Споделена история от Тинейджърски

Как изглежда 'перфектното' момче за вас?
Този въпорос е само към момичетата. Как изглежда перфектното момче за вас? Как бихте искали да изглежда приятеля Ви? Трябва ли да е стероидна маймунка, циркаджия, който прилича на жена с женски дрехи и прическа, някой който се мисли за мафиот... или нещо друго? Зачетох се в темата " Какво харесват момичетата у едно момче? " и реших да питам какво мислите за външен вид..
Дайте подробни описания - физика, височина, дрехи, коса, очи, лице, без коментари от типа "Джони Деп" :)

Коментари

1-50 от 307

1.   За мен е важно да е висок, а иначе, както беше казал един потребител тук /преди/: не е важно какви са му очите, носът, устните, ушите или косата- важно е, като събереш всичко заедно, да изглежда добре(:

2.   Е, добре, щом питаш, ще ти кажа:) Само с уговорката, че говорим за мъж, а не за момче (не съм педофил, все пак:) Не искам да е мускулеста "маймуна" (и на мен на това ми приличат:), разни "мафиоти", "гъзарчета", "фешънчета" и тем подобни също са тотално аут. Харесва ми мъжът да е висок, слаб, с дълги крайници, хубава стойка. Определено предпочитам тъмен - тъмна коса, очи, по - матов тен (въпреки, че и по - бяла да му е кожата, не е страшно). Обичам хубава коса - гъста и здрава, не прекалено къса. Много ме дразнят разни гелосани, филирани, иглички и други такива. Очите трябва да са големи, изразителни, умни. Чертите на лицето трябва да са фини, да излъчва интелект. Определено харесвам мъже с високо чело. Нещо като фетиш са ми красивите, поддържани ръце, с малки длани и дълги пръсти. За стил на обличане - какво да ти кажа - ненатрапчиво изискан. Не задължително по модата. Класиката е винаги модерна:) Добро впечатление ми прави умелото съчетаване на цветове и материи. Много е важно да знае за къде как да се облече - не може да дойдеш на планина в костюм или на опера в дънки. Много ме дразнят мъже, които прекаляват с аксесоарите (освен метълистите, но те са категория сама по себе си:) - разни ланци, пръстени, герданчета, обеци - 'айде, моля ви се! Много се кефя от огледално лъснати обувки. С други думи - харесвам джентълмени и най - важното - отличната хигиена! Без нея всичко губи смисъл.

P.S. Тук описах само един идеал (само опаковката, по - точно). Разбира се, че ако нещо от тези неща липсва, но чувствам, че това е моят човек, няма да го върна:) Моят приятел, примерно, се облича много зле, няма грам усет за тия неща, но аз и така си го обичам до безкрай:)

Борония

3.   Аз си падам по лошите момчета. Нямам много опит, но тях ги намирам за най-готини и най-мъжествени. Всъщност перфектният за мен е висок и мускулест( ама не от ония напомпаните, а с релефни мускули). Абе мене да питаш външният вид не е толкова важен. Важно е хората да са отдадени един друг, да се обичат и да се подкрепят.

4.   ми аз предпочитам момчета високи с 1 - 2 см по - високи от мен. Със зелени или сини очи, тимна коса. Красив, умен, мил, добър. И да не е дебел

5.   Обичам момчета, които са по - височки.. Не и прекалено, но поне 1. 65 - 1. 70 да имат. Много ме кефи стилът на обличане да е спортен. Със обикновенни тениски и анцузи, не знам защо, но го намирам за адски секси! Прилепнати долнища, дънки - ужас, чесно! Много мразя такъв стил на облекло! Спортните са най - яките дрешки.. Коса - много ме радват с бритон, но не всички, не и стил емо, малко по-обикновенно пак е яко, но голите глави не седят хубаво на всички момчета, кефят тея с косичка, да си имат за бодлички някой път ;д не и петлета - многоо ме нервят.. Лице? Зависи много... или очи.. не знам точно различно е Ashton Kutcher обаче е невероятен! От него се учете ;д или Робърт Патинсън, колко ли още не. Но характера има много голяма роля... В днешно време всички са женкари и не знаят какво искат. Ненавиждам надутите, да си имат самочувствие - не прекалено малко, не прекалено много. Също обичам да са понякога груби, но не прекалено первезни, пред всички особено. Като сме сами, да са лоши и да знаят какво правят и да не се стараят само на тях да им е хубаво! Това са моите предпочитания! ;d ;pp

6.   Колкото жени, толкова и отговори ще получиш. Грижи се за външния си вид, хигиена и намери твоя си стил, това е.

Лола

П. П. Бъди самоуверен...

7.   Аз нямам претенции за цвят на косата или на очите. Държа единствено и само да е висок - не понасям ниски мъже. И определено не намирам носенето на фланелка без ръкави (потник) за много секси. Даже ми е отвратително :))

9.   Аз съм момче, и съм перфектен според много момичета :ДД :) Обаче ме притеснява че въобще не е споменат характер, което е много жалко но както и да е :)

-Death_Blade ^

10.   Аз съм на 13 години (почти на 14) и съм висока 1. 76 см.
Харесвам момчета, които са поне 5-6 см. по-високи от мен.
Харесват ми момчета със сини очи( или сиви), руса коса(може и тъмно руса), да са... сравнително сладки, да не са перверзни, да не са много мускулести( колкото е нормално за тинейджър), да не е "бабаит", да е умен, не искам да е "клечка" или "кльощав"- може да е малко пълен(МАЛКО) или нормалната дума-едър, нямам претенции дали е спортист, но все пак да спортува, ...

12.   Оуу мале, толкова ли сте объркани бе, хора! Аз съм момче на 15 г. и като прочетох коментарите се простнах на земята, честно ви казвам.. Какви са тези глупости, аз искам да е висок, друга да не е пълен, трета да е със сини очи и т. н. Толкова ли СМЕ зле, бе хора? На къде отива този свят.. Какво става с обноските, с държанието, с обичта, или на вас (момичетата) не ви е толкова важна, майната му, важното е да изглежда добре, а за другото, дреме ми... Не зная, как може да мислите така просто... Не зная също каква е целта на автора на историята, но едва ли клони към моята логика... просто нямам думи! Спирам дотук, че ако продължа, мале мале... И те така, не искайте от момчетата (мъжете) да ви обичат, важно е да изглеждат добре, нали ;-)

Това е от мен :)
Цеко*

13.   -Death_Blade ^ и Цеко* : това, че не е спомента характер може би се дължи на това, че въпроса е зададен изрично за външен вид???? Или и характера се включва във външния вид???

14.   Висок(поне 180 до 195), релефът е желателен, но не да е прекалено мускулест, даже по-добре по-слаб. Симпатичен в лицето, най-добре с руса коса и светли очи :П.

15.   Релефно тяло - нито прекалено напомнан, нито много слаб. Сини очи не харесвам, особено ако не си с руса коса, но за сметка на това обожавам зелени и много тъмно кафяви. За косата - предпочитам тъмна или едно такова русо, което не може да се обясни, златисто по-скоро : )) Различни форми на лицето ми харесват, но предпочитам да е с по-ясно изразени скули, с леко пусната брада, все едно не е бръсната от 2-3 дена. Зализана коса не харесвам или пък бретон на черта, но още повече мразя от онези "мангалските" (съжалявам) прически на зле използван гел.. и абе сещате се. Предпочитам стилът му да е нещо между спротно и елегатно. С по-бронзов тен, белите по не ми харесват.. какво друго за външния вид. Височината не е от такова значение, но прекалено висок и прекалено нисък не е хубаво. Горе-долу - една глава над мене е перфектно. Аз съм 165, което значи 175-180 е добре : ))

Но, разбира се, всички тези неща са от минимално значение..! И номер 6 е прав - колкото жени, толкова различни отговори.

16.   Номер 15, ти му изкара главата 10 см о. О

17.   Яко комплекси ще вкарате на по - ниските мъже, но ако видите Том Круз ще ви се замае главата. А какво ще стане ако приятелят ви е по - нисък, ще го зарежете ли за такава глупост?

Princetonboy

18.   Към №13 - То дори изрично да бъда помолен да опиша само външен вид, никога не бих го направил. Това е все едно аз да съм с жената на живота ми, и ти да ме помолиш да я опиша външно. Ще кажа че е с неизречима красота, ще опиша очите й, мирисът, косата й, кожата й, но после задължително ще кажа чаровният и характер (зависимо с кого говоря разбира се), но никога не бих се спрял само на външност.

И да, ако се замислиш (ако го можеш разбира се) външният вид е част от характера, защото характера определя въшният вид, па дори да определя само една стотна, но е там.

Отвращавам се от хора "материалисти" и хора, които се интересуват само от външен вид, а и поради тяхната налична липса на мозък.
Никога и не бих си помислил че ще трябва да идвам на такава красива планета за да я спася нея и идиотите, които я обитават. Добре че има свестни, осъзнати хора, за които да си струва битката, иначе вашата цивилизация отдавна да се беше пре*бала.

-Death_Blade ^

19.   Такива като Том Круз са one in a million, номер 17... Но да, той е изключение :))) Death Blade, мисля, че се хващаш за нещо, което съвсем не сме забравили, просто бяхме попитани за друго. Ако ме попитат за това кое има по-голямо значение за мен - външността или характера - без колебание бих отговорила второто. Но нека бъдем честни - първото впечатление идва точно от външния вид на един човек, а и много други неща произтичат от същото (като например сексуалното привличане). Това не ни прави повърхностни (нека отбележа, че при мъжете е абсолютно същото, дори в по-голяма степен), просто така сме устроени.

20.   оговорката е, че е чисто мое лично предпочитание! Може да не се харесва на другите жени!
Понеже съм много висока, не харесвам мъже под 180 см, може и леко пълен да е, но в никакъв случай прекалено слаб. Разбира се, и за мен е идеал стегнатото и тренирано мъжко тяло, но без някакви напомпани мускули.
Не харесвам мъже под 35-40 г., макар че съм в средата на 20-те. Не харесвам мъже с тъмна кожа и очи. Особено държа на кожата. Косата може да е всякаква, но да я има.
Колкото до облеклото - спортно-елегантно. Ако носи костюми, задължително да са по мярка и да са маркови, не ми харесват евтини костюми със стара кройка. Дънки + риза или тениска на Лакост например ми харесват. Не харесвам мъже с къси панталони, джапанки, сандали.
Трябва да има химия! Хигиената е по-важна от всичко, изброено горе.... случва ми се да ми харесват и мъже, които не отговарят на горното, не са мой тип значи, но има химия!

21.   номер 20, що не си не хванеш един даскал по химия... тогава 100 процента ше има химия!! :D бъзикам се, но са ти много високи изискванията, на 20 години или над 20 нема значение ама искаш мъж от 35 нагоре.... и маркови дрехи да облича... кажи си го - искам богат мъж и готово, кво ни го увърташ?

22.   не е така, 21. Братовчед ми например се облича само от 2-ра употреба и е винаги стилен и добре облечен. Много ми харесаха и спортните му обувки за 20 лв.
Харесват ми мъжете, а не момчетата, защото съм израстнала с братовчедите си и някак си свързвам младите мъже с тях - вятърничеви, въздухари... не ми харесва и женственото в лицата им, овала на лицето просто, играта и в стила на обличане, поведение, идеи, чувствам се несигурна с такъв мъж.

Защо не и учител по химия? Уважавам учените и интелигентни хора, а учителите щат-нещат трябва да се обличат стилно.
Не харесвам нито богати, нито бедни мъже - просто човек трябва, според мен, да си има някаква професия, стабилен доход, добър начин на живот.
Не знам, защо не харесвам млади, тъмни, ниски, слаби и т. н. мъже - едва ли има някой, който може да обясни с логика предпочитанията си. Просто такива мъже си харесвам, заглеждам по улиците, в автобуса, влака... какво лошо има в това?

23.   номер 21. - няма нищо лошо мъжът да има финансовата възможност да издържа себе си и жената до него. Мисля, че това е негова функция, а не обратното. И понеже сега много дами ще се закачат за дъмата "издържа", умишлено ще я заменя с помага... крайният резултат е един и същ, но на някой хора им е обидно да си признават :)

24.   аз съм 20, пак се отклонихме от темата!
По принцип и подкрепям и не подкрепям иначе мнението на 23. Да, според мен мъжът трябва да печели повече от жената, защото просто жените още не сме равноправни и не печелим толкова... това е истината. Мъжете имат и качества, които ги правят в момента по-добрите хора за ръководни позиции.. в момента, защото смятам, че в бъдеще социалните качества на дамите ще надделеят по значение, но до тогава...
Освен това един мъж, колкото и да е необразован, може само с физически труд да си изкара една прилична заплата, докато необразованата жена най-много да стигне до една средна заплата от 350 лв. като сервитьорка, продавачка и т. н.
Няма какво да се лъжим - мъжете и до днес си избират жената по външност и възраст - те искат млади, здрави и фертилни жени (вижте какви порнота гледат, какви жени има по мъжките списания).
Жената пък подсъзнателно търси сигурност за поколението си, мъж, който може да храни семейство и така, както авторът например не би тръгнал с някоя тлъста лелка, така и младите, здрави и фертилни жени могат да си имат предпочитания.
Най-малкото, когато сме в майчинство, трябва да разчитаме на дохода на мъжа, ако детето ни се разболее, ако останем без работа, ако трябва да се грижим за родителите си - от мъжът просто се очаква да печели повече от жената, защото жените имаме много други задачи - бременност, раждане, майчинство, възпитание, домакински задължения, социални контакти, всякакви дребни задачи - от плащане на сметките, до пазаруване, грижи за какви ли не „дреболии“, за да може господата в това време спокойно да се отдадат на кариера и печелене на пари.
Ако един от двамата наруши ролята си, той става неатрактивен - никой мъж няма да търси стара, грозна, запусната и дебела жена за ново семейство, както и никоя жена с желание за деца и семейство няма да търси някой безработен алкохолик. И това е добре така!

25.   Здравей-За мен момчето трябва да е естествено. Да пие но да не се напива. Да не пуши. Да не е простак да не псува и да не се жигосва. Общо взето бъди себе си и ще намериш любовта си. А ако си рус със сини очи абе не се притеснявай

26.   За мен няма никакво значение как ще изглежда перфектният ми мъж. Най-важното е да ме обича да не е много тъп да не псува пуши и да не се напива да ме уважава. Друго не искам. Но аз държа на хигиената. Другото не е важно.

27.   До 19- Моето първо впечатление идва едновременно от външният вид и характера на човека, защото лично аз знам какво да гледам, разбирам че при други може да е различно, но и до сега не съм срещал нито един човек, на който първото впечатление да е правилно (освен моeто :D) за това не виждам смисъл защо въобще се захващате с него, след като практически изпускате много шансове или си губите времето с пълни неандерталци. Но това си е чист ваш избор. Няма да се мешам в работите на хората по тази тема.

Но все пак продължавам да го намирам за повърхностно че нито един човек до сега не е споменал характер.

"Искам да е 3253 пъти по-висок от мене, мускулест, дрън дрън" дават й го, и той се оказва първият селяк >_>

-Death_Blade ^

28.   Хахахаха... напълно съм съгласна с 27.

Тъпо е като цяло, че във въпроса е споменат външния вид, а не характера. Говорите за момчетата все едно са предмети. "Искам да е с къса коса с гел, розова тениска и хубав задник... " (примерно).... Ужас... Не се ли замисляте, че вашият красавец, за който случайно някой ден се омъжвате може да претрепе от бой и вас и децата ви? (нищо лично към хубавите момчета.. и аз съм момиче все пак... ) Толкова за това. Въпроса е зададен повърхностно, някои от отговорите са повърхностни, не се сдържах...

29.   Малее на къде отива този свят ;;О как може за вас е да е толкова важен външния вид!! Представете си, че харесате някои на външен вид, но характера му е отвратителен. Не трябва да с някого само защото е красив. Един мъж според мен трябва да уважава жената до себе си, да държи на нея и да я обича.
Да може би искам много и затова вече 14 години съм сама (на 14 съм)

30.   29, на 14 още ти е рано. Няма да останеш стара мома. Мислиш много правилно иначе. :))

31.   Готина тема , но само външния вид само.. За мен най - важното е характера и да е чуствен.. Иначе исам да е по - висок от мене, но и да не е.. Не е болка за умиране! Усех на Автора!
~ The Devil ~

32.   Номер 27, темата е „Как ИЗГЛЕЖДА перфектното момче“, а не „Как изглежда и се държи перфектното момче“. Авторът пита само за външен вид. Може би знае как да се държи, но иска да знае какви са предпочитанията на момичетата. Ако искаше да знае как се държи перфектното момче, щеше да попита и за това. И аз съм съгласна, че характерът е най-важен, но темата е друга.
*Яса

33.   Ами значи
Височина - Бих искала да е по високичък, защото аз не съм много ниска, а не искам някой по нисък от мен :) макар, че не е толкова важно дали е висок.
Дрехи - Ами мен предимно ме привличат момчета, които носят дънкита, тениски и някакъв хубав кец..
Коса - Зависи как му стои.. има момчета на които много им отива по дългичка коса, има момчета на които им отива къса.. и тн. Няма значение каква коса има, стига на него да му отива другото няма значение :)
Очи - въобще не ми пука какъв цвят са очите или пък дали са големи или малки.. Но харесвам сини очи повече от другите цветове, това си е лично мое мнение.
Лице - Хаха.. еми най-важното е да чисто.

Дано да съм ти помогнала с нещо :))

34.   Здравей!
Не знам дали може да има конкретен отговор, тъй като отделните характеристики (цвят на коса и очи, прическа и тн. ) според мен не са определящи. Важното е резултатът да е добър. И разбира се би ме привлякъл с чар, усмивка и тн. Ако тези неща ги няма-все едно. Но разбира се има някои неща, които според мен лично са задължителни за добрия външен вид на всеки мъж :
1) Безупречна хигиена, чисти дрехи.
2) Среден или висок ръст (да не е по-нисък от мен все пак).
3) Спортна фигура-не става въпрос за културист, а за добре оформено тяло с нормални килограми. 2-3 пъти седмично фитнес и е готов:).
4) Бели, прави зъби. Хубава усмивка.
5) По-естествена прическа-без разни гелове и тн.
6) Гладко избръснат.
7) Спортно елегантен стил-ризки с дълъг ръкав в приятни цветове, загащени в нешироки дънки или панталони. Елегантни обувки. Може и тениски, но нешироки. Харесвам много тениските с якички:). Съвсем не държа дрехите да са скъпи и маркови.

Това е май, мисля че само за външен вид питаш, така че няма да говоря и за характер и тн. Дано съм ти била от полза.

Ginger~~

35.   От 27 Към 32 - Няма значение какъв е въпроса темата, той е повърхностен и безсмислен. Тя е попитала за това и сто на сто дори не се е замислила за характер, точно защото е повърхностна.

Ако прочетеш внимателно, темата пише "Как изглежда перфектното момче за вас"- тоест, пита за гледната точка на другите(въпросът е двусмислен). И всички останали са повърхностни, защото са решили че е буквален въпрос, но всъщност този въпрос може да се използва и за характер. ( за който почти никой не се е сетил )

(Пример : Как изглежда тоя според тебе? Има ли ум в него? )

Е този факт, (току що доказан от мен^^^) е изключително отблъскващ за мен. Просто нямам думи.

-Death_Blade ^

36.   Според мен едно "перфектно" момче първо трябва да се държи с теб подобаващо. Да те обича. уважава :) А за външния вид ли... наистина той не е най-важното, но все пак и той има някакво значение! Аз лично предпочитам момчета с дънки, кецове ;) Мъничко по-високи от мен :) И тва е ;Д

37.   На света има толкова много хора, че не можеш да си поставиш термина "перфектното момче". Перфектният се усеща със сърцето. Може да е всеки един зависи от чувствата ти.

38.   Като се влюбя ще ти го опиша ;)

39.   За мен не е важно дали е висок, или нисък. Идеалното момче за мен е момче, с което ми е приятно да общувам. Момче, с което имаме общи интереси. Той е забавен и ме разбира. Понякога е малко срамежлив... и се занимава с музика.

Даже успях да го намеря. Познаваме се от около една - две седмици, но се чувствам така, сякаш го познавам от много повече време.

40.   Нямам определен тип момче. Може и висок и нисък, с тъмна и със светла коса. Харесвала съм всякакви типове. Най-важното е да се чувствам добре и да ми е приятно с него, да ме обича и разбира. А по отношение на характера харесвам момчета с чувство за хумор. ;]

41.   Аз искам момче което да не е чак супер секси, но да е готин.
-коса нещо като на Бийбър
-висок около 170см.
-със зелени, сини или тъмно кафяви очи
-да се облича фешън
-да не е с гаден характер
-да не харесва само как изглеждам, а и характера ми
Общо взето това.

42.   черна коса, тъмни очи, спортист, умен, забавен, мил и добър човек. :)
sibss 16г

43.   Първо-какво значи перфектно момче? Има ли изобщо такова животно? Ако има, не го искам наблизо. :D Не е ли очарователно да бъдеш привлечена именно от малките интересни дефекти, които правят човека уникален? Не ми харесва идеята да се вкарват сумати личности, споделящи някакви бегли или не чак толкова физически характеристики, в подобни общи рамки като идеали и типове. Защо трябва винаги да се гледа толкова повърхностно и празно на нещата?

Да, знам, че е важна тази външна обвивка и тя прави първото впечатление, още преди човекът да си е отворил устата, но даже да е идеална за твоите представи, не е ли по-сладко да те привлече чаровния му смях или погледа? Начина, по който се изразява, мислите, които споделя, същността си, която парченце по парченце ти разкрива с всеки следващ разговор и даже при просто наблюдение. Усмивка и очи, неслучайно хората винаги са твърдели, че те са прозорци към душата. Нормален, жив, истински, мислещ и чувстващ човек, със страхове, с мечти, с надежди, без предна фасада на нахакана надувка или напълно недостъпен играч. Топъл и истински, усмихнат, готов да хване ръката ти или да ти подаде своята.

Не е важно да бъде перфектен, красавец или подобно. Важното е да го почувстваш близък, да поискаш да е взаимно, да поискаш да разгадаеш личността му и да усетиш, че той отчаяно желае същото.

Жалкото е, че в нашето съвремие подобни момчета са истински рядкост. Обикновено се делят на самоуверени, популярни, повърхностни и плоски до болка играчи, комплексари, търсещи популярност и още много вариации на хора, които ги е срах да бъдат себе си. Тъжно е.

От едно момиче на 17 =)

44.   1. коса тип Asian Mullet
2. висок около 170-180см.
3. с кафяви очи
4. да се облича добре
5. да има хубав, приятен глас ^o^
6. японец 8D
7. да може да танцува~

Странното е, че този, който харесвам е обратното на всичко xD без 3 и евентуално 4 xD

45.   Перфектното момче трябва да е с кестенява коса, с кафяви очи, да е висок от 170 до 185, да е красив, умен да знае поне два езика, добър до колкото може, да може да пее, да има готина прическа, да не пуши и пие, да се облича готино, да прави каквото искам...
П. С Надявам се да ти помогна!

46.   До 45 ти що не си земеш някой роб ? :Д:Д

47.   46, а ти какви мислиш са намеренията на повечето жени? ... точно да си вземат някой роб. Като гледам приятелките ми, какво правят с мъжленцата си - малеееееей
Ж25

48.   Искам да е висок, искам да е нисък. Искам да е стилен, искам да е готин, искам да има сини очи, искам да е с зелени очи.... няма начин да намерите перфектното момче(Мъж) за вас дори и да си мислите, че сте го открили скоро ще разберете, че не е така всеки си има лоши страни и е въпрос на време да ги покаже... същото се отнася и за момчетата няма перфектни момичета. Не разбирам, защо повечето искат приятелят им да е най-красивия, силен мъж в целият им град.... а те са най-лошите за които можете да се хванете. Тъй като са толкова "красиви" се мислят, за много повече от вас и ще се опитват да ви контролират и накрая да ви зарежат ей така просто. Имам пример с една моя приятелка, която и се случи това и после седеше при мен с месеци и плачеше, че не ме бе послушала но всеки си има мнение. Силните мъже, те могат да упражняват насилие с/у вас, което е много лошо. Хигиената - за това съм съгласен... човек трябва да се къпе редовно и да се поддържа(зъбите, краката... ).... разбирам повечето от вас не харесват дебели момчета, зубари с очила и т. н. за тях нищо не мога да кажа, тъй като ще получа лоши мнения веднага.... Аз например съм висок 172, играя футбол професионално, не съм много силен физически, обличам се стилно, познавам много момичета.... но проблема е един това, че имам пъпки... ейй голямо чудо притенциозните момичета все искат момчета с перфектно лице, аз да не съм ги искал тези пъпки а и ще изчезнат.... примери пак мога да дам най-готиното момиче в класа започнаха да и излизат пъпки(акне) и направо щеше да си умре, обаче гаджето и не я заразя, защото все пак момчетата не сме най-притенциознните а разчитаме на човека до нас, обаче ако се беше получило обратното това момиче от класа ми щеше да зареже гаджето си веднага. С какво вие момичетата сте по-велики от нас момчетата това ми е въпроса, тогава ние трябва да искаме някоя като Селена Гомез, Бритни Спиърс... не мога да ви разбера. Аз съм на 17 междудругото...

ДО АВТОРА: Приятел да не те интересува какво мислят за теб момичетата, бъди такъв какъвто си и все ще се намери момиче за теб. Ако те отхвърлят често значи не те заслужават и както казах по-горе за т. н. кифли не за всички момичета.

Моля отговорете ми на въпроса с какво момичетата са по-велики от момчетата? :)

49.   Никой не е казал, че са по-велики. Нито мъжете са нещо повече от жените, нито обратното.
Всеки човек има положителни и отрицателни качества, както мъжете, така и жените. Вярно, в дадени отношения сме като от различни планети.

50.   Лелеее направо се разочаровах... КАк може да харесвате само момчета с мускули???? Другите момчета, дето нямат мускули и са слабички или пълни те не са ли хора бе???? :ХХХ Тва кво означава, че само мускулестите момчета ли ще си имат приятелки... тцтцтцт... :Х:Х

51.   Абе хора. Жените сте супер страннннни! Примерно аз отговарям на много от изискванията на дамите тук. Аз съм на 15, висок съм 186, кестенява коса, як стил, тренирам и семетрично лице - скули и тн. И все пак никога никоя не ме е харесвала! :D Просто е супер странно. Не искам да звуча като някъв нарцис или нещо такова - повярвайте ми много съм далеч от този тип хора, но нали е чат просто искам да споделя това което мисля ///

52.   До №50 ами аз пък не харесвам мускулести момчета, някак са ми отблъскващи. Общо взето аз харесвам слабички момчета, без мускули, с хубави поддържани коси с криви бретон, със сини или зелени очи, но не ми пречи ако са в друг цвят, защото според мен характера е най-важен. Абе по на кратко казано аз харесвам само емота и в редки случай харесвам метълистчета. И ако може и да свири на китара направо ще летя в облаците. :D

1-50 от 307