Споделена история от Тинейджърски

Вярно ли е че?
Вярно ли е, че при мъжете, ако всеки ден мастурбирам, а съм на 13 като порастна няма да мога да си го дигам или това ще става много трудно? Аз първият път, когато го дигнах беше само кат се сета за цици. Сега требва да мисла поне 1 минута да си представям, че еба некоя, че да ми се дигне. Това все по-лошо ли ще става? Като се има напредвид, че преди много често мастурбирах, а сега на седмица по 1 път заради този проблем.

Коментари

1.   Вярно е само ако ти решиш че е вярно :Д За мен няма такъв проблем.

-Death_Blade ^

2.   :Д :Д :Д аз съм момиче на 13 и точно сега ми се иска да не бях прочела какво си написал :Д

3.   Не е вярно! Но ако продължаваш да си мислиш такива простотии, може и да имаш "засечки"...

4.   Колкото по-често имаш ерекция като млад, толкова по-често ще го вдигаш и като остарееш ;) От ерекцията само може да спечелиш, пич :D

5.   Много порно гледаш :D

6.   първите 4 са прави - не вярвай на глупости, не само не е вредно, но и е ПОЛЕЗНО.
Доказано е, че мъжете, които имат всеки ден секс или мастурбират ежедневно, имат с 50% по-малко рак и възпаление на простатата. Над 40-50 г. се прибавя и благотворното действие върху сърдечно-съдовата система - те надживяват с цели 80% вероятност мъжете без редовен полов живот!!!!

До 14 пъти на ден еякулация при младежите се смята даже за нормално, но тогава ти изписват витамини и хранителни добавки, защото си изтощаваш организмът!

Ако всеки ден до 5 пъти еякулираш (изхвърляш семенна течност при мастурбация например), нищо не може да ти стане. Подобрява се и кръвоснабдяването на пениса дори, сърдечната дейност, метаболизма - горят се калории, изчезват депресии, психози, отделят се хормони на щастието и човек става по уравновесен и по-приятен дори за околните. (не случайно има изрази като - гледай го този, незадоволен.... , или тази е незадоволена, трябва ? един голям.... - народът не греши и тук!!! - познава се, кой не е задоволен полово и това не е приятно за околните!!! )

Друг съвет - използвай упражнението, за да се тренираш. Жените по-трудно стигат до оргазъм и имат нужда от по-продължителен полов акт, ценят значи мъжете, които издържат поне 10-25 минути. При мастурбация гледаш обикновено за 5 минутки да свършиш, но това после може да ти изиграе лоша шега с жена. Затова - тренирай си техниката!
Например точно преди да свършиш, спираш за няколко минути, после пак почваш. Така може да стигнеш даже с постоянство до 30 мин. и нагоре да вземеш акъла на някоя жена един ден. Не забравяй, че при секс стимулацията е и по-интензивна, ползвай винаги кондоми!!!!
За сега обаче - мастурбирай с кеф! НЕ Е ВРЕДНО, ПОЛЕЗНО Е, ако е в мярка. (по до 5 пъти на ден). Мастурбирай си всеки ден, ако си на кеф, но разбира се, че няма да се възбуждаш толкова бързо, нали си задоволен малко или много сексуално! Това същност е добре - да не искаш да ти става на обществени места при гледката на всяко женско бедро... споко - всичко е нормално, продължавай в същия дух!

7.   Глупости - колкото повече, толкова повече. Щом на млади години го вдигаш често вероятността до старини да го правиш е голяма. Пиша от опит и наблюдения. Така, че няма страшно, а даже е полезно. Виж комнтар №6.

8.   Просто като растеш и вече не си някво хлапе. Имаш нужда от нещо по-така за да се възбудиш. Всичко е в психиката искам да кажа.