Споделена история от Тинейджърски

Първо влюбване...
Здразеите, аз съм момиче на 15 години и се влубих за първи път. От 6 месеца съм влубена в едно момче, което е на 17. В началото беше само харесване, но с времето стана много повече от харесване. Всеки ден, когато видех по коридора на училището (в едно училище сме) имах чувството, че ще припадна, обвземаше ме чувство спокойствие. Когато го видех целият ми ден се променяше. Всеки ден той ме обсебваше все повече и повече. Още от началото когато разбрах, че го харесвам му исках скайп и там се опознавахме, но ми беше гадно, че винаги аз му пиша. Беше ми неприятно също, че когато ме види в училище той дори не ме отразяваше, а това ми причиняваше наистина голяма болка. Вечер след вечер плачех за него. Такава болка никога не бях изпитвала до сега. Една вечер след много рев твърдо решрх, че ще му кажа какви са чувствата ми към него. Знаех, че той е достатъчно разбран и ще разбере какво ми е (все пак и той е минал през това). На следващрс ден просто си излях душата пред него, казах му колко ми е гадно, когато ме подминава, че винаги аз му пиша и че имам чувството, че винаги му преча. Разбира се, помолих го за секретност защото все пак сме в едно училище и неговите приятели ме познават. Както си и мислех - той понесе всичко много добре, каза че няма проблем и че това е нормално. От този ден нататък отношението му към мен се промени коренно. Но нямам предвид към лошо, напротив. Започна тои да ми пише, поздравяваше ме (в училище), но това го правеше от разбиране простоя защото знаеше какво изпитвам към него. Ще кажете "Защо така мислиш? " и ще ви кажа защо е така. Той си има гадже. Познават се от 3 години и бяха наистина много добри приятели. Гадно ми е защото той ме вижда само като приятелка, а аз съм влюбена в него. Той знае колко са силни чувствата ми към него. Толкова сълзи пролях заради него. Постоянно съм тъжна, слушам песни, които допълнително ме натъжават, но ги слушам защото ми харесват и може би най вече защото свикнах с тъгата. Не знам точно какъв съвет искам от вас. Може би искам да знам как мога да ги разделя (те много се карат защото тя му прави гадни номера и проблеми, той винаги е тъжен заради нея). Но бойе би го написах просто за да ми олекне, да споделя с някой. Много ви благодаря ако сте имали търпението поне да го прочетете.

Коментари

2.   Това да ги разделиш не мисля, че е добра идея. Ако той не я обича и му писне от номерата и, мисля, че сам ще я зареже, а не ти да се месиш в отношенията им. След това да не бъдеш виновната. Ако пък се разделят по свое решение, може да го подкрепиш като приятел, ако има нужда разбира се. Бъди до него, може след време да те възприеме повече от приятел.
От това, което си написала разбирам, че е свестен. Изслушал те е като нормален човек. Не го притискай. Успех!

The Star *

3.   Според мен просто почакай, чувствата ти няма да минат! Те все някога ще се разделят. Както е казала номер 1. почакай, ако се разделят го подкрепяй, бъди до него!!!
НЕ БЪРЗАЙ><ВСИЧКО ЩЕ СТАНЕ КАКТО Е ПИСАНО
.... ПОЖЕЛАВАМ ТИ КЪСМЕТ ДАНО СЕ СЪБЕРЕТЕ!!!

4.   Според мен просто почакай, чувствата ти няма да минат! Те все някога ще се разделят. Както е казала номер 1. почакай, ако се разделят го подкрепяй, бъди до него!!!
НЕ БЪРЗАЙ><ВСИЧКО ЩЕ СТАНЕ КАКТО Е ПИСАНО
.... ПОЖЕЛАВАМ ТИ КЪСМЕТ ДАНО СЕ СЪБЕРЕТЕ!!!

УПЕХ!