Споделена история от Тинейджърски

Дали да му направя минет?
Привет! Момиче на 17 съм, гаджето ми също е на толкова, аз и той никога не сме правили секс.. аз съм имала и други гаджета, той мисля че не, аз съм му първото.. та значи искам да му е готино с мене.. и взех нещата в свои ръце.. един път просто му го извадих и започнах да си играя с члена му, а на него му беше хубаво, личеше си, а май до сега не му го е пипало момиче.. таа много се замислям следващия път да пробвам да му направя френска.. и на мене ще ми е за първи път, ама имам желание, та въпросът ми е.. дали ще го стресна, понеже е неопитен, или обратното, приятно ще го изненадам и ще го подлудя? Дали да изчакам или да действам? :)

Коментари

1.   Щом ти имаш желание значи давай напред. Прави това, което ти харесва на теб и гледай какво става :)

2.   Врътни му един засукан, не се стискай! хаха

3.   хахаха :Д

прегледах темата само защото не знаех какво е "минет" и след като разбах ми се щеше да не четях темата

4.   Действай внимателно, може да е със селски манталитет, да те помисли за леко момиче и да спре да те уважава..

5.   Да, направи му - ще е изненадан, но приятно. Само внимавай, ако не си подготвена да гълташ, защото надали ще може да се сдържи и като няма опит може доста бързо да се изпразни.

6.   Какво по точно искаш да чакаш? Да дойде някоя друга и да го изненада с ръчен труд и творчество, че да не се притесняваш дали ще го стреснеш ти ли?

7.   Според мен няма смисъл да се напъваш очевидно е някакъв пън. Не мога да си представя някоя да ми го извади и да си играе и в следващия момент да не съм и вътре :-) колкото и девствен да съм

8.   ами то така се получаваше, че или сме в гората, или вечер в парка на тясно.. та не сме имали възможност да правим секс.. а и той е неопитен.. не е имал други освен мене (от авторката)

9.   от номер 7... хахаха викаш все на такова място където ти можеш да му го изкараш и да си играеш пък той не може да те опъне :-) хахахаха виж какво малката :-) в света на мъжете подобни оправдания не съществуват... просто не можеш да си представиш ако един мъж каже на колеги примерно "абе снощи една ми го изкара и си игра с него ама аз не направих нищо щото тва и онова ", най-малкото на момента ще го обявят за председател на местния гей клуб хахаха. За един НЕ-гей една жена направи ли такова нещо тя трябва да е ебана и тва е. Ако трябва в колата, в хотел, под моста но прошка не може да има :-)))... мани го тоя педал

10.   До N 9: До някъде си прав, но със девствените момчета работата не стои така, защото девствените момчета са доста стеснителни и рядко поемат инициативата.

11.   И той и аз сме девствени.. още не сме готови за това, какво лошо има да свърши в ръцете ми? (от авторката)

12.   Действай, със сигурност ще му хареса. Но имай впредвид, че със сигурност ще продължите. Ако не същата вечер, то съвсем скоро ще стигнете до края :)

Мег*

13.   действай казвам и аз!!!

15.   И какво направи в крайна сметка? Разкажи историята, хората да си вземат поука.

16.   Аз какво да кажа не може да не му хареса свирката давай няма да се плашиш всички момчета обичат свирката, тези които казват че не го правят само да си кажеш, че можеш да им промениш мнението им и да им направиш 1 свирка. И не е пан то зависи от теб, закарай го в леглото и ще се изненадаш колко ще е добър това му е в природата, не се тревожи. И нали знаеш кондомчета нямаш проблеми.

17.   Давай

18.   Моята ситуация е абсолютно същата авторкеее. Но една вечер се реших и му я направих... Той ми каза, че ще свърши и го оставих върху лицето ми. ТОЙ се промени! Преди ако беше най-милото ангелче, сега стана " такъв че да си отстоява мнението " прекалено силни думи използвах но за да ме разберете... КАКВО МИСЛИТЕ!?

20.   В никакъв случай... това е недопустимо... Ако му направиш, френска, всичко ще отиде по-дяволите... Моя личен съвет е щом е девствен... да пробваш първо с фелацио.... после с орална.... да кажем една лека свирка... но не и френска или минет.... това е наистина отвратително :):):):):)

21.   Лапни му го...

22.   Ако не му стане кеф, както се изразиха по-горе пращай го за председател на местния гей-клуб.

23.   КЪМ номер 20: Каква е раликата между лека свирка, френска или минет. Би ли обяснил/а :)

25.   до 20: хаха, и аз това се запитах, като го прочетох! дори се разтърсих в интернет, но не намерих информация.
Моето предположение е следното: леката свирка е само близане, смучене и т. н. на главичката, а френската е хардкор нещото (цялостно лапане, близане на целия член и т. н. ). Не знам, де. Оставени сме само да гадаем :D

27.   Тази тема е за първокласници бе момиче.. на 17 години някой деца имат.. наща са чуди дали да му напрай минет.. е па ние ли да ти кажем

29.   духаи и се небои кеф голям