Споделена история от Тинейджърски

Размера ми е твърде голям за някои момичета
Здравейте :) Искам да споделя едно нещо с вас. Имах приятелка с която искахме да правим сексче, обаче тя когато ми видя члена се исплаши и не искаше да го правим. Това го преживях някак си, но на един купон се случи същото самоче с друго момиче.... та какфо да права не искам да плаша всяко момиче :Д

Коментари

1.   И колко ти е голям, та ги плашиш и ти на колко си.

2.   Ела при мен ще ти се кефя няма да се плаша :D:D:D... шегувам се. Ами незнам..няма как да го смалиш.... просто си намери момиче което размерът не я притеснява. А ти се радвай,че не ти е много малак а много голям ;)

3.   Що се плашат? Кфо му е голям или много малак?

4.   Първо се научи да пишеш вярно, тогава мисли за секс. Това е моя съвет. Днес мнозинството пише като теб, което е много зле. Отчайващо е да напишеш "какфо".

5.   Ами, на първо време си оправи праФописа, пък после мисли за размера си...

6.   Намали го :-)

7.   И колко е голям? Отговори, за да може да ти дадем адекваен съвет.

8.   Хах ами подрежи го малко :Р

10.   СПАМЕРРР!!!!

11.   Ти хвалиш ли се или се оплакваш???

13.   Не се притеснявай бе момче! И от моя всички жени се плашат и бягат, ама ще те светна, какво да правиш за да не я караш само на чикии .... значи вземаш и напълваш с вода една 5 - 10 литрова бутилка с вода ..

После отиваш на село и много старателно измиваш на някоя магарица задните части .... и шибаш на воля, колкото ти душа сака .... само трябва да внимаваш, през това време да не те види някоя мъжко магаре, защото като нищо може да получи удар и да умре горкото от .. завист ...

Допълнителен съвет: ако магарицата също се изплаши , ще внимаваш да не те ритне в ... топките .... тогава търсиш голяма крава или по добре биволица - процедурата е същата... ако и това не става, прави като мене - намери някой стар селски изоставен пресъхнал кладенец от тия с големите коруби .... парфюмирай го първо и ... хакай здраво .... да си сигурен, че и на него ще му хареса, особенно когато вземеш да го пълниш...
от бате ти Gandoni - големия ку...р

14.   Голяма помощ давате... няма що? .....

15.   Еми ина 18 съм,а това как пиша просто в чатове пиша вместо в-ф не се притеснявайте :Д. Не се хваля просто споделям случки които са ми се случили и искам някакФа помощ :)

16.   Браво младеж, дай го насам ;), не се стряскай - нито ти нито тя, малко опит, пръсче и езиче, може и лубрикантче всичко е ок - нищо не казваш след виждането, не е ли имало проба?!
Секс не си ли правил до сега?!

17.   Е правил съм, но ходих при к*рва :Д и тя ми каза,че ми е доста голям :0

18.   Номер 13, е такива идеи са много добре... аз какво да кажа като гаджето ми е сред тези с големите членове?! Първите няколко пъти са малко кофти, но останалите са си окей. :) Толкова!

19.   Така до №13 - ти си пълен идиот! Няма да си хабя нервите за да казвам защо!

Относно проблема колкото и да отричаш, до енда степен си написал това за да се похвалиш с големия си пенис. (игнорирай това исречение освен ако незнаеш как да отговориш). Е ако не съм права просто иди при специалист в днешно време може да си уголемяваш и увеличаваш салама, както си искаш. Пробвай!

20.   Наистина 13 ти си ....защо се подиграваш така??? Как може такова нещо, всеки с проблема си, щом ти е смешно не пиши нищо вместо да пишеш подигравателни коментари и да нараняваш още повече човека, а моя съвет е ако се плашат момичетата от.... просто им кажи, че си внимателен и, че няма да ги нараниш (след това обаче не си забравяй обещанието) нормално е да се боят особено ако им е за първи път. Спокойно бе някои мъже си мечтая за твоя проблем. Дано коментарът ми ти е от полза.

21.   Номер 13 ааа :D:D:D:D
Добре...сега сериозно - как може да има толкоз прости хора?

22.   Абе ти да не си кон?

23.   Абе аз сам на 12 и не ми е дошло. Що така бе хора почти вече ще ставам на 13 и не ми е дошло :( :( :( ако може някаква информация ??

25.   Имам голям член, но жена ми не се притеснява просто не я интересува и в скоро време ще имаме дете

26.   Здравей :) !Относно "проблема" ти бих ти казала следното-намери си момиче, което да те обича в смисъл прекарайте малко време заедно без секс-2-3 месеца (достатъчно време за привързване и влюбване) и като се стигне до секса ако тя наистина те обича едва ли да те остави заради това ,но ще е хубаво заприказвате ли на тая тема да я подготвиш.Аз съм момиче на 18 и имам гадже което е със подобен на твоя проблем (поради тази причина имаме проблем с презерватива :S) но нито съм го оставила нито нищо-обичам си го и смятам че това си е чист късмет :).А защо не кажеш като размери колко е(предполагам е в рамките 15-25см :?)Дано да съм ти помогнала малко :) късмет ;)

27.   колко санта ее?? Така и не отговори :))

30.   За всеки влак си има пътници. Аз винаги съм харесвал да ме "порят" големи курове.

33.   Такааа, не го показвай. Възбуди добре момичето на приглушена светлина и избери поза, при която тя не го вижда, за да избегнеш стреса. При самото проникване бъди много внимателен и не го вкарвай целия.