Споделена история от Тинейджърски

Пфф, няма нормални момчета
Здравейте, казвам се Габи, на 13 съм (писала коментари на много истории).
Това, което ме тормози (както предполагам и други момичета) е, че вече всички момчета станаха... странни. Едните са перверзни, други харесват само к*рви, други пък са глупави, нахални...

... искам да чуя какво мислите по въпроса. моля ви пишете коментари

Коментари

1.   Здрасти! Аз съм на 16 и не съм глупав, не харесвам к*рви, не съм перверзен и не съм нахален! Малко съм срамежлив :Д

2.   Ехоу такива като теб търсим номер 1! ;p

3.   Защо навсякъде си казваш името и на колко си?

4.   Аз съм момче и да, странен съм до голяма степен. НО не си падам глупав, нахален перверзник който да харесва к*рви (нито чалга певици), кроасани, кифли и такива. Признавам, когато се провалям често е поради невниманието ми, а не защото съм тотален идиот. Но определено не бих се оприличил с който и да е от заобикалящите ме, познати или непознати.
Но да, бих искал да срещна някоя като мен... странна. Разбира се в нормалния странен смисъл на думата, а не в к*рвенския.
Знам, че все още има стойностни момичета /както и стойностни момчета/, но преди всичко трябва поне да се опиташ да бъдеш такъв/такава. Също да се постараеш да срещнеш който и да е от двата вида в безкрайния океан от простаци, в който за жалост се намираме повечето :-)

5.   (Toва е копи-пасте от друга тема, която има подобен въпрос и това беше моят отговор. )

Предполагам не си чела други теми (тука) свързани с това, за това ще се повторя (за сетен път).

ВСЕКИ, ( да всеки ) човек е РАЗЛИЧЕН, ---- тоест ---- има идиоти, има пълни идиоти, има свестни, има много свестни. Не мога да ви разбера вашите глупави, ужасно безсмислени полови аргументи. Замисли се малко за бога, и ще разбереш колко ужасно тъп въпрос задаваш. Мислиш ли че найстина буквално всички момчета са такива???

Същото е и когато момчетата се оплакват : момичетата са тъпи кифли нз си кво нз си що, ВСЕКИ Е РАЗЛИЧЕН, незнам колко по ОЧЕВАДНО от това да го кажа...

Аз лично съм момче на 17 и ( без да се фукам ) но много момичета, с които съм говорил са ме наричали "нереален, невъзможен за намиране, too good to be true"- (това по характерът ми). Срещал съм всякакви хора на всякакви възрасти, и съм научил че годините нямат значение, има деца на 12 години, по-напреднали (умствено)от индивиди на 35.

Разбери че всичко си зависи от човека.

-Death_Blade ^

6.   Нормални момчета има, но те не са натрапчиви и нахални и за това не се забелязват. И са срамежливи.
*Ioannidis

7.   Здрасти. Аз пък съм момиче и съм на 17. Мога да ти кажа, че това което си написала е една голяма глупост. Не нямам си приятел, нито съм влюбена, но най-спокойно мога да кажа, че има НОРМАЛНИ момчета. Всеки човек е различен и уникален. Не може защото си ходила с някой пикльо и той те е прецакал да мрънкаш, че всички са като него. Далеч не са. Освен това мисля, че на 13 години ти е твъъъърде рано да съдиш за момчетата какви са и какво искат. Поживей си пък ще разбереш за какво иде реч. :))

8.   Да бе, номер 2, точно такива търсим, да знаеш! А защо тогава точно тези момчета са самотни? Има хиляди истории тук, а и на други места... Със свестните момичета е същото... Сякаш и двете страни търсят онова, което най-малко харесват, само за да им е интересно.. Или.. не знам и аз защо. Но е така.

9.   Ааау а момичетата сте "цвете за мирисане". Падате си по лошите момчета и накрая си блъскате главата в стената, а на някое момче, което се държи супер с вас и е кавалер му казвате : "Кавалерите са вече рядкост, ти си ми най - добрия ПРИЯТЕЛ".

10.   Към номер 1, браво :Д Рядкост сме ние свестните момчета това е със сигурност (както и момичетата).

Към номер 6 - Не всички са срамежливи ;) (поне аз де :Д )

Напълно съгласен с номер 7!

Към номер 9 - Тотално си прав лол.. има една такава шега ( на английски) - "Girls keep complaining where the real men are, but they don't realize they left us at the friend zone. "

Превод- Момичетата само се оплакват че няма истински мъже, и не осъзнават че са ни оставали в фриенд зоната.

Ама като се замисля.. кво да се прави лол :Д аз вече от 5 години си търся свестно момиче и нищо не съм намерил. Говорил съм с всякви и отдавна се познавам напълно... Както съм написал в поста ми ( Номер 5 ), според много момичета съм бил перфектен, и това изглежда не ми помага да срещна истинско моме... но както казах.. какво да се прави...

А да и ми е скучно, ако нa някой(я) му/й се чати да пише в скайп (k. e_shade)

-Death_Blade ^

11.   възможно е да има и нормални момчета, но ако има, или не го показват, или са прекалено срамежливи да говорят с момичетата. -от авторката

12.   номер 9, аз все още не съм срещнала момче като теб, и дори да бях нямаше да му кажа че е добър приятел, защото приятел всеки може да бъде обаче малко са тези, които могат да са повече от приятели

от авторката

13.   номер 5, това не е копи-пейст защото за разлика от теб, хората могат да мислят и сами! тук има доста теми и не съм преглеждала всичките, а още по-малко да "крада идеи" от другите теми ;)

от авторката

14.   Номер 6 е прав!! А и момичетата винаги тръгват с некви идиоти. Впечатлят се от простотията на некой и си мислят, че той е принца на белия им кон :D

15.   а кви искаш да са милички чак до непоносимост ли??

16.   Не съм съгласна с теб, че всеки може да бъде приятел, а малко повече от приятел. Още си малка, но ще видиш как с времето много малко от хората, които сега наричаш приятели, наистина ще останат твой такива. Някой ще предадат доверието ви, с други ще си смените мирогледа и нищо повече няма да ви свързва, с другите времето ще ви отдалечи и ще се виждате все по-рядко. Приятели са тези, които дори и след 10 години познанство, още ти звънят по телефона, още излизаш с тях и можеш да споделиш всичко. Такива, които и половин година да те няма и една година да те няма, като се върнеш ще са там. И такива хора много трудно се намират. Даже ако говорим за връзка, гадже по-лесно ще си намериш от истински приятели. Говоря за гадже на твойте години, не говоря за човек търсеш си семейство и съпруг. На тези години е важно да харесваш някой, човек не мисли за семейство и така нататък. В повечето случай тези връзки не траят много години, които прави критериите доста по-малки от това за приятелството. Просто смятам, че един вид на 13 си още малка и затова не срещаш подходящото момче. Един вид тези на твойта възраст са ти безинтересни, а пък на големите батковци 13-годишните са им безинтересни :) Като станеш на 15-16 ще видиш, че и канидатите доста ще се увеличат :)
Ана

17.   Към 13 : говоря за моя пост, не твоя. чети по-внимателно моля те

18.   От номер 5, 10 и 17 : И не бързай с нападките ...

-Death_Blade ^

19.   Моето мнение е, че си много малка да лепиш етикети на мъжете. Странни са, как няма да са странни твоите мъже... в пубертета както ти, така и те не знаят какво искат и правят глупости.

Мег*

20.   Мег е права, но иначе - момчетата в пуба не са адекватни за какъвто и да е анализ. И по мое време беше така, после се изпожениха точно най-„перверзните“, карат голф комби и си играят с дечицата си, пазарувайки в супермаркета....

21.   номер 16, наистина си права и благодаря за коментара :)

от авторката :)

22.   Ехоо авторката на темата. Кога мина всички момчета та коментираш има ли нормални или не. По тая логика и аз мога да кажа всички жени са к... и и няма да излъжа защото има един голям брой такива, въобще не знаят какво е любов, а само търсят богати мутренски синчета.

23.   нито ми трябват "богато мутренски свинчета(както ти се изрази)" нито нещо подобно!

не всички жени са к... и, само ти така си мислиш!

хайде като си по-компетентен от останалите, кажи кое е грешно от това което казвам!

от авторката към номер 22

24.   Ти май не ми изчете поста въобще. Аз в предишният пост си казах кое е грешното от това което казваш. Всички момчета в света ли познаваш та казваш, че били глупави, нахални и харесват курви? Мога да ти кажа, че въобще не е така. Просто така си мислиш заради момчетата които те обкръжават.

25.   (Съгласен с 24)

Към 20- Винаги има изключения, не прибързвай и ти с знанията :)

Аз все още се чудя защо едно 13 годишно дете въобще мисли по тази тема. Толкова е заблудена и има още толкова много да учи че просто не е истина, а вече избързва с глупостите. (И наистина, ако ще пишеш, чети постовете правилно и изцяло. ) Предполагам си нямаш и на представа колко си малка още за каквото и да е свързано с този "жанр" от теми, но се надявам че рано или късно ще се осъзнаеш малко. Човек би помислил че си научила нещо от постовете....

-Death_Blade ^

26.   Hомер 1 ти си мечта за много момичета! Както и за мен!!! За другите коментари и за това че авторката е малка хм не се обиждайте аз съм на нейна възраст но мисля че е доста права имам много братовчеди на 17 18 и са на същото ниво а като видя и момчетата в фитнес залата ми става ясно колко са зле хора нормалните момчета са на изчезване!!!! признайте си го! сори за грешките но бързам!

27.   Аз не си падам по курви, нито съм нахален и не съм глупав, даже съм срамежлив, обичам да спортувам да се движа ,свиря на пиано и харесвам да съм сред природата

28.   На твоята възраст на света +-3 години има 500 милиона момчета, много големи заключения, ти не си срещала и 0. 001% от тях.

29.   Жестоко се лъжеш ако мислиш така. Аз съм момче на 17 и не съм като типичните момчета, които харесват курви, лигавят се и т. н. Нямал съм един свестен приятел или приятелка.

31.   Всеки има стил и вкус курвите излизат с един тип ти би излизала с друг. Проста логика, щом момичета като теб/ и мен всъщност/ са си намерили някого и ти ще си намериш. Малко е сложно, защото в днешно време всички са с едни маски, ама от опит знам, че като те хареса ще свали маската... малко по малко, ама ще ти позволи да го опознаеш.

32.   АМИ ТАКИВА СМЕ! Повечето...

33.   Само искам да попитам всички вас -момичетата - какво разбирате под "нормален мъж/момче"

34.   Абе като видях един как хвърга чантата на приятелката си, на земята понеже му пречела, а тя със сигурност е останала и все още е с него, незнам. Олигофрени много, а и момичетата все по такива ходят, повечето. Или поне требва да си леко олигофрен за да ти обърне внимание некое момиче.