Споделена история от Тинейджърски

Как изглежда 'перфектното' момче за вас?
Този въпорос е само към момичетата. Как изглежда перфектното момче за вас? Как бихте искали да изглежда приятеля Ви? Трябва ли да е стероидна маймунка, циркаджия, който прилича на жена с женски дрехи и прическа, някой който се мисли за мафиот... или нещо друго? Зачетох се в темата " Какво харесват момичетата у едно момче? " и реших да питам какво мислите за външен вид..
Дайте подробни описания - физика, височина, дрехи, коса, очи, лице, без коментари от типа "Джони Деп" :)

Коментари

101-150 от 307

108.   Хахаха, добре бе. Искали "джентълмен". Затова всяка пикла на 16 тръгва след циркаджиите, неграмотниците и мускулестите маймуни, а нормалните момчета никой не ги забелязва.

Venjus

109.   Не знам дали имам идеал, но ако ме попитат какво бих гледала в едно момче, аз няма как да не спомена характера, защото опаковката не е важна, ако съдържанието е боклук! Разбира се, че първото впечатление се гради на външния вид, но ако едно момче се държи зле и твърде агресивно или студено, има лоши обноски и хигиена (не че това има общо с характера), аз не бих излязла с него. Бих искала да е земен.. да е мил, нежен и чаровен. Не искам да е първия красавец! .. Винаги съм имала слабост към момчетата със зеленикави очи. Предпочитам и тези с тъмна коса. За мен е важно да е по-висок, тъй като аз съм 165 см. май няма да е много трудно.

* Би Дел Рей

110.   1. Трябва да е мил, но не прекалено
2. Малко по-висок от мен
3. Умен, може не прекалено ама да не е някакъе идиот
4. Иначе предпочитам зелени очи, ама каквито и а да са няма значение, стига да си съвпадамя по характер
5. Лошо момче?? Аа не, не и ппрекалено
6. МРАЗЯ подмазвачи!!!
Стига ми да ми допада като характер, да ме обича и уважава, да ме подкрепя и да казва мнението си, пък за външния вид.. , всеки си е красив по свое му!!

111.   Какво, амии бих искала да бъде висок 175-180, може и по-малко, защото аз не съм висока. Дори и малко по 175 ще е добре. Да бъде с тъмна коса и тъмни очи, защото ме отвращават русите и синеоките. Да е мил, грижовен, не е нужно да е красавец, но държа да е хубав. Да ухае хубаво. Да не е лошо момче, в никакъв случай. Да е много добър. Да е богат :D Оо обичам парите <333 Да се облича хубаво, да бъде чист и прилежен. Всеки ден да е с различни дрехи. Държа и да се обезкосмява навсякъде, но на краката и на ръцете не е нужно, защото ще изглежда гейско. И така това са някои от моите предпочитания. :D

112.   Е дойде и моят ред да се изкажа. Моето момче трябва да е по-високо (всички искат това нали), да има респект към мен и едно от нещата в момчетата които много ми харесват са мечешките прегръдки в който си почиваш залепена до гърдите му докато си го гушнала през кръста докато той те прегръща изцяло и трябва да е умен, и да е на същото морално равнище като моето също така ми харесва и загадъчноста, а лицето му трябва поне да е малко сладко!

113.   За мен перфектният мъж е онзи, който има чувство за хумор. Да знае какво иска от живота, да е мил, честен и да ме уважава като жена. Иначе казано много си падам по дългокосите (Не прекалено дългокоси, поне до раменете, но нито по надолу). На мястото където живея има много такива, но най- ме привличат чернокосите с тъмни очи. И аз не знам защо. Има и друг тип пак дългокоси, но с кестенява коса и светли очи. Видя ли такъв лигите ми потичат... Естествено не го показвам, но от личен опит знам, че тукашните са точно такива каквито търся. ( Възпитани-поне повечето.. ). И последно. Истината е, че мъжът няма значение как изглежда, важно е излъчването му! Всеки е индивидуален и уникален сам по себе си!

114.   ДА:

1. Умен
2. Искрен
3. Силен (най-вече психически)
4. Земен
5. Забавен

НЕ:

1. Перверзен
2. Груб
3. Мамино синче
4. Зависим от нещо (алкохол, цигари, дрога)
5. Женкар

115.   Ами, аз бих искала да е висок горе-долу колкото мен (162см). Бих искала или да е по-голям от мен, или да е колкото мен.
По принцип не харесвам руси, но щом обичаш човека до себе си, няма значение дали е слаб или дебел, дали е нисък или висок, дали е рус или брюнет, дали е готин или смотан! За мен няма значение и хорското мнение! Важно е единствено и само да се обичате и той да не е груб с теб!

116.   Харесвам високи и едри (не дебели но не и някъкви клечки) мусколести, но по естествен начин без химии и тн. абе.. нещо като Вин Дизел :D

117.   хаха номер 3 съгласна съм за лошите момченца ;д Иначе идеала ми е тъмна коса тъмни очи (h).. Да бъде мил, да може да те забавлява, да е с теб в трудните моменти, да е нежен и мил ( понякога ;д ) и да съм единствена за него!

118.   Като се влюбите ще разберете какво е перфектно момче. Защото и аз като всички искаш някакъв синеок и русокос прекрасник, а гаджето ми е пълна противоположност, но е най-невероятният за мен. Така, че като ви дойде времето ще разберете какво е перфектно момче (:

119.   118 - напълно си права : )

120.   Висок-над 180 черна коса черни очи богат умен красив добър

121.   Перфектното момче за мен трябва да е малко по-високо от мен, да е с черна коса и сиви или зелени очи, може и тъмни. Да не е прекалено мускулест, по-скоро да си е с нормално тяло дори да е слабичък не ми пречи. Да има стил на обличане, но да не е с някакви смъкнати гащи само за да се прави на "готин". Да има хубави черти на лицето и лъчезарна усмивка... ни външният вид не е най-важен за мен. По-важно ми е да се разбираме и да е просто себе си, ще го харесам такъв какъвто е стига да не се прави на тъпанар и да ме хареса такава каквато съм..

122.   Харесвам високи момчета. С хубаво тяло(не говорим за някакви мега мускули.. просто стегнато тяло). Без значение какви са точно очите, ушите, носът или косата му. Не държа да е най - големия красавец, но най - важното е да е чаровен. Да е мил и нежен към мен, да не е страхливец и да е един наистина достоен човек, който да изпитва силни чувства към мен!

124.   По принцип съм съгласна с тезата, че външността не е най-важното в един човек. Но аз също съм забелязала, че има два определени типа момчета (като съвкупност от външност и поведение), които ми харесват повече.
Първо не знам защо, но винаги са ми харесвали т. нар. "лоши момчета". Та идеалният от този тип задължително има поне 4-5 татуса, може и обеци на едно-две места (на ушите, веждите, носа или устната), къса коса (за предпочитане тъмна), цветът на очите в случая не е от особено значение, плътни устни (но не прекалено широки и месести), слаб и поне малко по-висок от мен (това едва ли би било проблем за повечето момчета, тъй като аз съм около метър и 50:P). Не дрънка празни приказки, понякога се държи малко грубо, но има мн силно развито чувство за справедливост.
Вторият тип е почти противоположен: високо, слабо момче с черна коса и големи мн тъмнокафяви (почти черни) очи с дълги мигли, които винаги имат леко тъжен израз (малко като на кученцата). Държи се мило, кавалер е, но е по-затворен и сякаш си живее в някакъв негов свят.
Ж20

125.   перфектният за мен е висок 1,80 не много мускулест но все пак малко по-така е брада дълга около 0,5 см , с чуплива коса, светла кожа, да обича природата и да ме гушка често.
Какво по-перфектно от това?

126.   Номер 124, как няма да ти харесат, като чалгата ти е промила мозъка?

127.   126, разбиваш!!! БРАВО!

128.   Аз се опитвам да следвам една максима : "За да търсиш перфектното момче, ти трябва да си перфектното момиче", но засега без успех.

Разбираш ли, имам толкова много "изисквания", че дори ако всеки ден в продължение на една година отпада по едно, пак няма да свършат! И на Марс такова момче няма да насмеря. Мога да кажа, че си падам по.. "шматки", такива едни разсеяни сладури, които се поддържат и са забавни! Какво друго, нямам претенции за външния вид, стига да е красив :Д, ии не ми пука ако ще да е с различни очи, важното е да ме кара да се смея, и да се чувствам в безопасност с него! :)

129.   Няма значение какви са му очите и тялото, стига да изглежда добре... Искам да се облича хубаво, защото според мен и аз го правя ;д И най-вече искам да ме изненадва, не със скъпотии ами да ме води на някакви интересни места, където не съм била и да ни е много забавно... И също да си имаме свой Свети Валентин на някоя специална дата, а не да празнуваме този на 14. 02, където всичко е толкова меркантилно, че няма на къде... и така няма да се задълбочавам повече, защото мога да напиша роман :)

130.   126, не разбирам какво те кара да мислиш, че слушам чалга. Само за протокола в грешка си.
От 124

131.   за мен е най-важно да е забавен и да ме разбира, след това височината, лицето, стила и т. н. бъди романтичен и флиртуваи с нея като и намигваш и такива неща да се почувства специална :Д:Д Успех :Р

132.   Слаб, висок и да не е съвсем тъп

133.   Ти си права външният вид е важен, но мисля, че това което крие в себе си е много по-важно. Той може да е най-красивият, най-умният, най-желаният и т. н., но да е просто едно момче играещо си с хората и сърцата на момичетата. Но може да кажем да е емо, криещо се зад бритона, подигравано от всички, а вътре в себе си да е един прекрасн човек, искрен и добър с всички, които му дават възможност. Важен е характера на даден човек, не външният вид.

134.   Да е забавен, погледа и усмивката му да ме разтапят... Също така да е по-едър (пухкав също) : ) и добричък. Като този, който искам най-много.... той е перфектният, защото съм влюбена в него:)

136.   Дори един мъж да е перфектен за вас, след брака ще го превърнете в пълен мухъл, това е жалката картинка :)

137.   Ще се отклоня за малко от темата.. и първо ще напиша, какъв искам да е отвътре-значи, искам да е човек, който да знае, какво иска, мъж, който държи на думата си, ухажва за своята жена, подкрепя я във всеки един момент, държи се естествено със нея пред своите приятели (написах това, защото в днешно време повечето така наречени ''мъже'' се правят на големите клоуни и гъзарчета пред своите приятелите, само за да се покажат колко са велики и за да се впишат, но всъщност не знаят, колко са жалки от страни).. мъж с чувство за хумор и най накрая мъж, който те цени, уважава и обича такава, каквато си! И нека се върна на темата-външния вид-да е малко по-висок от мен, за цвета на очите нямам предпочитания, косата му да не е прекалено къса и стила на обличане-разнообразен(спортно, елегантно, в зависимост от мястото) E.. това е от мен! :)

138.   Идеалното момче за мен ли? Ами по принцип не гледам само външен вид у едно момче. Даже бих казала, че това е последното нещо което гледам. Но все пак това е темата.. Значи харесвам момчета в руса коса и зелени очи. С плочки и хубаво оформено тяло. Да са мили и нежни общо взето тва е ;д

139.   Не всичко зависи от стила и как изглежда едно момче..
Да взема за себе си пример, аз съм момче на 15 години, тренирам здравата към 3 различни спорта и в случая си имам добро тяло, а в лицето съм, хм добре донякъде..
Тъмно черна коса и много светли сини очи :) (дори в София ми предлага да правя някаква реклама), но уви сигурно си мислите, че мога да имам много момичета, е не, не мога!
Проблема ми е, че съм доста стиснат човек и винаги съм притеснителен и момичетата говорят с мен, а аз ги избягвам..

Не всичко зависи от човека, а и от самият му характер

~princereaper

140.   Привет ;зз
Нека да започна от главата до петите :Д
1. Коса - кафява, черна или руса ;3
2. Очи - кафяви или зелени
3. Очила - все ми е тая хД стига да не са кръгли
4. Височина - над 1. 50 ;дд
5. Да не е дебел ;з
6. Да има здраво тяло
7. Да има съвсем леки ИСТИНСКИ плочки, а не като ги удариш леко да ти се счупи ръката ;дд
8. Мразя мусколи!!!!
--
Стил:
Да не се мисли за голямата работа, а същност да е сдухан -. -
--
Характер:
1. Да е лъчезарен
2. Да е Интелигентен
3. мил
4. готин
5. сладък
6. Да е чаровен
7. Може да тренира нещо като волейбол, футбол... ;дд
8. ДА МЕ ПРИЕМЕ ТАКАВА КАКВАТО СЪМ!!!!
-------------------------------------------------
П. П тази тема е като все едно се "предлагаме" хД

141.   Аз съм момиче на 14, но съм на мнението на номер 12 :)

145.   Да е висок, умен, красив, да мисли за мен.

146.   Така ще започна с това, че най важно е какво е момчето по характер, защото може някой да са адски красиви, но да са боклуци. :)

По външен вид
Коса... хм харесвам и тъмна коса също и много гъста не харесвам голи глави ;х. Обожавам светло зелени очи с по тъмна коса също и тип руса коса, сини очи. Сините очи са ми слабост. Устните да са по плътни не харесвам особено тънки устни, не харесвам много бяла кожа, но не и адски тъмна ;д Като облекло: не мога да понасям някви клинове и такива прилепнали работи ;х . Момчето трябва да е облечено небрежно в същевременно и стилно.
Да има форма, но не да е някъв мутант харесвам плочки на корема ;3 Леко наболата брада е секси ;д ;3
Ето и няколко снимки

http://25.media.tumblr.com/cd20e9f4f00cdf03b75e75b47074a7e1/tumblr_ml5bjaATXd1riurzmo1_500.png

http://25.media.tumblr.com/5975338a36942368bffd4d779d6f7036/tumblr_mkqtpfNt351rjrepco1_500.jpg

http://data.whicdn.com/images/58289282/tumblr_ml5f4plHWT1s9swoao1_500_large.jpg

http://25.media.tumblr.com/24e497cb33cb5bf806678979f0a9245f/tumblr_ml890eU8QK1rq2izdo3_500.jpg

148.   Много пъти брат ми ми е казвал:"Ти все харесваш по-стари мъже". Лошо ли е? Да, на мен ми харесват мъжете над 35 год. минимум. Не знам защо е така, може би защото баща ми е по-възрастен (сега съм на 18, когато съм се родила, той е бил на 36г. ). Та, много често, когато гледам филми, все се заглеждам по зрелите мъже, не по момчетата. Не знам защо, но приемам момчетата за лигльовци, искам мъж със сериозен характер. Харесвам мъже, които се обличат елегантно, да речем костюми, но харесвам и небрежен стил, например панталони до коляното и тениска. По принцип не си падам по мургави мъже, искам да са тип германци или шведи, харесвам тези нации-хората са високи, стройни (макар че с тоя джънк фууд... ), светли коси, светла кожа... Харесва ми мъжът да е едър, не кльощав, това е направо ужасно, не харесвам крака и/или ръце слаби като клечки. Височината също е важна-харесвам високи мъже около 180-195 см.
Всичко това обаче е без значение, ако характера му е гаден, дори да отговаря на всички изисквания за външен вид, има ли гаден характер, не бих се поколебала да го зарежа.

150.   Когато намериш правилното момче няма да има значение как изглежда. За теб той вина ги ще е най - доброто :)

151.   Аз искам моето момче да е добро и мило, защото принципно не гледам на външността, а малко хора гледат това. Бъде си такъв какъвто си и ще видиш, че ще срещнеш подходящото момиче за теб и ще бъдеш много щастлив :)

152.   Така изгледай всички клипове на Justin Bieber обличай се като него и бъди мил... Това е Всичко!!!! И Ще те харесват МНОГО

153.   Хмм, честно казано за мен външният вид не е от значение, но ще опиша приятелят ми, защото всичко във външния му вид ми харесва... висок, с една глава над мен (аз съм 164 см. ), много тъмно руса коса(даже кестенява), МНОГО СИНИ очи със малко сиво, страхотна бяла и неустоима усмивка, спортист, стегнато тяло, мускули, преса и т. н. , харесвам много ръцете му, ноктите му са винаги чисти и поддържани и е адски хигиеничен... а за характера му да не говорим.. просто перфектен :) (за мен)

154.   искам го рус със сини очи-ми отиди в русия
искам го черен или по светъл на тен-не го ли щеш зелен на лилави точки?
висок-епа въри при майкъл джордан
искам го с мускули-шварценегер викат та
искам го пухкав-отиди при някой сумист!
искам го с пари-някой швейцарец
умник-бил гейтс
А на ви ги по 30-40 години по дърти от вас!

155.   Моето перфектно момче е:
висок, със светло сини очи, русо - кестенява коса, красива усмивка, с тръпчинки, с чувство за хумор, чаровен, умен, джентълмен, мил, разбиращ от мода, любвеобвилен и естествено да е влюбен до уши в мен! :DDD

156.   Не знам какво толкова играе ролята на външността... :) Но всеки си има мнение :) Аз харесвам.. мили момчета... добри... със самочувствие :) Да не са много "отворени" :) Преди харесвах момчетата по външността им (вдигната коса, стил на обличане и т. н. ) но сега като осъзная че половината от тези момчета всъщност не влизат в категорията "МИЛИ" :)

157.   Перфектния мъж за мен е онзи, който знае колко струвам, да си попатил малко от живота, защото ако не е, не знае нищо и няма съчувствие към никого. Уважението за мен е много важно! Не ме ли уважава, значи и майка си не уважава и естествено кавалер. Външността не е от значение, но естествено, ако е симпатяга не отказвам. Това е!

158.   Аз искам той да е малко по-висок от мен и да е с около една година по-голям от мен. Искам да има руса коса и сини очи-според мен това е една супер комбинация. Кожата му да не е много бледа. Да има чувство за хумор, да уважава хората. Да казва истината, но без другите да му се сърдят. Да бъде мил и забавен. Искам да ме харесва наистина. Да бъде винаги с мен и да ми се доверява.

159.   Да е малко по-висок от мен (в рамките на десетина см например), да има красиви, изразителни очи (всъщност цвета не е от никакво значение въпреки, че обожавам сини :) ), да има рижава коса (вдигната нагоре, но не на бодлички), което е почти невъзможно, защото в България такива се намират малко казано трудно :( но и косата не е от много голямо значение, само да НЕ е черна, определено НЕ искам да е супер мускулест и да ходи като насран (извинявам се за думите но вече масово ходят така), да не ходи на пръсти което е много глупаво, въпреки че 60% от момчетата вече ходят по този начин и се мислят за много готини -. -', не си падам много по бицепси, може да има плочки но определено НЕ много. Иначе да не е с повече от 3 години по-голям от мен, да се облича с нормални тинейджърски дрехи от сорта на весели карирани ризи, тениски, суичъри, дънки НО в никакъв случай прекалено смъкнати, кецове... Като цяло най-важен е характера: мил, скромен, но не прекалено, с чувство за хумор, любвеобилен, да се държи добре с мен...

Има ли някой такъв тук? :)

П. С. - Това с рижавата коса ми е нещо като фетиш. ОБОЖАВАМ рижави момчета. :)

Аманда, 15

160.   Относно външният му вид, бих искала той да бъде висок, по-едър (не дебел) с поддържано тяло, със зелени очи, трапчинки (: и загадъчна усмивка. Ако може да не е някой долен чалгар и да се облича прилично. Иии да има огромно чувство за хумор!

161.   Външния вид за мене не е толкова важен, но до някъде изисквам да се облича готино, смъкнати дънки, кецове, яка тениска хаха, шапка.. хаха мой си вкус, очите не ме интересуват много, но за предпочитане са черните, да бъде много блед..
Сега да премина на по-важната част.
Искам да ме ревнува от всичко ;д, да бъде постоянно с мене, да прави всичко за мен, да сме заедно, да ме обича много, да не изневерява, да бъда единствената в очите му.. да ме подкрепя във всяко мое начинание, да ме следва навсякъде и никога да не ме оставя... е, докато аз не го зарежа хаха, ама ако ми се падне такова момче, едва ли бих го оставила.

162.   Момичета я се стегнете, как външният му вид да няма голямо значение. В една връзка първо трябва да има привличане. Те не мислят като вас, гледат само задника и циците, рядко се попада на свестни. После вече гледате да не са от празноглавите...
А М.

163.   Аз лично харесвам руси момчета които да са яки и пичове в момента си харесвам едно момче, но той не ме забелязва!

164.   Не знам точно но аз винаги съм харесвала лицата с изпъкнали скули, толкова е секси, с широка усмивка, висок около 1. 85 да кажем, коса нямам претенции, но харесвам тъмните коси, очи може би -тъмно кафяви или тъмно сини, изпъналите ключици също са много секси. НО ВСЕ ПАК ВЪНШНИЯТ ВИД НЕ Е НАЙ-ВАЖЕН. ПО-ВАЖНО Е ДА Е ИНТЕЛИГЕНТЕН, С ЧУВСТВО ЗА ХУМОР, МИЛ НО НЕ И ЛИГАВ, ПРОСТО НОРМАЛЕН И ДА УМЕЕ ДА МЕ РАЗБИРА :))

101-150 от 307