Споделена история от Тинейджърски

Искам да има чувства към мене...
Здравейте! Ходя с едно момче от месец и половина вече.. и усещам, че много се увличам по него.. той постоянно ме търси по тела, пишем си, виждаме се разбира се.. всичко е чудесно.. но проблемът ми е там, че той не изразява никакви чувства към мене.. като сме заедно ме облива от внимание и тем подобни, но как да кажаа.. не е много по милите думи и комплиментите.. най-милото нещо, което ми е казвал е съкровище, липсваш ми.. а на мене това не ми е достатъчно.. наистина, че месец и половина е малко време и на повечето мъже им трябва повече време.. ноо.. самият той не е много по изразяването на чувства явно.. ам може пък аз да искам прекалено много, защото предишният ми приятел постоянно ми казваше колко много ме обича и обожава и как съм момичето за него, неговото слънце и тем подобни.. а накрая се оказа, че нищо от това не е мислил.. лъгал ме е.. аз съм романтичка, обичам да ми показват чъвствата си.. и ми тежи това, че не си изразява какво чувства.. :((((((

Коментари

1.   Моля ви, дайте съвети! Дали си заслужава.. или пък преовеличавам? (от авторката)

3.   Не всеки обича да си изразява чувствата. Някои предпочитат делата, вместо думите, защото са по-силни. Предишния ти приятел ти е казвал много мили думи, но виж, че те е лъгал. Затова не мисли, че не те обича, щом не го казва. Вярно е, че жените обичат да чуват: Обичам те, но пък е мил с тебе. Това не е ли достатъчно?
Хайде не преовеличавай.

The Star *

4.   Да, държи на тебе! Не всеки обича да показва чувствата си! ;)

5.   Ебаси проблема... нали вървят нещата кво се косиш толко.. ;@

6.   Ти казваш:"предишният ми приятел постоянно ми казваше колко много ме обича и обожава и как съм момичето за него, неговото слънце и тем подобни.. а накрая се оказа, че нищо от това не е мислил.. лъгал ме е.. " В това е отговора. Имай предвид, че ТОЙ не знае какви точно думи искаш ТИ да чуеш. Можеш да му кажеш какво искаш още от него, но не му го натяквай и не го притискай да говори все едно и също. А ти-най-добре се успокой. Не виждам да има проблем. Хората са различни и начините им да показват чувствата си-също са различни

7.   Понякога момчета не умеят да изразяват чувствата си. Пък и сте от скоро заедно, дай му време за да ти го каже, когато наистина го мисли, не форсирай нещата! По-добре да е беден на думи, но силен в делата, за да ти доказва, че те обича!

8.   "на сила хубост не става"