Споделена история от Тинейджърски

Как изглежда 'перфектното' момче за вас?
Този въпорос е само към момичетата. Как изглежда перфектното момче за вас? Как бихте искали да изглежда приятеля Ви? Трябва ли да е стероидна маймунка, циркаджия, който прилича на жена с женски дрехи и прическа, някой който се мисли за мафиот... или нещо друго? Зачетох се в темата " Какво харесват момичетата у едно момче? " и реших да питам какво мислите за външен вид..
Дайте подробни описания - физика, височина, дрехи, коса, очи, лице, без коментари от типа "Джони Деп" :)

Коментари

251-300 от 307

281.   "Перфектно момче" е разтегливо понятие. Най-важното е държанието му към мен. Не искам да ме третира като боклук. На второ място е интелекта. Няма да крия, че имам слабост към високите момчета с тъмна коса и кожени якета, но все пак не е от голямо значение. Третото е, че искам да е честен с мен. Не да измисля лъжи за да ме впечатли или д крие нещо от мен. Надявам се да съм помогнала.

282.   Аз съм момие на 15
Започваме отново със стереотипите за ПЕРФЕКТНО момче. Ама нали и аз да върва по гайдата ще си го опиша:
Харесвам от тези ховите прически- изкастрен отстрани, а отгоре перчем. Цветът няма значение, само да не е рижав. Телосложението трябва да е добро. Да не е някой нацепен батка. Да бъде нормален, да има плочки, но не много силно изразени. Трябва да е висок, защото според мен това е от значение. Мъжът е висок- той носи чадъра, ако е нисък- жената носи мъжа, а той носи чадъра... мисля че така беше лафът... :)
И очите... не искам да бъде с обикновени кафеви очи. искам да бъдат шарени, сини, зелени... всичко, но не и кафеви.
Но ето ги и баналните думи "Не съди за книгата по корицата". За мен е важно да ме обича, подкрепя, да имаме общи интереси, да има обща култура и да бъде възпитан.

283.   1Грижовен
2Романтичен
3Красив(сини очи, хубава стойка)
4Да не пуши, да се къпе редовно, да си мие зъбите поне два пъти на ден
5Да е с добра професия.

284.   Аз бих искала приятелят ми да е малко bad boy. Да е забавен понякога. Да се държи с мен по съвсем различен начин от държанието му към другите. Да е поне 5-10 см по-висок от мен. Очите нямат значение. Косата също. Задължително трябва да се облича суаг :D. Да е някой, като Kian Lawley, Taylor Caniff, Nash Grier, Cameron Dallas или Jc Caylen. :)

285.   Аз харесвам емотата ;3 Красиви и уникални - едновременно сладки и сериозни... омг дори не осъзнах как описвам Анди Биерсак хД косата му и стилът, изражение, поглед и усмивка. Прелестен е. Очарователен е особено през 2014-2015 година. Не е точно емо, но той е примерът как трябва да изглежда едно момче-млад мъж.

286.   Нека решим вече този вековен спор. Това което харесват жените у мъжете не са пари, външност и дори колко са нацепени. Всеки ден виждаме красиви жени с грозни мъже и другото е че много красиви мъже са с грозни жени. Жените търсят ХАРАКТЕР. Истински мъж е този който оправлава връзката и взима решенията естествено имам предвид да не оставя жената да му решава дневните ме въпроси инаме ще изглежда слаб в нейните очи. Трябва и да овожавате жените те са сложни същества. Жените трябва да се чувстват в безопосност в обятията ви. Сънета ми към момчетата е да не бъдете комплексирони от каквото и да било.

288.   Всеки има различен вкус и за всеки си влак си има пътници.
Лично за мен винаги приятелят ми е бил идеалът ми за перфектното момче. Външен вид- рижав, сиви очи, висок 1, 80 (аз съм 1, 58 и съм малко като хобит до него), бая слабичък, да има добра лична хигиена, да свири на нещо, да рисува, лично на мен ми е сладко това, че има по- остри и дълги кучешки зъби, да си се облича по- алтернатив, чип малък нос.
Да има силен характер, но да не се държи като зад*ик (да има самочувствие да си личи, но да не го навира в лицата на другите). Да може да ти оправи настроението във всеки момент, но да знаеш, че когато и да е може да проведеш сериозен разговор с него.
Да не ме кара да се натискаме постоянно. Понякога по два- три дни връзката ни е често платонична- без да се целуваме, само на психическо ниво. Седим седнали на дивана един в друг и гледаме нещо, лежим на леглото прегърнати и си говорим на кого какво интересно се е случило, какво е правил, как се е чувствам, музика, филми и т. н, разхождаме се безцелно по два часа в някакви забутани улички хванати за ръце.
Има хора, които харесват точно обратното от мен за това няма такова нещо като "перфектно" момче, всеки има различен идеал.
Момиче на 17

289.   Сини очи, къса черна коса, висок към 10-ина см над мен. Умен, възпитан, тих, мил, самоуверен, необръснат по краката или корема и т.н, е брадата разбира се обръсната. С 5-6години по-голям от мен. Не зализан, не високоговорящ, не надут гъзар (щото ги намирам за идиоти). Да се отнася с уважение най-вече към жените.! Да е забавен.
Друго не се сещам сега.
:)
М.

290.   286 - Насочил си се в правилната посока, но си стигнал до грешните изводи.

291.   Домер 288- с приятелят си звучите много сладки и той звучи като точно мой тип. Надявам се връзката Ви да продължи много дълго време! :)

292.   За мен идеалното момче трябва най-вече да е мило и тактично. Да не обижда момичета по каквато и да е причина и да не им посяга. Да ги защитава от другите момчета. Да не е бройкаджия и да цени момичетата. Да не е просто за единия секс... Да държи на момичето си и да не се отказва от нея, колкото и лошо да е положението. Ревността е хубаво нещо.. така разбираш дали държат на теб, но прекалената ревност вреди. Важно е да ти има доверие. Малки подаръци за някои важни поводи.. дори и чифт обеци от 2 лв би значело много.

294.   Перфектното момче е сегашното ми гадже, заедно сме 3 месеца и сме страшно щастливи!
Черна коса, сини очи, не е мусколест, бритон на една страна и страшно мил. Споделяме мнението си за почти всичко- и двамата харесваме рок музика, еднакъв характер и т.н.
:)

295.   Хари Потър във втрора,трета и четвърта серия :ДД
Нека кажем за момчетата-трябва да са здрави. Това е най-голямото предимство.Силни,високи,здрави,с добро трлосложение и килограми.Но нека да не забравяме и умствените способности и психиката,разбира се.Лично на мен ми харесват тези с белите зъби.При повечето светли момичета предпочитанията са по-мургави момчета и обратното-на по-тъмните светли.А и другото-трябва да са мъжествени,кавалери.Аз харесвам такива с дълбок,тонален и настойчив глас. в крайна сметка всеки си има своите предпочитания . :)

296.   Идеал момче? Това е интересна тема.

Винаги съм харесвала момчета с шоколадово кестенява коса и наситено сини очи с леко бяла кожа по-високи от мен и да си съвпадат вкусовете ни за обличне, филми, игри, песни и т. н.. Попринцип на мен ми харесват забавните и умните момчета не супер нацепените, тоест имам предвид, че е леко отблъскващо да има много мускули.. слабичък /не по-слаб от мен/Според мен е най-важно вътрешността каква е не външността дали има уважение към теб и дали те обича!

298.   Искам да е умен. Руса или кафява коса, светли очи, по-висок от мене, силен, смел. Важно е и това да се държи мило и нежно.

299.   Аз съм на 15 /момиче/ и за мен перфектния трябва да е по-висок от 1. 60, да е по-голям поне с една година, не ми трябва да тренира или да е някъв нацепен, просто да може да ме защити ако има нещо, някой който да не е много богат, за да не се перчи много, да търси сериозна връзка, да слуша музиката, която и аз слушам, да харесваме горе долу еднакви неща, да ми прави подаръци, да не иска да се целуваме пред всички, а само на усамотени места, да иска да сме сами, да ме познава по-добре от всеки, да е с кафяви очи и може би къдрав или с дълга коса, да харесва футбол / това е много важно.. Поне за мен/ да харесва ФКБарселона (дано да не прозвучи смешно, но ако не е с Барселона няма да е и с мен :д), може би да свири на китара или да кара скейтборд, да е хубав естествено, да не е някой хилав, за да може да ме вдига и даме носи. Това е май

-Л 15

300.   Висок, бяла кожа, дълга коса, дълги пръсти на ръцете. Най-общо това.

303.   Гледам основно височина, но тъй като аз не съм от най-ниските момичета предпочитам да е по-висок от мен. След това идват косата и очите.. Косата - обичам момчета с леко чуплива коса и за предпочитане кестенява. Очите за мен нямат голямо значение, макар че аз съм със кафяви, а той да е със сини ми е малко странно. Това е по външния вид. След това характерът. Забавен, умен, мил. Да не се държи като пълен идиот, когато е с мен. Това е. :)

304.   Аз си падам по такъв тип момчета; Да са една година по-големи, за да ме пазят, да са мили, добри, да ме защитават, да не дават да мине поглед по мен, да Не заглеждат другите момичета и да бъдат с умерено тегло :) (т. е да не са нито прекалено дебели нито прекалено слаби :) )

305.   Рус/ риж, светлоок, блед или с тъмна коса, сметло кафяви очи, бяла кожа. Харесвам си доста слабички и доста високи- 1, 80- 1, 90. Да се облича малко по хипстър/ гръндж/ рок. Да има добър вкус за музика- алтернатив/инди и други видове рок. Дълги пръсти на ръцете и квадратна или остра челюст плътни вежди е убийствено.
Колкото и да е красив, ако е глупав с мен няма как да стане. Държа да са умни, мил, да има много силен характер (но не по- силен от моят, че тоава ще настъпи 3-тата световна война между нас хД), но въпреки това да знае кога да премълчи и да е тактичен.

306.   Задължително трябва да е висок - НАЙ-МАЛКО 180 см, очите и косата не са толкова важни, да е мускулест и т'ка. Но за мен най-важното е да е с 20-30 см по-висок от мене и всичко ще е супер. <3

307.   АЗИАТЕЦ, по възможност КОРЕЕЦ!!! Виждали ли сте ЕХО? oh my God *_*

308.   Вижте какво... ако с едно момче всичко ви е наред във връзката и не се карате какво значение ще има дали е с сини очи и там каквито харесвате. Родени сме, за да сме истински... и не мисля, че перфектен човек съществува, аз примерно се запознах с едно момче и мога да кажа, че ужасно много си допаднахме макар, че не сме гонили перфекното, и вече от 2 години насам се разбираме перфекно дори и понякога да се караме се знае, че не можем един без друг.
Сис

309.   Мен ако питате трябва да е лошо момче.... не ме влекът някакви пикльовци по-женствени от мен... нямам 16 но имам гадже и е точно това което трябва да бъде..!! :) <3

314.   За мен идилното момче трябва да е:
1. С добра хигиена т. е. :
_да си мие зъбите;
_да няма кал в ушите;
_да няма жълто по пристите и да не си ги яде;
_да не си бърка в носа и тем подобни.
2. Да е мускулест, но не и напомпени. Да е висок.
3. Да се облича добре т. е. :
_да носи риза със тениска (от по тесните), да носи дънки-чисто черни или от по тъмно сините или панталони-по светли като на рейета-сиво и сиво-бяло, светло сини, зелени или черни, но те всички да са много тесни. Или пък само бяла къса тениска и черни телни дънки.
4. Прическата му да е светла или много тъмна, но да е с вдигнат бретон, елипсовидно лице.
5. Да носи винаги високи кецове бели или тъмни.
6. За обеци и тем подобни НЕ и да е добро-лошо момче. И това е.

315.   В момента"перфектното, , момче за мен е високо 185-195 слабо, но не кльощаво, но силно с не много релефни мусколи. Светъл, със сини очи, много тъмно руса-светлокестенява чуплива към къдрава коса и плътни усни. Не мога да кажа, че прилича на типично мафиотче, но просто има излъчването и погледът на някой мафиотски бос.

316.   Ами да кажем че ако имаме едни и същи интереси и може да се води разговор става. Но като външен вид единствено може би да не тежи колко мен (сирече 180килограма)А само да отбележа че ако въпрос беше Какви Момичета харесвате цяло стадо патки ще се изсипе да коментира колко били повърхностни момчетата/мъжете

Kikyta56

317.   Амиии надявам се да не излезна много претенциозна но всеки си има някакви предпочитания а и това не означава че точно едно към едно трябва момчето да е такова ;)

Външен вид: Висок поне 1, 80 ( аз съм 1. 70 затова ), кафяви очи, златисто или тъмно кафява коса/ тъмно руса, прическа - тип Джъстин Бийбър, да има стегнато и релефно тяло, обаче да не е някъв прекалено мускулест, облекло - зависи от повода но да се облича готино, хубава усмивка

Характер: Малко тип лошо момче ( за околния свят), а за мен: мил, джентълмен, да си ме пази, да ме ревнува ( в нормалното ) от други момчета, да се сеща за мен, да иска да бъде с мен, да иска да ме запознае с приятелите си ( и по нататък във връзката - с родителите си), забавен, да ме подкрепя, да се гордее да бъде с мен, да излиза заедно с мои приятели, интелигентен и т. н.

318.   Чета и умирам от смях - всички искат високи, мускулести мъже, умни, със сини очи, по възможност с лек тен и ако има някой лев ще е супер. :D
Мога да ви намеря такива мъже, ама да не се разочаровате като си легнете с тях. Защото когато са мускулести, обикновено им липсва нещо по-надолу, или пък го има, но е неизползваемо... :D
Аз ли? Аз съм мъж на 27 години, висок съм 182 см, тежа 107 кг, имам коремче, пъстри очи, развит гръден кош и стабилна походка. В общи линии вдъхвам респект. Работя като IT специалист. Под кръста съм над средния за България размер. Никога не съм пушил цигари и никога не съм приемал каквито и да било фитнес медикаменти.
Силно препоръчвам на повечето тинейджърки тук да си преразгледатстереотипите и да бягат от такива, които описват повечето, защото ще останат разочаровани.

319.   Харесвам момчета, които са поне 1. 72 или още по-високи... Той трябва да е с идеална коса ( перчем), с кестенява коса, кафеви очи. Обичам да е пръв и много умен! С хубаво тяло и да е уникален във всичко!

320.   Аз съм момиче на 14 години и перфектно момче (не съм срещнала и едно такова в България) за мен е онова "класното". Възпитан джентълмен още от малък. Да се държи добре с момичетата. Относно външния вид. Трябва да си личи, че е джентълмен още от далече. Харесват ми момчета, които носят Polo Ralph Lauren или U. S. Polo Assn. Харесват ми момчета с този стил на обличане и не говоря само, когато трябва да са официални, говоря попринцип. Няма как да не Ви направи добро впечатление момче с хубава риза, пуловер, панталони, а не онези изсулени дънки, с добри обноски. Жалко, че досега такова момче в България не съм виждала!

321.   Искам да висок 1. 80, да е с руса коса, със сини очи. Да е мил, нежен, силен и романтичен. Винаги да ме защитава, да ме обича и да ме прави щастлива!!!

323.   320 - Няма и да видиш, защото 99% от хората, не могатт да си позволят блузи и ризи за по 500 лева.

324.   Здравейтее! Аз съм момиче на 15 и обичам момчетата който са ултраси, хулиганчета, лошите момчета. Какъвто е и гаджето ми. Той е висок 1.70, със сини очи, прекрасно тяло и хубавото е че не взима никакви хапчета за него, косата не му е като на всички момчета, който се опитват да изглеждат swag, неговата е къса- типична за ултрасите. Облеклото му е дънки, тениска на ЦСКА или Louis Vuitton или Philipr Plein, обувки adidas dragon и понякога със суичър на адидас, а и понякога е с шапка на адидас или найк или идиотка. Обожавам му външния вид и не само.. И характера му е уникален не е както на повечето ултраси. Това е моето префектно момче.

325.   Аз съм на 15 и вече имам цял списък с "перфектния" според мойте критерии. Задължително да е висок, защото аз съм ниска доста и много харесвам двойка от ниско момиче и доста високо момче. Харесвам по-скоро тъмните, с тъмна- кафява или черна коса, не къса, тъмни очи и матов тен, дори и да е с по-светла кожа няма да има проблем. Не харесвам руси или синеоки, поне на мен изглецдат глезени и женствени, никва идея защо :Д Много ме впечатлява ако момчето свири на нещо, например на китара. Да има добър стил на обличане, музика, храна и всичко останало. Не харесвам момчета в дънки, много грозно изглежда, по-скоро анцунг или къси гащи. Характера е от най-голямо значение. Дори и да отговаря на всичко, което изброих ако характера му е шитав, няма смисъл всичко това да продължи. Трябва да има чувство за хумор, дори и черен хумор да бъде няма значение. Трябва да е умен, да пише грамотмо най-малкото. Да е самоуверен носи много точки, така че да говори пред хора, да има самочувствието, което е нормално, не някое без покритие все пак. Да не трепери и сърчицето му да изкача всеки път, когато говори с някое момиче. Това е общо взето според мен за точното момче. И нека не е твърде по-голям от момичето. Да е надраснал 'детинската' възраст и да знае как да се отнася с едно момиче не като с даденост, особено ако това момиче го харесва най-малкото. Да бъде джентълмен на 1 място. Това е, чао и бъди просто самоуверен, а ако едно момиче те хареса няма да има значение дали си грозен, хубав, висок, смотан, с лоши оценки в училище или зубар. Няма да има значение дали си с руса или черна коса, това са само предпочитания, но ако характера и държанието ти ги заслепят, то просто нищо друго няма значение, само момичето, за което ти си единствения!

326.   Лелеее, леле! Да ви имам и претенциите, и свръх завишените изисквания! Искам да е такъв, искам да е онакъв, искам да е не знам си к'ъв...
Ама ако и "най-грозното" момче (според вас), ви изскочи насреща с един Макларън, веднага ще забравите за всичките коси, очи, мускули и др., нали? !
И какви са тези простотии с марковите дрехи? Ще отхвърлите едно момче просто защото не носи тениска за 600 лева, ли? Да не си мислите, че сме собственици на петролни рафинерии в Катар или в Кувейт? ! То хубаво да имате някакви изисквания, ама някои от вас прекаляват наистина.
P. S. №325, я ми обясни как едно момче/ мъж изглежда грозно в дънки. Дай ми поне 5 напълно логични довода за това, защото ми се струва меко-казано абсурдно!

328.   Аз харесвам специфични лица, които не са с перфектни черти. Допадат ми мъже с големи очи и с един особен измъчен, изстрадал вид; също да са високи и слаби. Чернокоси.
Идеални хора няма. Подходящият мъж за мен има добро сърце, не е егоцентричен, умен е и е грижовен.

329.   Аз съм висока и трябва задължително да е висок над 175, с тъмна коса, очите няма значение и по светла кожа. Както каза номер 1 очите, устните нямат значение, стига всичко заедно да стои добре. Да бъде мил (но не прекалено, че почва да ме дразни), да обича животните, дс може дс ме разсмива. Аз съм от по-лошите момичета, обичам да се е*авам с хората (нещо като хоби ми е) и искам и той да се забавлява така и да го правим заедно

330.   https://www.youtube.com/watch?v=wzMrK-aGCug Стига да се обичат истински наистина ли има значение дали е 165см или 180 или дали има плочки или коремче, задайте си въпроса?

- момиче; 17г.

331.   За мен лично перфектното момче е висок170 (аз съм ниска)синеок с руса коса с перчем с леко заформени плочки. Тва е

333.   Момиче на 16 год. Аз харесвам по високи момчета, от по срамежливите :) Очите - каквито и да са, Характера да е мил и учтив.. Ох.. това е само фантазия. В България такива момчета няма :(

334.   Висок, слаб, рошава коса(нагоре ХД) не много напомпан ама да има нещо, без чалга, без цигари, без много футбол и тн, да не е прекалено смотан, грижовен, сини или най-хубаво ще бъде да е със зелени очи....

337.   Ами трябва да е по- висок от мен. Но и ако е малко по- нисък няма страшно. Нормална външност. Кафява коса, кафеви очи хубаво носле, косата може да е малко- по- дълга, но принципно предпочитам да е с нормална или малко по- късичка коса. Хубави устни колкото е нормално да има едно момче. Да бъде мил и грижовен да ме пази. Да се отнася добре с останалите. Да не бъде стиснат примерно като видим бездомен да му даде пари. С чувство за хумор, уважение към по- възрастните. Просто едно нормално момче с нормална външност добро държание и добро възпитание.

342.   Харесвам момчета които са истински и не се държат кат педали, за да привлекат внимание. Не харесвам много мускули, най- важното е оформени с лек мускул ръце и ако има плочки на корема ще е добре. Да е по- висок от мен. Колкото може по- малко акне и както в другите коментари е казано - очите, носа, устата, вежди добре да изглеждат заедно. Перчемите също много ми допадат.

ПС: Сори, ако има правописни грешки!

344.   Така: аз попринцип нямам много добър вкус за характерите на момчетата. Привличат ме самовлюбени, със сложен характер, а в повечето случаи всички други от моята компания ги мразят, а те самите са големи фъкобойс (женкари, курвари)
Но за външния вид за мен е важно да е висок, ама много висок. Над 1, 80 става, но по-ме привличат тия над 1, 85. Не харесвам много-много напомпаните батки, да, хубаво е да има релеф, но да е лек бицепс и ако може плочки. Косата е много важна... трябва да има перчем (макар, че на последния ми кръш му беше много смешна косата). За очите: сините са по-сексапилни, но кафевите са ми по-топли, мили, уютни. Аз самата съм със сиво-сини очи и съм се нагледала на такива. А аз имам и една друга странност: не обичам много космати. Не говоря за крака или ръце, но ако видя брада или мустак, особено на тия на моята възраст, не ми харесвва особено.
Това си е лично мое мнение и наистина сори, ако има грешки. Знам, че е стра темата, ама ми беше забвно да пробвам :).

345.   Перфектното момче за мен трябва да е поне 1. 70 висок, да е с дълга коса, без значение от цвета и това дали е права или къдрава, желателно е да е с лешникови очи и да свири на барабани, може и на китара, не е нужно да има тяло на гръцки бог, желателно е да има флеш, може и два, да няма брада, ако може да е с по-бледа кожа.
Може и да не е много мил, но да е забавен.

346.   Да ви кажа ли каква е истина, а тя е, че дамите не знаят какво наистина искат. Бъдете малко по-нахални, покажете малко самочувствие и ще видите резултат. Няма значение пъпки, мускули и така нататък

347.   Ок, и аз се включвам! Идеалният за мен е 1, 92м., кестенява коса, кестеняви очи, вегетарианец, да обича животните, да обича природата и пътешествията, забавен, да харесва черният хумор, внимателен, искрен и отдаващ се!

350.   Хората посрещат по дрехите изпращат по акъла! Перфектното момче тряабва да се старае половинката му да е винаги усмихната от неговите простотии! Трябва да остъпва МНОГО МНОГО МНОГО! За външност вътрешност няма какво да говорим ако момчето може да общува като нормален човек и най - грозният да е ще го вземат супер момичета!

351.   Истината е, че ние момичетата се заглеждаме по високи и мускулести, но в повечето случаи си харесваме не толкова хубави момчета. Всяко момиче има различен тип и харесва различни момчета, лично за мен най-важното в едно момче е чувството му за хумор, искам да може да ме разсмее до сълзи. За повечето момичето е важно момчето да е по-високо, другото не го гледаме чак толкова.

251-300 от 307