Споделена история от Тинейджърски

Как изглежда 'перфектното' момче за вас?
Този въпорос е само към момичетата. Как изглежда перфектното момче за вас? Как бихте искали да изглежда приятеля Ви? Трябва ли да е стероидна маймунка, циркаджия, който прилича на жена с женски дрехи и прическа, някой който се мисли за мафиот... или нещо друго? Зачетох се в темата " Какво харесват момичетата у едно момче? " и реших да питам какво мислите за външен вид..
Дайте подробни описания - физика, височина, дрехи, коса, очи, лице, без коментари от типа "Джони Деп" :)

Коментари

51-100 от 307

53.   И аз не харесвам мускулести. Мъжът все пак трябва да има рамене и ръце, но да не е прекалено. Освен това, забелязвам, че много от по-мускулестите мъже имат по-широки ханшове и задници, а мъжът трябва да е по-слаб там....

54.   Харесвам момчета средни на ръст, без значение с какъв цвят очи, да имаме общи неща и добре изглеждащ. Не мисля, че мускулите са най-важното нещо, което едно момче трябва да притежава. Достатъчно е да знае как да се държи с едно момиче, да изслушва добре и да не се преструва и лъже. :))))

55.   Най-важното е характера.
Независимо какъв външен вид имаш, трябват ти само 2 неща, за да свалиш някоя жена: хигиена и характер. Това е. Най-добрите свалячи не са с кой знае какъв външен вид, но почти винаги успяват да свалят някоя яка мадама. Трябва да се държиш като мъж! Това е.

56.   Аз харесвам момчета със земен характер, ако ме разбирате какво искам да кажа. За мен по-важен е характерът , не толкова външния вид. Но за съжаление почти непознавам такива момчета. Повечето харесват само кифли и к***и

57.   Имам един приятел, да кажем, който изглежда точно така, както си представям моето "идеално момче". Но тука не могат да се качват снимки, така че.. Ам, висок. Говориме 1. 90 и нагоре. Клечав не, но не и едър. Спортна, стегната фигура. Ауу умирам. Такъв лек релеф. Ммм да има стил! Косата.. черна или кафеникава. Абе тъмна да е. Очите - синиии. Леко набола брада. Винаги много ми е харесвала една прическа. Ще пробвам да обясня. Като гребе, обаче много небрежен, да не се забелязва че има гел, вакса или каквото и да било. Съвсем небрежно повдигната нагоре. Да има скули, о задължително. По изпито такова лице. Разтапям се, като го описвам ми е пред очитеее. Да ми мирише на някое хубаво парфюмче. Обожавам мъжки парфюми. Мисля, че не изпускам нищо. Това трябва да е.

58.   Аз харесвам момчета, които са умни, с чаровна усмивка, добри, но не прекалено, забавни и готини. Нямам претенции за цвета на очите и косата. Предпочитам да са поне 1. 70 високи. Обичам момчета с атлетично тяло, които не приличат на жени. Разбира се и да имат чувство за хумор. Да не са страхливци и да не се фукат много. Като допълнение ще добавя, че предпочитам да не пият и пушат, също така и да не псуват(поне не прекалено), но това май е невъзможно.

*Наталия

59.   нормален, не някой извратен сексуален маниак. Като характер-естествен, честен и искрен спрямо мен, отговорен, леко ревнив, да си спазва обещанията и да не се прави на такъв, къкъвто не е пред другите. Като външен вид задължително да има тръпчинки като се усмихне:)

60.   59, забравила си сините очи и русата коса...
Смях на бучки... да не бил „сексуален маняк“...
направо пиши - да не иска секс по-често от 1 път месечно, какво овърташ

61.   ти пък много знаеш 60:р щи го кажа направо под "сексуален маняк", забравила съм да впиша и извратеняк имах предвид да не иска да му правя свирки или пък да иска да ме лиже, това ми е много гнусно. Иначе, когато ме пожелае негова съм. И цвета на очите и косата нямат никакво значение

62.   59/61, забрави аналната страст да споменеш.
Значи - да е с тръпчинки и да е вагинален маняк - лягаш си и да си те оправя. Няма лошо, но не знам да има мъж в днешно време, който ще си пробие тръпчинка и ще се откаже от оралната страст, за да бъде с теб.

63.   56, харесваш ми :)

64.   Намират се и такива, които са си такива, не че да стават такива заради мен. Аз и не очаквам да срещна такъв, който да е готов да се откаже от нещо което му доставя удоволствие заради мен. Има и такива, които не обичат както ти ги нарече"орални страсти". Разни хора, разни предпочитания, само не разбрах относно тръпчинките за едно и също ли говорим? Тръпчинките са природна даденост, когато човек се усмихва и усмивката му е хубава отстрани на бузите му се появяват едни такива да ги определим на пуломесеци, те не могат да се "пробият"

65.   64 - за всеки влак си има пътници, но като човек с тръпчинки, знам какво значи това.
Иначе - няма мъж, вярвай ми, няма жив мъж, който да не харесва да му се прави орална любов. Който твърди такова нещо, лъже...

66.   ха ха хаххх ама аз не лъжа, наистина си стоя твърдо зад това, че не ми допадат "оралните страсти"всичко друго може

67.   За мен трябва да е 167 - тоест с 2 см по - висок от мен, трябва да има сини или зелени очи и руса коса, трябва да е слаб, но не прекалено, да е атлетичен, да обича да се смее, да е с хубав характер! Да ми прави малки подаръци дори като смс преди да си легна на койта поше - Обичам те! - странното е, че първото момче което харесах не отговаряше много на изискванята ми - обичаше футбола, атлетиен беше, но единственото което небеше като това което напесах е, че беше с кафяви очи и тъмно руса коса!

68.   Лично за мен перфектното момче е лошо, но не някакъв бунтар, с красива усмивка, добра хигиена и винаги да застава зад мен, когато имам нужда от него. За външния вид нямам претенции, само да не е много висок :D И най-важното-да се обичаме взаимно, защото ако няма любов нищо няма да се получи! ;D
Just Smileee ;P

69.   важно е колко е голям х*я е тва важно

70.   :D.. ами да ви кажа... няма толкова голямо значение за външния вид ( за мен де ).. но все пак да ми харесва :D.... повече наблягам на това как се държи с мен.. когато сме сами и когато сме нали с други хора ( там компания )... да е нежен, добър, мил, да ме обича... да не прави гадни неща докато не сме заедно.... въобще да не е някой нещастник, който те кара да си мислиш че значиш нещо за него, а после да те зареже и ти да съжаляваш много за това, че си му се вързала... повечето момчета дето ги има в моето училище са такива.. смис. някакви ''голямата работа'' и ще те подминат просто така, защото си била срамежлива или нали.... някфа не надарена толкова много, колкото са повечето в моето даскало ( момичета :[ ) :[... мразя такива пичове... но какво да правя в даскало е пълно с такива.. затова си реших да не се занимавам :D.... е искам гадже.. ама сигурно нямам все още щото не ми е дошло времето явно.... даже ми е малко жал :[.. защото има яки момета тука.. обаче са все някакви... прости :[...

72.   Аре бе. Тука нищо не казахте за пъстри очи. Започвам да ми се губи светлината в края на тунела на самотата :D

73.   Здр поздравление за темата :дд
Сега към въпроса идеалът ми за момче е следният: аз не държа толкова на външния вид но все пак не искам да е някво бостанско плашило или някое анаблче или търкалящ се слон :х предпочитам момчета, със собствен стил и характер, много ме радват момчета на които не им пука за нищо и имат добре изразен характер а не на където те духне вятъра.. Харесвам момчета, които имат цел в живота а не фешан педали дето се грижат за външния си вид повече от момиче.. честно такива момчета са ми противни!! Предпочитам момчета, които са трудно достъпни а не ти им кажеш здрасти и те ти се разтапят в ръцете.. все пак лесните неща всеки ги има..! :))
Мерии

74.   Здравейте, много интересна тема :) Моят идеал е: тъмни очи, висок към 180см, ухаещ приятно, с тъмна коса, да е лошо момче, да е на 15, да се казва Светлин и да ме обича много :)

75.   Предпочитам да е малко по-голям от мен, (може и с няколко месеца) да ме обича много. Предпочитам и да е с коса до брадичката, за предпочитане с тъмна коса може и кестенява, но не с руса, няма значение за очите.

76.   Да е по-висок от мен (задължително) да е по-голям или колкото мен. Няма значение цвета на косата и очите.. само косата му да не е много къса, нито много дълга. Нещо средно :) да ме цени, да не ме обижда, да не ми изневерява...

77.   Аз харесвам по-лошите момчета да пуши, но от време на време да пие. Да бъде забавен и да не се държи много грубо с мен.
Да е по-щедър с целувките и да не ме насилства да правя неща който не искам. Така за външния вид харесват ми тъмно сините и пъстрите очи, руса или черна коса да малко по-висок от мен да обича спорта да бъде ревнив, но не много. Много харесвам момчетата с луничките уникални са. Да не забравя важни дати.
Да не ми прави скандали, защото съм луда глава и не се знае какво мога да направя. Да не се прави на голямата работа и да не се кара с приятелите ми. Да не се конти с маркови дрехи примерно да бъде облечен с :
-блуза с къс ръкав на Адидас или риза
-Дънки
-Кецове на Конверс
И това е общо взето.

78.   77, такъв ако намериш обади се. Какви претенции, какво чудо (rofl)

79.   Ами, ако говорим за външен вид- висок 180-188, да не е някакъв кльощав, с пъстри или зелени очи, косата ми е все едно, да има чаровна усмивка и излъчване. Държа на хигиената, а не с жълти зъби и къпане веднъж в месеца(познавам такива). И да се облича нормално- дънки, кецове, тениска или риза. И това е като цяло. А да и много мразя момченца, които си изправят косата, скубят си веждите(е, ако е е една цяла тогава може) и си обезкосмяват ръцете и краката, това ми е супер гейско.

83.   Перфектното момче за мен изглежда така: искам да е малко по висок от мен и ако може очите му да са по светли, за другото нямам претенции. Важното е когато момчето и момичето са заедно да се запълват един с друг и да се обичат.

84.   Перфектното момче - да е по-висок от мен, дори и с малко, харесвам момчета с блестяща усмивка, за очите и косата ми е все тая, стига да е (косата) къса, а очите да ме гледат с любов ;д.. не е нужно да е някакъв мускулест, и по слабите момчета са привлекателни, но ако има малко по- '' обемен'' гръб ще е страхотно. Начинът на обличане да е съвсем нормален, типичен за нас тинейджърите - дънки, кецове (маратонки), и тениска (потник, риза).

Melinda

85.   Начи мускулест да носи впити фланелки за да му се личат мускулите, симпатичен, отворен, забавен, да се отнася с мен като с кралица, да ме глези да е с 3 години по-голям от мен ( аз сам на 16) ииии много се замечтах и в момента описвам момчето в което съм влюбена .. хихи

Ани

86.   Рус, със сини очи, да се облича добре, да се грижи за себе си, да има мускули, да е висок, да е Умен :)

87.   86, забрави дебела банкова сметка и хубава кола.

88.   Моето перфектно момче? Наподобява Иън Сомърхалдър;)(звуча като тотална курва, но не може да се отрече как изглежда! )

89.   Момчето ми мечта е Dylan O'brien

90.   34, честно казано все едно учих някакъв урок... :дд
***
Темата дори няма да я коментирам, че вече ми омръзна да говоря едно и също.

???•?Bad?•???

91.   Чета коментарите и всички описват някакви принцове. Кво значение има цветът на очите? !? ! Важен е начинът по който те гледа.

ЕТО какво очаквам от момчето до мен: Да се грижи за външния си вид, да е естествен, земен човек с добър характер, да не е постоянно до мен и да ме засипва с любовни измишльотини като стихотворения и другите му там щуротии. Да не ми повтаря постоянно колко ме обича. Искам аз сама да разбера че е така.

92.   АЗ не искам перфектен аз искам да е истински и да е за мен. Да има чувство за хумор макар и малко, да се държи добре с мен, да бъде романтичен да падам си по романтичните :), да ме уважава като личност и в трудни моменти да се подкрепяме взаимно, да има доверие, защото когато има доверие връзката ще е по-добре. За външен вид нямам чак такиви претенции , но едва ли ще го срещна

93.   92, и аз искам такава като теб(момче съм), но не съм я открил!

94.   Хмм "перфектен"- няма, но има и такъв който все някога ще се появи и ще си паснете. Аз точен идеал за момче - нямам. Не е важен само стилът на обличане или каквъв цвят са му очите или косата. По-важен е характера. Трябва да ме разбира и уважава. Незнам дали искам прекалено много но сега да си кажа и за външния му вид: Ами да е с тъмна коса и зелени или кафеви очи може и сини. Да не е с къса коса но да не е и с много дълга. До раменете макс. Да, може на повечето да им се струва странно но все пак още съм тийнейджърка и не си падам по големите батковци с яките коли и с многото пари. А това за външния му вид въобще не е задължително да изглежда така. Но нали да не се отклонявам от темата..:)
Момиче 15

95.   Коментар #77 направо ме вкара във филма. Даже написала примерно облекло! СМЯХ! А иначе за мен:ЧУВСТВО ЗА ХУМОР, това е най-важното. Човекът до мен трябва да ме разсмива, а не да седя като тъпунгер и да мълча, докато той се хили на малоумните си шеги! Да ме уважава, да ме обича, да се допълваме. Това е! Всъщност звучи много просто, но не е!

Колкото до външния вид.. да е по-висок, защото аз съм 1. 73 и ще е смешно да съм с някой по-нисък. Много харесвам момчетата с чаровна усмивка. Очите, косата, устата, ушите нямат значение. То ако целия изглежда чаровно.. и по отделно чертите ще са му чаровни!

96.   Харесвам момчета с плътни устни, високи чела и изразителен поглед с онази интелигентна искрица. Трябва да е сериозен... в унисон с моята пламенна натура. :D Не, сериозно, нямам нищо против по-вдетинените момчета, това им е чарът, но двама такива на едно място... И държа да е интелигентен, джентълмен... Облеклото - ха, като цяло момчетата, за разлика от момичетата, имат възможността да изглеждат страхотно в тениска и къси гащи/дънки и хубав парфюм...

97.   Аз предпочитам момчета с кафяви очи, кестенява коса, тънки устни (но да не са и прекалено тънки), високи и набити, не искам момчето с което ходя да е по-слаб от мен.

98.   Хах! Като прочетох само половината от коментарите се хванах за главата. Както казва Лола, колкото жени питаш-толкова идеали за мъже ще намериш :Д:Д:Д. Форумът е заприличл на сайт за онлайн пазаруване :Д...(If you know what I mean...) Ако трябва да обобщя разбраното ще кажа. че със сигурност искате да спазва хигиена, да ви обича и повечето от вас гледат да е умен или с характер. Това е общото... Да бъде себе си и да развива личността си се оказва най важното.

Аз искам да добавя още един въпрос към темата, ако авторът ми позволи. Харесвате ли момчета които си падат по екстремни спортове и ако да-по какви?

99.   Да се къпе често да се облича добре и да няма пъпки :Д

100.   Перфектни няма за мен. Лично аз харесвам по-височки. Мусколести, но не някакви маймуни! Харесва ми в мъжа или момчето да има чуство за хумор, да знае как да се държи в всяка една ситуация. Да ме разсмива често, да ме прегръща силни, когато сме легнали на леглото никога да не ме пуска пръв.. да държи ръката пред приятелите си и да се гордее, че е с мен!

102.   Идеалното момче за мен е на височина около 1м. и 75см. Косата му да е кафява, а очите му да са сини (това и мечтата ми) за дрехите нямам претенции (естествено да не е много раздърпан). В лицето му да има огън от любов и да е винаги радостен когато ме види.

103.   1. висок - към 1. 80-2. 00 м
2. синеок
3. рус
4. да не търпи
5. хубав характер

104.   102, само дето съм 1. 80, иначе с останалите описани от теб неща-съвпадам.

105.   Да е висок по-вече от 1. 74(защото аз съм толкова) да е с черна коса, да е едър, но не дебел да е с хубави черти, да е добър и забавен и да ме обича и най-важното ЧЕРНАТА коса и ако може малко брада да има ама съвсем секси нашупяла :Д

106.   Не съм чета коментарите, но за мен едно момче трябва да има на първо място - характер, който да вдъхновява и 2рото важно за мен - чаровна усмивка :)

107.   Айде да направим извода сега :Д. Значи, от коментарите, които прочетох (като "сумирах" всичките), останах с впечатлението, че повечето момичета (като изключим големите кифли) харесват като основни черти от външността - височината, очите, усмивката (и може би косата). Чертите на характера, които видях, са: да е грижовен, да уважава половинката си, да има чувство за хумор, да не е много глупав, с една дума да е джентълмен. И като обобщим получаваме, че нито само външен вид стига, нито само характер, но останах с впечатлението, че може да няма някои черти от външния вид, но повечето посочени черти на характера са изключително важни. Така че, сигурно характера е най-важен, комбиниран с няколко (примерно 2) от чертите на външността.

51-100 от 307