Споделена история от Тинейджърски

Детствена ли съм
От преди 1 месец се запознах с едно момче. Понеже съм от скоро в този град се оказа че и той е от този град. Писах ме си и той ми предложи да се срещнем. Още на първата среща той ме целуна. На втората той си пъхаше пръста в п*тката ми. На третата също, но си носеше и презерватив, но аз не се съгласих да правим секс. Дали съм детствена? Много се безпокоя за това, не мога да споделу и с майка ми или с някой друг. И от скоро не ми е извал мензиса. Незнам какво да правя. Моля ви посъветвайте ме

Коментари

1.   Със сигурност си деТствена... но може и да си бременна, ако с пръста си е пипал преди това каквото не трябва.

2.   Звучи като във вица: Не знам-всеки ебе и никой не ми казва дали съм девствена:)))

3.   да, девствена си. Не се забременява от пръсти освен това.
Докато момчето не проникне с члена си във вагината ти, ще си девствена. Иначе, имай предвид, че не при всяка жена ципата е една и съща - има жени, при които тя е еластична и не тече кръв при първия полов акт, това не значи, че не са били девствени, има и жени, при които били и има много кръв - всички е анатомия.
Дори има жени, които от религиозни причини си зашиват отново химена. Хора всякакви....

Ти реши за себе си какво искаш - имаш ли желание и готова ли си за секс, или не си готова и искаш да изчакаш.
Не знам на колко си години, но след навършени 14 г. по принцип по чл. 49 следващи от НК на РБ, сексът с теб не е педофилия, т. е. законодателят и обществото са предвидили тази граница - над 14 г. се смята така за нормално и прието да се прави секс. (законите винаги произтичат от обществена норма, тази граница е в цяла Европа при 14 години от доста време, в Япония и много страни в Азия е дори при 12 г. ).

Това е свързано обаче с много голяма отговорност - пази се от нежелана бременност с кондоми и винаги в теб да има хапче Ескапеле (35-40 лв. БЕЗ РЕЦЕПТА), което да вземеш ВЕДНАГА, ако се спука кондомът. НЕ СЕ ОСТАВЯЙ НА МОМЧЕТО да те пазил - само кондоми, от началото, до края на половото сношение!!!
Фелацио (орална любов) може и без, ако и той е младо момче, защото вие нямате венерически заболявания, ако сте девствени и двамата.

Прецени сама, кога и с кого, но те съветвам като жена - не чакай принцът, няма такъв. Не чакай голямата любов, перфектния мъж, мистър БиГ. Ако сега имаш доверие на това момче, ако се чувстваш готова, ако си поне на 14-15 г., ако го обичаш по твой начин, ако го ЖЕЛАЕШ, ако имаш нужда от повече.... не се пази... за? За кого същност? Т

Тялото си е твое, обичай си го. И девствено и недевствено, то те съпътва от раждането до смъртта и НЕГОВАТА СТОЙНОСТ не намалява и не се увеличава с девствеността. Тялото е перфектно, красиво, съвършено, то ще износи децата ти, ще ти осигури живот на тази земя и го обичай и цени. Не прави нищо и никога за един мъж, момче, и т. н. - ако ти и САМО ако ти желаеш, прави секс, никога за друг човек и винаги с кондом!!!
Ако спазваш това малко правило, не можеш да загубиш, само ще спечелиш от сексуалното общуване с момчето ти!

4.   Историята е написана от момче и е измислена... никое момиче, особено девствено не би казало "пу*ката"

5.   Момичето е девствено, докато мъжкият полов орган не проникне във вагината й /пенетрация/.
*Яса

6.   ДеТствена си, направо си си дете! Ако не беше дете, щеше да знаеш, че се пише ДЕВСТВЕНА-ОТ ДЕВИЦА, ТОЕСТ-НЕПОЗНАЛА МЪЖ! И децата, между другото, не правят секс! Първо изучи анатомията на човека, порасни и тогава прецени с кого и как и кой ще ти бърка под полата. Грозно е да не можеш да пишеш правилно, пък да се натискаш с непознати по пейките, да ти бъркат с пръсти някъде, където и ти не знаеш какво се случва! Имаш интернет-образовай се и после мисли за секс! Да не говорим, че има и по-страшни неща от забременяването-като СПИН например...

7.   на втората среща ти е бъркал из дупките?? Офф деца, деца, не се занимавайте с глупости.. По "историята" ти, уникалния ти въпрос и новата дума "деТствена", съдя, че си на не повече от 13-14 :)) Гледайте си уроците, гледайте си училището и оставете секса на големите..
P. S -да, девствена си, но така като гледам няма да е за дълго.. ;)
Те0

8.   да, девствена си, с пръсти нищо не става :Д

не прави глупости, това е съвета от мен!

9.   Детствена си спокойно!
Според мен момчето те използвало, пък и на третата среща е носил презерватив, по добре не се срещай с него и не прибързвай още.

10.   деТствена? !? ! първо научи правописа, а тогава ходи по гаджета!