Споделена история от Тинейджърски

Какво харесват момичетата у едно момче?
Много ми е интересно какво гледат момичетата когато си харесват някое момче. Какво ги е накарало да го харесат ? Външността ? Парите или може би нещо друго ?

Коментари

51-94 от 94

51.   Няма да чета предишните коментари. Направо ще ти кажа с какво моето момче ме спечели. Аз две години обичах момче, което се държеше мило, но си имаше приятелка и нямаше шанс да се получи(естествено през цялото това време всяка сутрин се събуждах с мисълта, че ще ми звънне и ще разбере колко повече държа аз на него от НЕЯ, която се зарибяваше с всеки втори). И така до момента в които в най-тъпия сайт в който съм влизала някога ми писа за пръв път момчето с което в момента много се обичаме. Спечели ме с упоритостта си не се отказа колкото и пъти да го режех, просто ме изслушваше, даваше ми съвети, разсмиваше ме.. караше ме да се чувствам специална, съвсем като с малко дете се отнася с мен(много си ме лигави). Кара ми се единствено като съм забравила да хапна или като не съм се облякла добре(все пак вече е доста хладно). Отначало се държах грубо и студено, но след два-три месеца нещата между нас се развиха и като видях колко много ме обичаше моето слънчице скоро и аз се поддадох.

52.   Ами когато момиче се влюбва, то не гледа във какво точно се влюбва.. Смисъл влюбва се и тогава осъзнава кой е този човек и какви са качествата му..
Но за да се влюби в някой той трябва да го заслужава все пак.. Според моите вкусове, ''идеалният'' трябва да бъде някой, който познавам добре и познавам приятелите му; трябва да е по-висок или колкото мен; да е атлетичен; да има големи мечти за бъдещето; да вярва в любовта; да обича силно и да си признава на момичето!

55.   Аз харесвам момчета с чувство за хумор, които не се боят да изразяват чувствата си, но в същото време и да са готини.

56.   Номер 2, ти да не си фен на фентъзи романите?

57.   според мен момчето трябва да бъде себе си! това е най-важното!

58.   Най - важното е да се поддържа. Да е мил и грижовен също са много важни качества. Контетата тотално отблъскват! Едно е да е богат, друго е да се има за много повече от другите заради това. Скромен (или поне като се хвали да има с какво), честен и забавен. Общо взето от това се нуждае всяко момиче!

59.   Аз харесвам момчета с хубава фигора не някой шкемб а плосак корем може и с плочки да е красив забавен и готин. И разбирасе се да има пари.

60.   аз харесвам момчета, които имат хубав външен вид, да спортуват ( тъй като за мен спорта е нещо много важно за мен), да ме разсмива, да има пари ( знам, че съм малко материалистка, коеот не е хубаво, защото момчетата с които съм била досега са били пълни тъпаци... ама аз сама съм си виновна, а и съм на 17... нямам нужда да намирам сега любовта на живота си :) ) Иначе всеки е различен, всеки търси различни неща в НЕГО...
PEACE <3

61.   като гледам коментарите виждам че повечето жени искат мъж клоун със нежно сърце и плочки на корема :D :D :D

62.   Спорет мен едно момче не е нужно да е няшъф суфляк сплочки не е ли така има момчета които са малко въздържани. Само ти трябва един час - и ще знаеш "дай е той! (отнася се за 12-14г. )
моля пишете ми коментар

Анонимен

63.   Повечето момичета търсят просто някое момче, с което да им е приятно, да е свестен, да ги обича и уважава, да има желание да бъде с тях и да си прекарват добре, от там нататък и всичко друго се нарежда.

Явно не е точно така в днешно време. Изглежда, че почти няма такива момичета. Държиш се добре, правиш всичко за хората и ХОП нож в гърба и след това не се познаваме... Почти всички са станали просто едни повърхностни кутии без душа, но това си е лично мое мнение.
Pr0cK

64.   Да бъде себе си, да е някав такъв грижлив, да има чувство за хумор, да се държи добре с теб, да бъде човек на място, когато му се обадиш в 1 през ноща да бъде готов да дойде да те успокои и такива неща хубава усмивка някакви такива

65.   Здравей! Сега ще ти кажа. Аз съм момиче на 11.
1)Увереността
2)Разказвай шеги
3)Понякога външността или дрехите
4)По опит от моя клас-слагай си гел на косата.

66.   До №65 - и в моя клас е така! А до автора. Всяко момиче харесва различни типове момчета. Външността е важна, но по - важно какво има под кожата. Ето аз си падам по ниски, с чувство за хумор и малко откачени! С други думи - без задръжки!

67.   До номер 66 - естествено Ава - ние сме в един клас : - )

68.   Всички момичета са различни, но повечето държат на външността, защото са глезли и лигли. Аз обаче съм от малкото, които предпочитат истинско момче, не което само да спи с тях и да им купува разни неща, а да ми помага в трудни моменти, да има чувство за хумор (звучи изтъркано, но е много вярно)... Повярвай ми момичета като мен например се влюбваме много лесно, аз например съм се влюбвала в много идиоти. Истината е, че истинската любов е непринудена, т. е. може да се влюбиш в някого без да имаш идея защо. А когато имаш причини тогава не е любов, а приятелство. Едва ли разбра нещо, ноо..

70.   Аз съм луда по блондита. Но това, което ме интересва е хумора, външноста, не съм кифла ама се пак не някой скочил от казана. Харесам суагъри. Нз за вас.

71.   За всяко е различно. Аз харесвам руси със сини очи. <3 Уникални са <3

72.   Винаги съм мислила, че ще се влюбя в "перфектния" – с тъмни гъсти коси, бадемови закачливи очи, стройно тяло, нежна усмивка, който притежава ум и чувство за хумор. Но накрая просто се влюбих(всъщност не зная дали е влюбване) в едно момче(младеж), което притежава много от тези качества, макар да не е "перфектен". Освен това пише стихове и така ме омая. Мисли за стабилна професия и място в обществото.
ПП: Ето някои качества, които е хубаво момчетата да притежават: външен вид, да вдъхват уважение, чувство за хумор, някакъв талант...

:)

73.   Аз примерно харесвам в едно момче истинското в него а не да се прави на това което не е . Бъди себе си

74.   Вече се убедих, че човек колкото и дълъг списък да прави с качество за търсен човек... в един момент просто се влюбваш в дадения човек, без значение дали отговаря на изискванията ти за "перфектно". Може дори да се запиташ какво толкова му харесваш, но обикновено всичко става от само себе си, без да си го предвиждал.

Иначе сега колкото и странно да прозвучи на някои, аз изобщо не харесвам мускулести, достатъчно ми е да си има малко мускули, колкото да не е без хич. Обожавам когато имат големи и изразителни очи, за предпочитане е да са светли. Обожавам, просто обожавам бялата, ама наистина много бяла, светла кожа, без никакъв загар и по природа да си му е снежно бяла. Полудявам!
А относно характера, тук вече мога да си изреждам много, затова ще кажа най-важното-да бъде мил човек, да ме разбира и да ме приема с недостатъците и в трудните ми моменти. Да знам, че мога да разчитам на него и той на мен. Да си има и забавна страна, да се лигави понякога, за да не го правя сама. Иии да има нещо загадъчно в него, нещо, което трудно се разчита, нещо до което се стига след много разговори и случки. Да бъде странен. В него да има нещо различно от всички други, заобикалящи ме.

75.   Мъж, който знае, какво иска и знае как да си го получи!

76.   Ще ти кажа нещо,което съм забелязала - момичетата обичаме момчетата да са мили и грижовни с нас.Да кажем,че дори това е най-важното.За мен лично,от най-голямо значение е характерът,но..моето мнение винаги е различно ;д.Ако си груб и нетактичен с момичетата е доста вероятно да НЕ си намериш гадже ;д

77.   Винаги съм си падала по самоуверени и загадъчни мъже, те ме привличат най-много, Външния вид не е от значение ако той е самоуверен и не го интересува как изглежда, а е красив от вътре.

Ж 23

79.   В днешно време всички момичетa искaт момчетaтa
Дa сa SWAG OR EMO! Тоест гледaт външностa им....
Тъпо е.. живея в грaд пълен с тaкивa момичетa които
Гледaт сaмо външностa... a товa сa идиотщини...

80.   Абе ако трябва да сме честни цялата тая история с "да бъдем себе" си и тн. е важно ама се използва за да се каже "Еми не знам честно да ти кажа, при мен се случи малко като по магия". Но сериозно това да харесваш някого не винаги може да се обясни защо.

81.   Попринцип не пиша коментари на теми тук, но ще направя изключение за тази.
За мен момче, което става за сериозен приятел е момче, което уважава родителите си, а не такова което ги обижда и дори удря за да се покаже като 'badass' пред момичето (което ми се е случвало), да е самоуверен, да не му пука какво мислят другите за това, че сме заедно, да не е 'бияч', позволено е да ревнува, но не прекалено много. Има момичета, които отдават голямо внимание на това каква музика слуша момчето до тях, и аз съм от тях... предпочитам 'бебчето' ми да слуша метъл/рок или нещо като дъбстеп и т. н. Не, защото те са по-еди какви си, просто защото и аз слушам такава музика и мисля, че когато няма за какво да си говорим може да захванем тема за музиката. Има момичета, които се интересуват от пари и само от пари. Аз не съм от тях. Дори не съм разбирала тези момичета, защото попринцип женските индивиди целят да са щастливи, незасивимо какво ще им коства това, а ако са заедно с някой само заради парите и нямат чувства към него... това просто няма смисъл. Момичетата се привличат от плочки, бицепси и други физически 'издутини'. Жените гледат повече дали мъжът е отговорен и дали е достатъчно изпълнителен за съвместен живот. Но това едва едва ли те интересува в момента.
Ето какво мога да те посъветвам да направиш за външния си вид, за да те харесат 'днешните' момичета (възраст 15-20). Което не важи за мен, но ще ти дам харесванията на мнозинството.
Трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да имаш мускули.
НЕ трябва да имаш пъпки. На момичетата не им пука дали си в пубертет или не, ще те обиждат either way.
Повечето момичета предпочитат момчетата с коса 0 номер, или някъде към 3-4 номер. Аз лично предпочитам момчетата с по-дълги коси от моята.
Трябва да можеш да разсмиваш момичето, дори когато не иска да говори с никой и света и рухва.
Няма нужда да се държиш като идиот с нея пред приятелите ти/й. Това не е 'cool'.

Просто моето мнение събрано в няколко думи- Мнозинството от момичетата на ХXIв. харесват момчетата, заради тяхната външност или парите им. Малцинството (към което съм и аз) харесват странните, добри и разбиращи момчета...

Надявам се да съм помогнала. /извинявам се ако има правописни грешки, все пак е 04:30/
С. 16

82.   Харесвам момичета, който са уверени - увереността е секси! Не харесвам момичета, който псуват и се напиват.

83.   Да е себе си, да е мил и добър, да е забавен. Винаги да ме разсмива и да ми е приятно като съм до него. Да е винаги до мен.

84.   Здравейте аз съм момче на 13 години, и се влюбих много в едно момиче от класа ми! Проблема е че съм много срамежлив и изобщо не я закачам нито и обръщам внимание, не съм грозен. Казах и че я харесвам по fakebook но тя ми каза че не ме харесва. След няколко дена писа на сестра ми и каза че ме харесва аз много се зарадвах, на другия ден сестра ми я попита наистина ли и тя си измисли някаква причина да каже че е объркала. Аз наистина останах много разочарован. Аз мисля че ако почна да не се срамувам и тя ще се влюби в мен. Но проблема е че не знам как да спра да се срамувам. Моля ви помогнете ми аз наистина много я харесвам. Какво да направя да да и се харесам. Помогнете!

86.   Аз харесвам тези момчета с които си прекарвам забавно. И да не са като жаби а да са красиви. Да не се правят на много яки. Не искам да са богати но и да не са толкова бедни. Също и да са смели да са готови да се жертват за мен. И наистина да ме обичат! Защото сам била с много и повечето бяха с мен заради парите и защото съм била хубава! Много мразя такива момчета!

Такива момчета харесвам аз!
Ако някой не харесва коментара ми просто да не пише нищо за него!

ЧАО...

87.   ПАРИТЕ и члена

88.   Аз НИКОГА не съм харсвала момче заради пари... важното за мен е да бъде мил/добър, да ме обича, а не да сме заедно само заради сек*. Да бъде честен с мен, разбира се и да бъде хубав, но това не е чак толкова важно. Да не е от тези тип, , мале видях една мноо готина мацка и за тва късаме, ще се опитам да спя с нея, ай чао! '' Поздрави, ..
Smilee..

91.   Да е себе си, да не е комплексар, да е с хубав характер А външниятн вид да въри подяволите

92.   Разбира се, за да ви забележим трябва да изглеждате добре. Всяко момиче си има определен тип. Металисти, рапари, мотористи и т. н.

Ж14

96.   Номер 11 едва ли влизаш тука, но все пак да ти задам един въпрос. Влизаш в кръчма и почваш да разпитваш всички мъже, кой каква концепция има за живота. И ако е добра значи мъжа става ?

97.   Аз съм момича на 9години. Харесвам едно момча. Харесвам го защото:
1-Много е сладак
2-Много е добър по футбол
3-Забавен е
4-Не мисли за учене
5-Независим е
Дано да ти помогне:) :)

98.   Да е красив, нямам предвид муколи да е висок умен забавен и да не е задник

99.   Първо гледам външността(колкото и да е глупаво за някои за мен е важно), после го опознавам като характер, дали е мил, забавен или мисли само за гъза ти. Едно момче трябва да се държи добре(т. е. да не обижда момичето), да я кара да се чувства защитена и обградена от любов! Дано съм била полезна

100.   Да ги разсмива, да се държи добре, усмивката, очите. Такива неща. Нищо сериозно като пари или имоти или колко маркови неща имат (естествено някой момичета харесват и такива).

101.   Увереността в себе си и своите способности и умението да подкрепят емоционално половинката си.

102.   Аз лично харесвам момчета, които са умни, забавни и да ме разбират. Общо взето гледам да ме разбира и да имаме сходно мислене.

103.   Ами когато видят момчето за първи път, повечето момичета биха се впечатлили ако е хубав, изтупан, фукльо или прави нещо яко. Разбира се като се запознаят би ги впечатлило пак това, но ако и бъде мистериозен, самонадеян и дори малко кретен. С времето обаче не бива да прекалява с това и да прави и по нещо по-мило понякога. Разбира се не се прави на глезльо и НЕ БЪДИ МНОГО МИЛИЧЪК, не се интересувай толкова от обекта на чувствата си, така тя ще се интересува от теб, пък и няма да те вземе за, , приятелче, , . Но дори и момичетата да не си признават ОБОЖАВАТ надувки и кретени. Това ти го казва едно момиче. Късмет!

104.   Аз съм момиче и ще разкажа една случка..
Преди известно време скъсахме с приятеля ми.
Той ме заряза слезния начин:
1. Беше казал на свой приятел, че късаме
2. Приятеля му ми го каза по чата и че е бил с мен "на базик"
И на мен ми стана супер гадно, защото вс беше перфектно а какво се указа, че всичко е било една огромна лъжа!! :(

51-94 от 94