Споделена история от Тинейджърски

Обсебенност към момче
Здравейте, аз съм момиче на 15 години.... Историята ми е доста оплетена и объркана но ще се постарая да съм възможно най кратка и ясна за да не ви обърквам....
Миналото лято през август 2018г. се запознах с едно момче което ще наричам Х... Запознахме се в едно село на час от София, в което има басейн.... Аз се спйснах по яедна от пързалкати и за малко да го блъсна... Извиних му се, просто защото много го харесах и исках да за вържа разговор... Той ми каза че няма нищо и се усмихна... После аз не спирах да го гледам и т. н. След около 15 минути най много той дойде и ме заговори.... Запознахме се и после се уговорихме пак да се видим в Неделята, а тогава беше петък... Видяхме се пак.... После той се върна в София, а аз след седмица също се върнах... Станахме гаджета.... Уж щяхме да се видим... Той постоянно уреждаше срещи и после измисля ще оправдания да не дойде и ги отлагаше... После аз го зарязах защото се случи страшно много пъти...
Сдобрихме се... Видяхме се два пъти.. Той постоянно ме игнорираше когато му пиша.... Оставяш ме или на сийн или отговаряше след няколко часа при положение че през цялото време си беше онлайн.... Постоянно се карахме и се разделяхме... Заради това че не ми пише и че не се виждахме... Всички ми казваха да го оставя, че се вижда че не му пука за мен... И аз знаех това... Проблемът беше че на мен ми пукаше твърде много.... Супер много... И въпреки всичко аз прощава постоянно... Сигурно поне 10 пъти съм му простила най малко... За 10 месеца сме се видяли 4 пъти а живеем на не повече от 20 минути един от друг.... Имаме удобен транспорт един към друг, а и той в повечето случаи се предвижва с колело... Това просто не беше нормално знам го.
.. Знам какво си мислите че съм пълна глупачка и че е трябвало да го разкарам веднага още на първата седмица... Но просто не можех... А и не исках... Все си мислех че ако опитаме още веднъж всичко ще се оправи, но не беше така...
След това открих че докато е бил с мен е бил с още няква.
.. Казах му че знам и той вика че щял да я остави заради мен, .... Аз ако не му бях писала той нямаше да се сети за мен.... Обаче щял да я остави... Аз много се ядосах тогава.... И после разбира се пак му простих.... Както винаги... Каква изненада че му позволявам да се държи с мен като боклук....
После разбрах че той пак ще ходи в онова село в което се запознахме.... И избягах от нас, хванах влака за 1 час и отидох да го видя... Той почти не ми обърна внимание защото гледаше 6 годишния си братовчед.... Обаче къде беше проблема да го гледаме заедно.... Смисъл да ме викне да седна при него... Накрая си тръгнах от там и се върнах... Пак си писахме и след няколко дена се видяхме.... Той ми каза--не си мисли че онзи ден когато дойде в Зверино аз не съм искал да те видя... Напротив...
Тогава аз казах че няма нищо защото просто ми беше омръзнало да споря, а и той не беше виновен че майка му му на тресе братовчед му... А и той не спираше да ме гледа....
Като и да е.. Оправихме се... И после разбрах че е бил и с друго момиче.. И го попитах... И той вика да тя ми е гадже.... После почна да ми предлага да си останем приятели и т. н Аз му отказах защото бях безумно влюбена в него и беше невъзможно да съм му просто приятелка.... След около 20 ден в които аз бях безумно зле, плача и т. н и постоянно му гледах снимката.. Постоянно... Разхождам се с мен е, с приятели съм с мен е, вкъщи съм с мен е.... Един ден влязох в профила му и после той ми писа как си.... Аз му казах че съм зле.... Той каза че също е зле... Каза че новата му го е блокирала заради друг и нз си там какво си... Че съм му липсвала и както винаги аз реших че той иска да се съберем... и колкото и глупово да звучи аз се зарадвах като малко дете... Обаче в последствие го питах дали иска да се съберем и той ми вика еми нз ще си помисля и т. н.... После окончателно стана ясно че не иска... После вика да си останем приятели и аз се съгласих за да не губя контакт с него... Останахме си и той почна да говори за секс... И аз му казах че като не сме заедно каъв секс въобще иска.... И той вика е кво като не сме.... И аз му казах че щом е преживял да не ме търси вече... И че щом не сме заедно секс няма да прави.. той го видя и не каза нищо.... След няколко дни някакво момче от друг град ми писа много мили неща... И аз ги скрийншотнах и ги пратих на Х и му казах че с такова момче бих си загубила девствеността, а не с балък като него... Блокирах го за д ане видя отговора му... После видях че ме е блокирал в инстаграм и го питах защо... Той каза че не ме е блокирал.. И ме попита как е новото ми гадже аз казах че нямам... И той вика аха... Послетака извъртях нещата че сякаш наистина имам гадже.... И после той ми вика преживя ли ме и аз му казах че щом съм разбрала че между нас не може да има нищо да... И той вика еми.... И после аз му писах бб и той вика що.... И аз му казах че няма какво повече да му кажа, ако той има какво да казва да го казва и тва е.... И той само го сийна и не каза нищо повече..
Проблемът е че аз все още му гледам снимката постоянно, че не ми минава, че всеки ден се чувствам все по отпаднало. и вместо да ми минава се влошавам... че се чувствам унизена, че му предложих да се съберем след като той толкова пъти ми изневери... И предпочете друга... Просто се чувствам отвратително...
Знам че това не е било истинска връзка, че той не е имал чувства... Че просто ме използваше за секс, не че сме го правили, но това му беше целта...
Мисълта ми е че дори не знам защо ми е зле след като аз постоянно страда дори когато бяхме заедно.... Дайте ми съвет как да спра да гледам снимката му и да бъда толкова обсебена от него.... Как да се по успокоя и да го преодолея.... моля ви без негативни коментари и обиди, които само ще ме сринат още повече... Благодаря на тези които ще я прочетат до край и ще коментират!

Коментари

1.   Здрасти. Извинявай за малко късният отговор, но все пак се надявам да видиш коментара ми. Моето мнение е, че не трябва а страдаш за такива като него. Ти сама каза, че те е използвал. Въобще той не заслужава такова момиче като теб. Ако пак започне да ти пише някакви работи просто се опитай да го игнорираш и в никакъв случай недей да се събираш отново с него, защото ти сама си разбрала каква е целта му. Колкото до състоянието ти, не е много добре, защото се затваряш в себе си и един вид се депресираш. Опитай да се разсееш с музика или излизай с приятели. Прекъсни връзка с него, колкото и трудно да бъде. След време той ще разбере какво момиче е изгубил, а аз съм сигурна, че ти ще си намериш много по-добро и достойно момче, което да не те използва. Успех и недей да се 'сдухваш' за такива момчета.

2.   Мила, няма нищо срамно. На всички ни се е случвало да се влюбим в някой боклук. Опитай се да не надебелееш от мъка, както стана при мен. Излизай и се забавлявай и дано се съвземеш до 15.09.

3.   Моят съвет е да го блокираш от всякъде, няма снимки, няма чатове. Изтрий го напълно от живота си и продължи напред . Млада си има още много неща, които да преживееш . Не се затваряй в миналото, а гледай напред, защото там те очакват новите и по-добри преживявания. Бях попаднала в същата ситуация като твоята. Прощаваш, прощаваш ама като няма кой да го оцени е напълно напразно. Не се притеснявай, че си единствената, която се е зарадвала да получи съобщение и си е помислила, че пак може да сте заедно-едно да ти кажа няма как да стане в подобна ситуация, вълка нрава си не мени! Оставяй го, няма какво да му мислиш и да се натъжаваш, такива глупаци под път и над път винаги ще ги има. Поздрави! - Г.