Споделена история от Тинейджърски

Приятелство с млад мъж
Здравейте, преди близо 7 месеца се запознах с млад мъж по фейсбук. Той е на 32, а аз на почти 17 години.
За разлика от момчетата от моя клас, той ме разбира, изслушва, предразполагаме, дори веднъж ми направи малък подарък, който е една книга написана от него, но и други дребни неща. Интелигентен, с образование, магнетичен, чаровен, усмихнат, добре поддържан, сексапилен, с яко тяло и мускули (да уточня, че не е, като онези "мутанти" от фитнеса. В същото време е внимателен с мен, макар и още да не сме се виждали още на живо.
Аз, за сравнение с връстниците ми, не съм простак, не пия и пуша изобщо, интелигентен, с цели в живота, внимателен, емпатичен, сексапилен, с атлетично тяло (макар и да не съм толкова мускулест за годините си) и чаровен. Веднъж и аз му направих подарък специално за него, като го получи, думите му бяха следните - "Ще ти счупи главата! Защо го правиш?". Аз му отговорих, че го правя, защото го обичам.
Предмет на историята ми е, че аз го харесвам, не само като приятел, а и като гадже. Той и аз се притесняваме, че нашите да не разберат, че имаме връзка, макар и от разстояние.
Помогнете ми как да постъпя, като от известно време не ми отговаря на съобщенията. Не съм го обидил с абсолютно нищо.
Моля, помогнете ми, защото съм адски объркан!

Много Ви благодаря!
Моля, без неприлични коментари!
Благодаря предварително на модераторите!

Коментари

1.   Ти се представяш за мъж, но начина по който се изразяваш си личи, че си жена. Все едно го пише младо момиче. Защо трябва да играеш такива игри. Значи той е сексапилен, ти също си сексапилен и му правиш подарък защото го харесваш и обичаш като гадже. Какво искаш да кажеш, че имаш сексуално влечение към него. Ти гей ли си? Това ли ти е зора? Ами признай му, че искаш да му се сервираш така както той те пожелае. Ти до сега имал ли си сексуални отношения с други мъже. Ако да, кажи му, че искаш да му отидеш на гости и... каквото се случи.

2.   Номер 2, да имам сексуално влечение към него. Не ми е зора заради секса изобщо. Искам да изразя чувствата си към него. Да съм честен с него. До сега не съм имал сексуални отношения нито с мъж, нито с жена.
Благодаря ти за предложението! Определено ще говоря с него за това!

4.   Номер 2, можеш ли още допълнителни съвети да ми дадеш?
Благодаря ти предварително!

Автора

5.   Спокойно - според мен си момче, виж аз съм гей, имам връзка с млад мъж на 29 е а аз съм на 26. Още от както бях на 18 стана ясно че съм гей. Опитай да си с него ако си гей де дори и да не си пак опитай

6.   Благодаря ти, Номер 5!
Автора