Споделена история от Тинейджърски

Първата целувка
Здравейте. На 12 години съм и още не съм се целувал но има едно момиче... Абе като цяло знаете процедурата :D... Та как да се държа на прочутата първа целувка???

Незнам как, а тя е доста опитна и съм малко притеснен (малко ли)? Благодаря предварително за съветите!

Коментари

1.   Виж, моето момче.. колкото и съвети да ти даваме, когато настъпи момента едва ли ще можеш да си спомниш дори един от тях. Повярвай ми и аз изчетох сума ти неща по тая тема и когато се случи просто мозъка ми блокира и действах по инстинкт..

Но като цяло ако искаш съветче, най-добрия, който можеш да получиш, е да се отпуснеш и да не се притесняваш, щото ние момичетата и жените ги усещаме тея притеснения ;)

2.   Мойта първа целувка беше като бях на 18 години.

3.   Помоли момичето за една свирчица, преди целувката и всичко ще се нареди!

4.   Абе, не виждате ли че момчето се нуждае от помощ.. На 12 години е като казва че момичето има голям опит не вярвам да има предвид голям опит във свирките... аре сега спрете с тези коментари.

5.   Еми дръж се естествено аз съм момиче и мога да ти кажа че всички момичета обичаме не само целувките с език но тези от вратлето на доло ни побаркват просто а относно целувката няма нищо сложно игро с езиче :D:D

6.   Аз не съм се целувала и съм на 12, но мисля, че ако не си готов още изчакай още малко! То накой хора първата им целувка е на 18 19 па ти ;D

А пък ако наистина мноо го искаш просто доближи се до нея и следвай инстинктите си! Според мен няа нищо сложно само наистина да го направиш с желание!!! За всичко има първи път колкото и комерсиялно да звучи ;D

А пък за самата целувка... Гледай характера на момичето, ако е някво по стиснато първо опитай със "суха" целувка и после вече постепенно, но тъй като гледам щом "има опит" еми карай напрао не се притеснявай! (сори, че се прая на професор 8-І ;D

А ии един истински съвет Дъвчи дъвка или бонбонка с приятно ухание преди да... Ади чаЛ приятно ми беше...

7.   Много мерси.. особено за последния съвет ;)

8.   Няма да ти давам съвет защото според мен това са просто простотий. А ще попитам от кога 12 годишните започнаха да се интересуват от ТИЙН ПРОБЛЕМИ.

9.   Не се притеснявай, аз съм 14 години и съм момиче. За първи път се целунах пред 2 седмици .. не знам как стана просто си видяхме (един от поредните пъти) ии се прегърнахме, както превим винаги. После аз го погледнах ииии .. се приближих към него, и докато се усетя .. вече се целувахме .. преди това и аз съм търсила из целия нет някакви съвети, мн се бях ядосала на тези които пишат: "Всичко става от самосебе си; няма нищо особено" и тем подобни.. Всъщност, при мен той имаше повече опит, а аз нямах никакъв ;Пп просто той си вкара езика в моята уста ии след това аз се усетих че и аз трябва да направя същото ;Д ии тка .. малко е странно, като първи път, но тя ще те води, щом има опит.. ;) Успех.. пиши как е минало ..

10.   ОХ!МИ РЕДОВНОТО ПЪХАШ СИ ЕЗИКА В УСТАТА И СИ ГО ВЪРТИШ В ПОСОКА ОБРАТНА НА ЧАСОВНИКОВАТА СТРЕЛКА.

11.   ЩЕ ТЕ СЪВЕТВАМ ДА СЕ ПРОБВАШ С НЯКОИ ПРИЯТЕЛ ПЪРВО ЗА ДА НЕ СЕ ИЗЛОЖИШ АЗ ТАКА НАПРАВИХ.

12.   ОХ! МИ РЕДОВНОТО ПЪХАШ СИ ЕЗИКА В УСТАТА И СИ ГО ВЪРТИШ В ПОСОКА ОБРАТНА НА ЧАСОВНИКОВАТА СТРЕЛКА.
<< това за посоката вярно ли е ??

13.   Здравейте (от автора)
Много ви благодаря за съветите...б ях прочел доста по темата и си мислех че коментарите "то ти идва отвътре на момента" са ми безполезни но осъзнах че те са най-вярните защото тогава за абсолютно никой съвет не се сетих и все пак всичко мина отлично. Дори тя каза че съм се представил много добре :Р

14.   Боже господи това не е първия секс, че да чака докато е напълно готов. Така, че момче изобщо не се притеснявай а се отдай на момента и я следвай.

15.   Не се притесняваи и аз така се чудех каква ще е първата спр мн се притеснявах и ко най накра кат се обърнах и почнахме да си въртим езиците :Д

16.   Пи4ага аз съм в съ6тото положение тъи4е не се притесняваи и се остажи по те4ението просто се отпусни целуни я и 6те се оправи работата те си знаят как става тая работа ;)

17.   Aз сам в сащото положение

18.   Бе сладури, аз съм на 14, и аз що форуми изчетох, всичко което запомних е да следваш инстинкти... та и аз мислех че няма инстинктите да ми помогнат, то как да знаеш кво е инстинкт за целувка, като не си се целувал. Май всеки е така. Забелязах във форумите че момичето оставя на момчето "да води", но и че момчето оставя на момичето "да води" в целувката, зачудих се кой води... всеки оставя на другия, май наистина инстинктите водят. В момента на първата целувка не мислиш... действаш. И послепис, остави ги тея "с език", първата целувка трябва да е нежна и сладка. Ако е с език, може момичето да се стресне, и може да не и хареса. Тва с езика е после, като свикнете с целувките. Иначе може да стане много зле, като една приятелка първата и целувка била с език и... повърнала в устата на момчето. :D :D :D Осави ги форумите, давай направо, просто я целуни и не мисли за нищо. И да не и хареса, пробвайте пак, не винаги става от първия път с целувката.

19.   Да не ти пука и да се изложиш !!! Ако не и хареса и кажи ами научи ме а ако те зареже заради това значи е няма смисъл да си с нея :P

20.   Eхх .. тия инстинки .. аз пък не съм се целувала ..на 15 съм .. имам си чудесен приятел които ме разбира, че ме е страх от тая целувка и вече ме чака да се съглася цял месец и нещо .. обаче имам голямото чусво чеще разораровам идвамата .. някакви савети .. ама моля ви стига с тия инстинкии XDDDDDD

21.   Аз не съм се целувала и съм на 14, но мисля, че ако не си готов още изчакай още малко! То накой хора първата им целувка е на 18 19 па ти... ;D

22.   Колко съм изчела в интеренет за тази първа целувка...Колко страхове зали ще се справя:XМного ми беше притеснено,защото бях в 11-ти клас и никога не си бях имала приятел и съответно не бях се целувала...Но момчето се появи и всичко си мина безпроблемно:)Като се сетя колко страхове имах за тази първа целувка и за целувките с език:XПървата ми целувка беше без език и беше съвсем лека и невинна:)Беше много хубаво и никога няма да го забравя(sun)После той започна да ме целува по-смело и наистина целувките с език са много хубави...Няма нищо сложно,просто си става от самосебе си ...Дори да не вярвате,защото аз преди не вярвах,че е така.Но сега вече разбирам колко е лесно и приатно:)
Успехх!!!:):):)

24.   Бъди уверен и всичко става точно... пък и щом си 12 си близо до мен ама все пак ... :) кво пък толкова 1-на целувка с език не е нищо давай на долу и става по интересно :D

25.   Абе хора, не виждате ли че темата е стара ?

26.   на бе хора не виждаме

27.   Хора, на рожден ден съм и малко се притеснявам защото там ще е пуржата ми целувка! ККВО ДА ПРАВЯ???? !!!!

28.   Виждам че от всички аз съм най-малка на 11 юни месец правя 12 еми на мен оня ден ми беше първата целувка с език и не е толкова гадно просто правиш там нещо с езика .. и аз не съм се научила все още както трябва но ...се оставям да ме водят виждам че той е опитен ама правя там каквото ми хрумне и да наистина се остави на инстинкта

30.   От автора:
Хора... темата е много стара, вече съм на 15 :D проблемите отдавна отминаха - цъвета ми към другите е... оставете съветите в интернет а ходете се занимавайте с момичетата :D аре успех ;)

31.   Здр
аз съм на 14 а приятелкатами е на 18 тя се целувала много пъти а аз за 2 ри изобщо не се притесних бях с 5-6 см по нисък
тя се приближи до мен в даснало и започнахме да се целуваме каза ми че не се целивала така от отдавна и продължихме

34.   Ами моят съвет е:...
1. Желателно е да дъвчиш дъвка или да ползваш някакъв ароматизатор за уста след като си миеш зъбите, защото това ще направи целувката по-ефектна. Все пак на НИКОЙ няма да му е приятно, ако си ял, , чесън'' или някоя пикантна храна и след това го целунеш. - Просто не го допускай! ....
2. Когато я целуваш, бъди себе си... прави го както можеш. Не се опитвай да бъдеш като всички други, бъди нежен и внимателен. Това ще направи целувката различна и неповторима. Целуни я както и където искаш. Владей положението. Докажи, че ти си момчето.
Ии.. 3. Момичетата харесват целувките по вратлето.. Обужават ги!

35.   А мойта първа целувка беше като играш на шише на един рожден ден, бях на 12, сега съм на 14.
S. I. S.

37.   Аве не знам дали ти трябват съвети защото момичетата просто са... момичета. Аз съм на 12 също но без проблем хората ще ме помислят за 15 или 16 годишен викат ми че съм страдал от свръх растеж но както и да е пожелавам ти късмет

39.   Нема смисъл да го мислиш. Като му дойде времето всичко си става от самосебеси. Поне примен беше така. Момичето ме награби и нямаше къде да бягам.

40.   ми аз съм на 11 и вече съм се целувала (преди по малко от седмица )и наистина бях притеснена защото нито аз нито той имаше опит. Застанахме един срещу друг доближжихме се и стана. Успех!

41.   първата целувка е нещо, което и да изчетеш романи и фермани и т. н просто няма да е същото.. И аз така четох подготвях се и накрая, когато момента дойде просто не ми остана време да реагирам пък какво оставаше да си спомня за това, което съм чела, хаха :)) Но втората беше невероятна и разбрах едно-следвай инстинкта си, ако партньора/ката ти е по-опитен/на води се по него :)) това мога да кажа аз :)

42.   Не става със четене.. аз четох и четох и моята първа целувка дори не беше с приятеля ми едно момче ме харесваше и ме извика насаме и изведнъж хоп целуна ме...

45.   вижте колкото и да не вярвате истината е, че всичко идва от самосебе си ;) моята 1 целувка беше вчера и четох преди тва много форуми, много се притеснявах. Съвета ми към момичетата е да правят това което прави момчето и да се отдадът изцяло на момента :)

46.   ПО ДЯВОЛИТЕ, темата е от преди 3 години. Момчето ви написа, че вече е на 15?!??! Четете преди да пишете -.-

47.   Към номер 3! АБЕ ТИ ЗЛЕ ЛИ СИ БЕ!? Момчето пита как да се целува.. Много си зле, казвам ти!

пс- знам че темата е от преди 3 години! Просто казвам! :)

49.   "момчето" по мои изчисления е вече на 17 години. Първата му целувка е вече миало...

50.   Привет, аз съм момиче на 14 години, като се сетя колко бях притеснена, че не съм имала 1ва целувка преди, дори от една страна се плашех от това, че не мога да се целувам. Ама пълни глупости ;Д. Ти не се притеснявай, ако момичето, което искаш да целунеш ти е гадже просто я прегръщай, закачай я, доближи се нежно до нейните устни и отвори леко твоите, ако и тя отвори нейните на там е лесно споко всичко си идва отвътре, обаче ако тя не понечи също да те целуне значи тя не е готова. Това от мен. ;) Успех!

51.   мойта първа целувка беше неочаквано точно на 15 си рожден ден кога бях в училище тя ми каза, че ме харесва и ме целуна пред целия клас!

53.   Виж какво моето момче...Не искам да ти се меся в работите, но според мен няма от какво да се притесняваш, защото аз определено съм по-зле от теб..вече почти съм на 15 и съм момиче, а всички хора в моя клас са правили подобни неща освен мен...Ама смисъл твърде си малък да се нервиш за тези работи :))

54.   хора извинете, но никога не съм се целувал с език познавам едно момиче което съм сигурен че ме харесва почетох доста в интернет за тая целувка но колко то и да е странно не знам движенията не езика

57.   Най-добре е първата ви целувка да е искрена и да е с човек, когото наистина обичате. Познавам момиче, което всеки месец има ново гадже, целуват се с език, говорят колко много се обичат... а е на 12. За мене това не е нормално. На 15-16 годишна възраст ще е най-подходящо и романтично

60.   О хора аз съм на 12 и доста често баща ми ме бъзика, като чуе по някое предаване за първа целувка. Примерно даваха черешката на тортата и някаква там каза, че целувката и била на 13 години. Хаха вие на моята възраст вече явно сте много опитни. Да обаче аз никога не съм се целувала. Дори не съм имала сериозна връзка. Аз съм напълно готова тъй като разбирам от тези неща, но просто нямам общо с повечето момчета, които съм си харесала, тъй като те учат в другия край на града. Та ако трябва точно в този момент да се целуна за пръв път, мисля че ще се справя. По принцип аз нямам никакъв проблем с нашите, тъй като аз всичко им казвам дори и на баща ми и може би затова ми позволяват да имам общо с момчета. И да просто искам да намеря подходящия и всичко да се случи. Мечти...