Споделена история от Тинейджърски

Чувствам се самотна
Здравейте! Пише ви момиче на 19.. Проблемът ми е, че се чувствам самотна.. Имам приятел, с когото нещата не вървят изобщо. Той се опитва да ме отдели от всички мои познати и ми забранява да излизам дори със сестра ми. С това негово поведение останах сама.. нямам приятели, на които да се обадя дори за едно кафе.. За да сменя обстановката реших да започна сезонна работа на морето. Дойдох тук, колегите ми са много добри и точни, но не мога да се впиша сред тях. Говорим си, отнасяме се добре едни с други, но забелязвам, че те си излизат отделно и контактуват в социалните мрежи, а мен никой не ме е канил никъде.. Чувствам се ужасно, че по цял ден стоя в квартирата или на работа и един път не съм излязла и нямам с кого дори да си поговоря. Имам ограмно желание да си забавлявам и да преживявам интересни неща, но явно не мога да открия точната компания. Търся съвет от вас, защото нямам към кого да се обърна..

Коментари

1.   Ами не знам доколко работата го позволява, ако можеш да отидеш на плаж. Там можеш да срещнеш хора

2.   Ако чакаш някой да те покани, може и така да си останеш. Попитай следващия път дали може да отидеш с тях, или заговори някое момиче/момче, което ти се струва приятно.