Споделена история от Тинейджърски

Момичета помощ
Здравейте!
Момиче на 16 съм. Скоро ще ходя на море със сестра ми и приятели. Много ме е срам имам стрии по краката лилави и бели. Имам ги от 3-4 клас. Не съм била с наднормено тегло като бях малка бях доста слаба. Сега съм 1. 58 и тежа 61кг. Искам малко да отслабна примерно да сваля 5кг. Не ям много сладко и не пия газирано. Та въпроса ми е как да залича стриите. Чудя се дали да пробвам с Jorjea, но нямам много време. Може ли да ми кажете вие какаво използвате, колко струва и от къде сте го закупили. Много благодаря

Коментари

1.   Миличко да не те обезкуражавам ама в повечето случай не се махат а дои и да се махнат е много трудно. Мажи се с масло на икаров за стрии или със арганово или кокосово масло.

2.   Стриите не се заличават с кремове, а с PRP терапия с микропробождане, и то се заличават коло 60-70 %. Може и с лазер.

Стриите са разкъсана кожа, както все едно те оперират, винаги имаш белег, но стриите са просто най-горният подкожен слой.

3.   Мило момиче, стриите вече не са проблем за момчетата, доста от тях ги намират за привлекателни. Моят приятел много им се радва. Но щом не ги искаш-добре. Та, Жоржеа няма въобще да ти помогне. Въобще. Стриите не се заличават, а ако се, то трябва помощ от лекар специалист. Рициновото масло го хвалят доста, не знам, опитай.

4.   Аз съм вече на 18 и си имам и не искам и да ги заличавам. За повечето е нещо смешно, но това си е част от мен и си я харесвам. Който не я харесва да не ме гледа. Всеки има стрии и в това няма нищо срамно.

5.   И аз ще следя темата с интерес

6.   Няма да стане, не се махат с кремове.

7.   Аз пробвах много неща, но не дават резултат (почти нищо не става). Махат се с лазер, но с времето разбрах, че никой не им обръща особено внимание, и се отказах. :D
Не ги мисли много, наистина вече голяма част от хората имат стрии. Не е нищо особено и, както каза някой преди мен, има хора, намиращи ги за привлекателни. :)
Поздрави!