквото пожелая ще публикувам имала съм нужда да го напиша и съм го написала. Приятен ден ти желая :)

8.   А да нацелуваш напълно непознат мъж в метрото, а? Как ти се струва? Голям майтап беше. Имам един приятел, който от години живее в ЮАР, рядко си идва. Връщам се от работа онзи ден и в метрото гледам позната физиономия. Обаче час пик, тълпа народ, и ту му видя профила, ту темето, ама май е той - Венци! И като пооредяха пътниците, той също ме поглежда, аз се усмихвам широко, човекът също се усмихва, аз разбутах хората и му се метнах на врата с вик "Венцииииии... " А мъжът лекичко така ме отстрани и чак тогава отблизо го видях, че е напълно непознат. Извиних се, естествено, а той се разсмя и казва: "Дай Боже всеки ден така да се припознават в мен! "
А зимата пък седнах в скута на един човек в Музикалния театър. Отиваме с мъжа ми да гледаме балет. Той обаче закъсня и влизаме в последния момент, точно когато лампите в салона са угасени, но завесата още не е вдигната. Разпоредителката ни прошепна: сядайте където намерите място, а в антракта ще се преместите. И ние тръгваме по редовете. Аз вървя първа, нищо не виждам и само пипам. Накрая напипвам една мекичка седалка и сядам. Мъжът ми сяда на свободното място до мен. В този миг завесата се вдига, а "седалката" под мен започва да мърда. И се озовавам в скута на някакъв господин! Е, преместихме се с по едно място по-наляво, а аз на ухото на човека му се извиних. Той пък в моето ухо каза: "Няма нищо, мадам, беше много приятно! "