Споделена история от Тинейджърски

Как изглежда 'перфектното' момче за вас?
Този въпорос е само към момичетата. Как изглежда перфектното момче за вас? Как бихте искали да изглежда приятеля Ви? Трябва ли да е стероидна маймунка, циркаджия, който прилича на жена с женски дрехи и прическа, някой който се мисли за мафиот... или нещо друго? Зачетох се в темата " Какво харесват момичетата у едно момче? " и реших да питам какво мислите за външен вид..
Дайте подробни описания - физика, височина, дрехи, коса, очи, лице, без коментари от типа "Джони Деп" :)

Коментари

201-250 от 307

224.   Стара тема!!!
Момичета няма такова нещо като "перфектно" момче.Има всякакви най-различни, но никога няма да са точно като в мечтите ни.За това аз мисля, че всеки може да описва идеала ви за момче.Момчетата притежават качества от вашия идеал.Малко тъпо изказване :D :D.

225.   Всяка харесва различни момчета сиг няма 2 с едно мнение.
И най-важното харесват гейове. А ако уж харесват някой тръгват с точно противоположния тип.

226.   Аз ги харесвам с кафява коса зелени очи мили чаровни. А най-важното е да са с добри обноски. Също така да са по-високи от мен, а аз не съ ниска.

227.   Аз лично съм доста висока (предполагам, че е нормално за възарстта ми и може би съучениците са малко по-ниски от мен) и понякога се чувствам като гигант. Затова предпочитам той да е малко по-висок от мен. Харесвам момчета с тъмна коса и очи, момчета с характер - не лигльо, не гъзар, не простак. Не харесвам от днешната мода дънки колкото може по-ниско смъкнати и да се държат като тотални п*дали с извинение. Не обичам да прекаляват с цигарите и алкохола и да използват приятелката си само за секс. Трябва да и правят комплименти, да се грижат за нея - инак ще я изгубят. Малките жестове като едно скъсано цветенце винаги ще си останат класика според мен. Също не харесвам напомпени маймуни... и момчета, които нямат абсолютно никакъв усет за обличане - сако на костюм и дънки с кецове. УАУ.
Също така смелите момчета - момчетата, които очакват момичето, по което си падат, да ги заговори първо за страхливци и според мен няма да успеят напълно в живота. Мъжката, пардон, момчешката работа е да проявяват смелост първи - да заговарят първи, да поздравяват първи и така... това е от мен :)

228.   Аз пък искам някое добро момче, не харесвам лоши момчета. Да се държи добре, да е мил, да е спокоен. За външния вид нямам претинции, освен да е по-висок. Не пречи дали ще е по-пухкав или слаб.

229.   Не знам за другите, но аз лично много си падам по луничави момчета. И (висока съм за възрастта си) по-високи от мен. Забавни, но и нежни. Всяко момиче харесва определен тип момчета. Не се срамувайте да покажете, че обичате някого:-)
Обичайте с цялото си сърце! Знам, че ще прозвучи като в някой романтичен американски филм, но оставете сърцето да ви води по пътя на любовта и, може би, то ще отвори много врати пред вас! :-)

230.   Джони Деп и Леонардо Ди Каприо на младини... просто уникално красиви същества.... Така висок и слаб (като Анди Бирсак) такива момчета са ми тотална слабост. По принцип харесвам тъмна коса съчетана със тъмни очи, но може и с тъмно сини. Прическата-да има горе-долу дълга коса или вдигната нагоре или като на Лео Д. , но ако ще е като неговата тогава по светла може би тъмна кестенява изобщо не харесвам гологлави или с много къса коса. Скули задължително просто скулите особено на едно красиво мъжко лице са уникални. С класическа форма на лицето тоест идеално оформено не понасям кръгли лица. Тясно малко и леко чипо носле гърбави носове мразя... изпъкнали ключици и пленяваща усмивка. Прави и бели зъби без брада с гладка кожа без пъпки. Вече казах слаб но може със съвсем леко изразени плочки. За стила на обличане-да не се облича като олигофрен с, дрехи, което изобщо не му ходят може би нещо такова черни кубинки накъсани дънки черен потник със някаква раздърпана широка риза и цигара в рака защото за мен момчета които пушат са изключително секси не говоря за пропаднали наркомани или за заклети пушачи. Да не е поредния идиот който ще ти подсвирква от далече на улицата защото иска да се запознаете... да говори само с поглед, когато ме погледне да ме грабва да не е много лигав със чувство за хумор да е човек който знае кога да млъкне който знае, какво иска а не днес съм тук утре ме няма. Да е мечтател с голямо въображение малко ревнив. Да обича да се гушка да стои с мен с часове прегърнал ме под звездите докато пуши цигара... да ме целува а аз да се разтапям в ръцете му.

231.   Перфектното момче за мен е : да не е надут, да е много мил, забавен, перверзен, луд, да чете книги, да слуша същата музика като мен, да гледа аниме-та и т. н. точно такъв харесвам в момента :Д

232.   Момче с чувство за хумор, "веселяк". :) Не много висок, средната височина за момче на 17-18г.. Да поддържа добра физическа форма, под това нямам предвид някакви големи мускули, но и да не е някой разплут мамут... Да е мил, нежен и истински, да ми е както гадже, така и най-добър приятел.. Сродна душа. Дрехите - всичко, което му отива. Косата - принципно обичам къса черна коса, с кафяви очи или кестеняви. =)

233.   Гледай, , Незабравимата'' и ще разбереш.

234.   За мен:
Висок (183-193), пухкав(едър), весел човек(да пуска тук-там някое майтапче), добър, да ме обича. Пък другото не е от значение (каква музика слуша, как се облича и т.н.).

235.   За мен най-важното е характера... искам да е някой, който да не се прави на ВЕЛИК, да не се държи като някой педал! А за вида.. ами всяко момиче има различно мнение по въпроса. Ако кажа, че харесвам високи момчета, това не значи, че няма да харесам някое по-ниско момче! Нямам точно определен вид, който да харесам! Просто или ме привлича или не, тва е! Много момичета си падат по, , лошите'' момчета, аз пък си падам по добрите :Д или по Дявол с ангелско сърце... така да се изразя.

236.   Абе като гледам повечето момичета наблягат на тялото... аз пък държа на лицето! Хубава усмивка, хубави очи, няма значение дали за сини, кафяви или бембени :D, не знам.. но пък не е лошо да има и хубаво тяло де! Както вие момчетата искате момиче с големи цици и плоско коремче, така и ние искаме момче с плочки ( но не в банята :Д ).

237.   Не съм прочела всичкиии тези коментари, прекалено много са. Реших и аз да си напиша. Ми.... аз всъщност съм на 14 и не си мадам по мъже, а по момчета, защото имам и такива приятелки, , Оле... виж го колко е готин... '', а е на примерно 31. Моята граница може би е 21, не че казвам, че на 21 са някакви момченца де. Така.. към темата. Не знам защо, но просто харесвам някой неща, който някои хора дори няма да занележат.
Външен вид... ми.... не харесвам светли хора. Предпочитам да е с тъмна коса-кафява или черна, същото важи и за очите. С по. големи устни(не като на африканец де)Не с гола глава:Д Косата му да е права.. може би... Да е оформен, не много напомпан, не много слаб. Да обича да се смее. Да е много сладък в лицето:)Да обича да танцува. Ето и една от подробностите, които много ми харесват, дори не знам защо-относно ръцете. Нали ги знаете кокълчетата от външната страна на ръцете, е на мен ми харесва те да са по-изпъкнали. Мислите ли, че е странно? Защото до сега не съм срещала нормален или не нормален човек който да мисли така, на никой от хората който познавам не му прави впечатление. ЗАЩО? Аз ли съм побъркана?

238.   За мен няма значение, стига да ме разсмива и да съм 'себе си' с него, ако ме разбирате. :)

239.   Първо трябва да знаеш, че става въпрос за лично мнение. Трябва да не е човекоподобна маймуна, каквито са почти всички. Да не е се прави на кралят на света и всичко, което ти изброи по-отгоре. Трябва да има отлична хигиена, да бъде умен, мил с момичетата, очите и косата не са най - важното - трябва да са добре комбинирани, трябва да не е от най - ниските. Дрехите да са добре съчетани.

240.   След като прочетох някои от коментарите
Естествено външния вид няма значение, но... бъдете честни към себе си. Интересува ли ви външния вид на човека или не.

241.   На възраст около 18-20-22; много късо подстриган, а ако е без коса още по-добре; над средната височина, тяло поддържано във фитнес зала, но не нито тип огромни мускули тип борче, нито много нацепен, а стегнат с хубав бицепс; Татуси задължително, колкото повече, толкова по-добре; Красиво лице, но не тип лигав сладур, а мъжкарско излъчване; Обекло дънки и впита тениска, подчертаваща добре направеното във фитнеса тяло.
За протокола аз съм жена на 38 ;) :)

242.   на 13 съм. Много яка!! Искам да е висок, да има яки плочки и бицепси. да е нацепен. да е як. да е хубав, да има як и голям хуй и да ме блъска всеки ден. да е богат. характера да си гледа работата. аа и да е по голям от мен. да носи прилепнали боксерки, когато е до мен и да му се вижда хуя. абе да е надарен важното и да е хубав!!! и да правим секс в училище

243.   Хари Стайлс. Обичам го.

244.   И аз не си падам по много мусколестите момчета. Но все пак да не е твърде кльощав нещо средно. Кефи ме най-много компинация от сини очи и кафява коса. Да е добър и мил. Но не и страхлив. Грижовен, но не и прекалено романтичен. Ревнив малко ;д Да има хубави ръце и хубав глас. Не е нужно да полага кой знае какви усилия във вида си.

246.   Наблюдавайки себе си забелязах, че харесвам определен тип момчета - високи, стройни, с тъмна коса, зеленикаво кафяви очи. Така изглежда и сегашната ми изгора само добави мек закачлив характер и чувство за хумор. Жалко че е по-малък от мен( с проклети 3 месеца, които ни разделят в различни години).

247.   aбе хорa aз сaм момиче и ще ви кaжa зa мен кое е нaй-вaжно и кое нaй-много хaресвaм. в едно момче дa вaжно е дa изглеждa добре но е много по вaжно кaк се дaржи с вaс и дa е истински a не някaв педaл кaдето се прaви нa много готин силен и тaкa нa тaтaкa нaй-вaжно е кaк се държи с вaс и дa е истински

249.   (МОМЧЕ).

Знаете ли не ми пука каква ще е стига да е забавна, мила да разбира от майтапи да могам да споделям с нея да не изказва всичко на приятелките си НАЙ-ВАЖНОТО ДА НЕ Е НАДУТА и да не се вкарва в някакви филми. И не всичко да е само химия ако ме разбирате. :) (Момче на 15 години).

250.   Момче..
Свалил съм всякакви претенции не ме интересува тегло външен вид тяло... стига да се разбираме друго за мен няма значение... (на 14 съм. )
А тук повечето момичета сте били големи ку*ви.. сори ама 12 годишна да се кефи на 18/20 годишни....

251.   Харесвам момчета, които са руси със сини очи слаби високи не повече от 1,60 в момента за моя ръст! Мили срамежливи да се обличат предимно с дънки ризи и хубав парфюм. И да обичат футбола, но не да са пристрастени като някои други!

252.   Ами аз лично харесвам мургави момчета, с тъмна коса, тъмни очи, но и светлите ми харесват. Високи над 170см, да не е слаб. Изобщо не ми харесват слабите момчета, предпочитам да е по-набит (имам нещо като фетиш към големите гърбове), дори може би лееееко пълен, не дебел. Много харесвам момчета с татуировки, те също са неудържима моя слабост. Да не са с прекалено дълга коса или с прекалено къса, да имат оформена прическа. По отношение стила на обличане- несъмнено мога да твърдя, че съм завладяна от момчетата, които се обличат с хубави обувки, дънки, ризи и на ръката им стои един хубав часовник. Парфюма също е неразделна част от целия този рай. Та това е общо взето :)

253.   Не знам на колко години си аз съм на 15 за това щети дам моя идеал. На първо място харесвам момчета които знаят как да се държат с едно момиче а не някакви тъпаци които са някоя само заради секса. Колкото до външността предпочитам момчето да е малко по-високо от мен но да няма фрапираща разлика в ръста и не харесвам много мускулести типове. Падам си по тъмна коса и сини или кафяви очи. Ми това е от мен само помни че красотата спасява за първите 5 минути после трябва и да говориш. ;)

256.   Харесвам тип хулигани. Да се обличат в Адидас. Да носят шапки с козирка примерно. Сини или Зелени очи, зелените са по красиви. Да имат поне един татус. Да се държат мило с мен, да ме обичат, да ме глезят, да ме пазят и като стане нещо и някой ми направи лошо да му спукат главата от бой. Да ходиме заедно насам натам. Да имат релефно тяло. И най вече аз да съм им на първо място в списъка.

257.   Всъщност, винаги съм имала някакъв идеал за момче/мъж. Но като помисля малко над нещата разбирам, че харесвам най-различни момчета, някои от които изобщо не отговарят на моя идеал. Както и да е... според мен идеалното момче/идеалният мъж ще ти подскаже пи някакъв начин, че е създаден за теб както се казва, т. е. ти ще разбереш, че си го открила и тогава ще видиш, че е далеч от представите ти за твоята половинка. :)

258.   Така ето го и моя идеал:

Да е висок един осемдесет и нещо, с нормален тен
тъмно руса коса(мразя голи глави), Сини или медено кафяви очи и хубава усмивка.

За стила на обличане:
Никакви гелосани '''фешънчета'', нормални дрехи, не някаъв фалшив ''метъл'' с вериги на врата.

Да е мил и забавен, да разбира проблемите ми и да ми дава свобода. Да е романтичен и да ме разбира. Интелигентен и изразителен.

Това е! Знам, че няма такива, но това е идеал

259.   Аз искам да е висок, рус, да е със сини, зелени или синьозелени очи, умен, с чувство за хумор, силен но не чак толкова-нормално! Да се грижи за косата си-небрежно вдигната с лак за коса!!! ;)

260.   Спокойно, интересувa ни ХAРAКТЕРA. Просто момичето е попитaло специaлно зa външен вид. Кaзaно честно ми се подкосявaт крaкaтa, когaто видя някой блондин. Имaм слaбост към сините очи. Но и чернaтa косa и очи също ме привличaт. Относно тялото- дa е стегнaто, по-висок от мен и тaкa. :) Рaзбирa се, товa си е сaмо мечтa, тaкa че, aко се появи подходящ човек с кaфявa косa, нямa дa го върнa. :)

261.   За мен е важно да има възпитание, което, колкото и бабешко да звучи, го имат много малко момчета. Да може да прави първата стъпка, , тъй като аз съм малко срамежлива, да има чувство за хумор и да е забавен. За мен външността наистина не е важна, колкото и изтъркано да звучи. Стига да не е много дебел и буквално целия в пъпки, ако има привличане, което се поражда от гореописаните качества, със сигурност ще си падна по него!
S. M.

262.   Здравей!
Аз харесвам момчета, които биха се жертвали за момиче и, които се държат мило! :)

263.   Да е добър, възпитан, да ме уважава и в никой случай да не слуша чалга и да играе мазни кючеци.

264.   'Перфектното' момче за мен ще е високо окото 180-190, защото аз също съм висока. И ако ни се наложи да излезем на по-официална среща да съм с високи обувки, защото много ги обичам. Ще бъде със зелени очи. Може да е рус, но може и тъмнокос (това е без значение ). Предпочитам да е хубавец с тяло на борец :Д. Задължително да е обичлив, да е добър и мил с мен. Винаги да ми прави комплименти за това колко съм красива и да ми казва обичам те всеки път, когато се усмихна! И най- важното наистина да ме обича, до безумие, да бъде готов на всичко за мен и да ме закриля!!!

265.   Майкъл Джексън. :)

266.   Важното е отвътре какъв но все аз предпочитам да е висок около 1. 80 с кестенява коса с мускули и плочки да слуша чалга аз само такава музика слушам ако не слуша малко трудно ще разберем.

267.   Важното е отвътре какъв но все аз предпочитам да е висок около 1. 80 с кестенява коса с мускули и плочки да слуша чалга аз само такава музика слушам ако не слуша малко трудно ще разберем.

268.   Няма значение как изглежда важното е да слуша чалга и сръбско аз друга музика не просто не слушам а не навиждам

269.   Висок 175-180; тъмно руса или много светлокафява коса; зелени очи

270.   Аз лично най-много харесвам черна коса и тъмно кафеви очи, да е по-висок от мен, хубаво е да не е някоя клечка без нито един мускул(но не харесвам прекалено мускулести)... но като цяло съм си падала и по такива и по руси, така че... не е задължително гаджето ми да изглежда както в описанието... за мен е по-важен характера... имя някои черти, които ако момчето ги няма не мога да се влюбя в него. :)

271.   Как може да искаш да ти бъде описано " перфектното момче" само по външния вид? ! Точно заради това първично и повърхностно мислени най-стойностните момчета, а и момичета, са пренебрегвани заради малоумни маймуни, който може външно да са много добре, но имат само визия... Ако искаш да си намериш човек, с когото да си щастлива, по-добре търси момче , което да те оценява, да те уважава, да държи на теб и да знаеш, че, ако случайно нещо се случи и ти изгубиш прекрасната си външност, няма да те остави, защото не гледа на теб като на предмет, а като на личност с характер и много по-дълбока красота от тази, която се вижда на пръв поглед... Но 90% от момичетата, които са описали как трябва да изглежда гаджето им, няма да разберат какво казвам...

272.   1.Трябва да е висок, но това не зависи от вас така, че трябва да е по- висок от набелязаното му момиче.
2. Трябва да е облечен нормално аз лично харесвам ЕМО стила и ако има някаква нотка от него ще е супер. Например коса вдигната нагоре или спуснати надолу дънки тип ‘‘потур‘‘ или черни тениски носени с ризи отгоре.
3. Нека да е слаб по възможност с плочки но това не е от голямо значение. Все пак нека не е по- слаб от момичето, което е харесал. Бъдете по дебели от нас и не ни създаваите компекси.
4. Наи- важното е да бъдеш романтичен, да и казваш, че я обичаш, да я целуваш нежно пред всички и да се гордееш, че тя е ‘‘твоето‘‘ момиче. Не го криите!
5. Подаряваите ни рози и бонбони по често! :Д
Успех с момичетата. И не забравяй това са моите идеали. От момичето зависи какво харесва точно.

273.   Аз не търся перфектно момче, а искам едно момче което да е до мен, и да ме обича! Но след като питаш какви момчета харесвам ще ти кажа..!! Аз харесвам момчета с тъмно кафява коса.. едни прекрасни тъмни очи! Нямам претенции за дрехите му.. всяко момче е стилно по свои начини..!! А този за когото говоря .. си е прекрасен!! ;) .. Не обичам момчета, които са перверзни.. Да вярно е, че в сяко момче има первезност .. но аз неизкам поне да го показват.. Ние момичетата искаме мили приятели, а не някакъв дето мисли само за простотии! Не искам момчето да ме пита дали го обичам..? *Щом съм с него .. е ясно, че го обичам и то ужасно много!* А да ми казва ... ОБИЧАМ ТЕ! <33 И пак повтарям не търся ПЕРФЕКТНО МОМЧЕ! :)

М. Г. .. :)

277.   Нямa перфектни хорa!
Всички зaпочвaт дa описвaт, , идеaлните‘‘ момчетa/мъже
с външния вид. Е aз ще зaпочнa с товa, че той трябвa дa ме обичa, дa се рaзбирaме, дa имaме общ интерес, дa е зaбaвен, дa е добър слушaтел, дa ме приеме кaквaто съм и дa е мил. Сегa зa, , опaковкaтa‘‘ първо ще зaпочнa с косaтa не искaм дa е многоо дългa и дa нее многоо късaa искaм дa е среднa и дa е гъстa, рaзрошенa :D
Зa очите нямaм претенции, нямa дa искaм дa е подреден зaщото знaм, че нямa подредени момчетa :D Зa височинa дa е по- висок от мен, не трябвa дa е нито по- слaб от мен, нито дa е много дебел. Нaй- вече дa не е женкaр! И мaй товa е общо взето.. :)

278.   Аз съм на 13 години, според мен идеалното момче е с руса коса, кафяви, или зелени очи, да е висок колкото мен (не ми пука за ръста) да е слаб, но не много. Освен това да ме защитава винаги, да чете много, да не играе на компютъра, или на телефона, да ме поставя на първо място, да е умен, но да не е някой зубър, да е мил винаги с мен, да ми пише постоянно, по всяковреме на деня, да слуша рок и джаз, да иска да ме целува и прегръща, но да не е нахален и да не перверзен (все пак съм на 13). Да не се хвали наляво и надясно, че сме гаджета, само ако аз искам. Това е общо взето, Какво мислите?

279.   Dylan O'Brien, Josh Tryhane, Zak Effron (2014/15) <3

280.   Бих искала да се облича, както му хасресва, бих предпочела по-висок от мен с 5-6см или няма значение, обожавам, когато момчетата имат хубави псрфюми и като ги прегърна да им усетя аромата, това ми за мен едно от най-прекрасните неща в света, да се сгуша в някого и да ми най-уютно в прегръдките му, хубавият му парфюм, иьпъкналите му вени по ръцете, щастливият поглед, интелектът. Това е, което искам. Най-важното да ме обича безкрайно и безгранично. За аромата, ръцете, височината и другите : това са просто предпочитания и мечти. Това далеч не е най-важното.

201-250 от 307