Споделена история от Тинейджърски

Как изглежда 'перфектното' момче за вас?
Този въпорос е само към момичетата. Как изглежда перфектното момче за вас? Как бихте искали да изглежда приятеля Ви? Трябва ли да е стероидна маймунка, циркаджия, който прилича на жена с женски дрехи и прическа, някой който се мисли за мафиот... или нещо друго? Зачетох се в темата " Какво харесват момичетата у едно момче? " и реших да питам какво мислите за външен вид..
Дайте подробни описания - физика, височина, дрехи, коса, очи, лице, без коментари от типа "Джони Деп" :)

Коментари

301-307 от 307

352.   Чета и побеснявам..
Такива жени да има.. тук там едвам се споменава нещо за харастера..
Всичко до външния вид.. еи.. после казвате.. "Не съм лесна - специална съм" и такива.. а всъщност мислите само как ще ви натисне в кревата със стегнатата си мускулатура.. и ще ви държи топо до сутринта..
Естествено.. всичко опира до секса..
То няма свястни момичета.. само богомолки.. развратни богомолки..
Снимате се в соц. мрежите винаги под брадичката.. задните части или в гърдите.. иначе НЕ.. не сте леки жени.. само малко.. имате си самочувствието и уважението.. от къде го черпите обаче?
Както и да е.. правете каквото искате но нагло е да очаквате принца си на бял кон при условие че вие сте кобилата..
Учете се да обичате не просто да мислите за това дали е достатъчно висок че да е индикатор да му е голям..

353.   352, повечето коментиращи вероятно са тинейджърки, които ги тресе хормона, така че не виждам какво те учудва
Аз бях писала в тази или в друга подобна тема и бях споменала за външният вид, но наблягах повече на качествата. Имам профил само в една социална мрежа (не е фейсбоклук), която не е предназначена за снимки, а ако имам такива, са над брадичката, така че по- леко с генерализирането.

Истината е, че и вие мъжете се интересувате само от това с какви рокли, токчета и гримове е едно момиче и с колко леко поведение е. И като видите някоя, която НЕ е такава, веднага я почвате с обидите и това го казвам от личен опит. Защо? Нали искате сериозна, тогава защо обиждате?
Изводът е и вие да не мрънкате, че няма свестни, защото вие самите не сте такива. Аз може и също да не съм от най- свестните, но винаги съм искала сериозна връзка, обаче не ми се обръща почти никакво внимание. И не, не е защото съм грозна и дебела, а просто защото такива като мен са скучна за вас. :)
Хайде, със здраве!

Black Sabbath

354.   няма никакво значение за мен ...стига да ме обича и аз да го обичам .... и всичко е точно :)

355.   Аз пък за разлика от повечето жени, въобще не ме интересува колко е висок мъжа, стига да не е под 170 см. Важно е да има хубаво лице и тяло. Плочките и бицепсите компенсират няколко сантиметра. За мен идеалният ръст за мъж е 175 см. Толкова съм висок и такива мъже харесвам.

М 24 Г

356.   Важното е как изглеждаш в лице и тяло, а не колко си висок. Аз намирам за сладури мъжете с по-нисък ръст.

Ето списък на сексапилни но ниски мъже http://www.sheknows.com/entertainment/articles/952883/surprisingly-short-actors/page:2

Аз бих добавил и азиатският певец и актьор Leslie Cheung.

И няколко имена от областта на еротичното кино:
Paddy O Brian 172 cm
Dato Foland 172 cm
Drake Jaden 167 cm

357.   Перфектното момче за мен е високо, с мили очи. Но най - важното за мен е да е честен и да ме подкрепя... Сега при тези мои лични проблеми... Пуснала съм статия за това и чакам!

358.   Висок 185- 2 метра. С кафява коса, светло лице тъмни очи, средн по големина вежди, не оскубани... Не много космат -средна работа, без косми по гърба и на гърдите. Да няма шкембе, просто без плочки, нормален корем, малко мускули. Мъж на място, умен, грижовен и добър. Уважаващ жените. Да го бива в леглото, не просто да го бва, а да може да го прави поне 3 пъти на ден... И да.

301-307 от 307