Споделена история от Тинейджърски

Харесвам едно момче какво да правя
Здравейте,

От близо 2 години вече съм влюбена в едно момче- Той е най-добър приятел на брат ми. Мисля че и той ме харесва но не съм сигурна. С него се познаваме от деца, може да си каже че сме израснали заедно. Той е на 16 а аз на 15 и сме съседи. Когато аз се заговоря с него и той с мен винаги и двамата се усмихваме някак си срамежливо!
Моля Ви кажете ми какво да правя.
Предварително благодаря!
П. С. Извинете ме ако имам правописни грешки.

Коментари

1.   Ами нищо не правиш... продължаваш да си губиш времето и с години промълчаваш че го харесваш.
Мисля че отговорът на въпросът ти е твърди очевиден. Има много неща, които можеш да направиш, можеш да отидеш при него и просто да си излееш чувствата, може да започнеш да му намекваш неща като седиш по близо до него, по-често го докосваш и му се усмихваш, и тн.
Късмет. :)

-Death_Blade ^

2.   Кажи му че го харесваш и той ще ти каже че те харесва. късмет и упех!

3.   Момчетата са по срамежливи понякога може да те отблъсне ката му признаеш.затова бъди по-често до него както каза №1.и всичко ще си получи

4.   Покани го на разходка и без това сега са последните слънчеви дни и природата е прекрасна. Така ще си поговорите, опознаете и ще видиш как ще се развият нещата.

5.   Момичета харесвам едно момче то е с 1 една година по-голям от мен когано попитам кой ще дойде с мен където съм аз там е й той приказва повече с мен разбира се той говори за неща който мен не ме интерват и казвам да или разбирам те. мисля че ме разбира тевсички виждат как ме гледа право в очите ми а аз се усмихвам. моря ви помогнете ми.
може да имам правописни грешки.

6.   Кажи му че го харесваш и той ще ти каже че те харесва. късмет и упех!

7.   Ох, всички казват ''Кажи му''... Звучи много лесно, но не е... А какво става, ако той не те харесва? ! Как ще го погледнеш отново в очите? Аз харесвам едно момче, но си личи, че той не ме харесва... Преди така си мислех, защото той ми се усмихваше, но сега като виждам как си изразява чувствата върху съученичката ми, тоест бившото му гадже и разбирам, че много съм сгрешила... Той е красив, мил и забавен- никога не съм срещала тези качества в едно момче, може би затова го харесвам толкова много и се дразня, когато се закача със съученичката ми... Какво да се прави, несподелената любов е нещо ужасно... А по твоя въпрос- Ако си уверена в себе си му го кажи, но според мен по-добре му покажи, че го харесваш... Ако ти отвърне, значи изпитва същото =))

8.   кажи му... дори ще се почувстваш по-добре... а и той :)

9.   Ами аз съм момче и едно момиче като, че ли ме харесва, но не е взаимно, аз харесвам друго момиче, и аз взех да избягвам другата която не харесвам за да не я нараня с отказ. Не знам може би бъди по-често до него и ако той ням ништо против. Нататък каквото стане стане

11.   Кажи му че го харесваш.

12.   хора помощ хлътнала съм по едно момче и ма е срам даже да му говоря а постоянно ни се срещат погледите и усмивките даже сме приятели във феисбук помощ моля виииииииииииииииииииииииииииииииии искам съветиииииииииииииииииииииииииииии!

13.   Помогнете ми. Харесвам ужасно много едно момче. Вече се разбра че аз го харесвам. Той ми каза че не ме харесва, но го виждам как ме гледа постояно. Помогнете ми. Какво мога да направя?

14.   От известно време харесвам един мой съученик. Един ден се осмелих да му кажа и той каза че не ме харесва. След време моята приятелка говори с него и тя го попита дали си харесва някого. Той каза че харесва едно момиче, но не мен. Насърчих го да и каже че той я харесва и сега се чудя как да ме хареса. Моля ви помогнете ми!

15.   Ей, хора, аз също съм на мнение, че трябва едно момиче да каже на момчето което харесва, че го харесва.... При момичетата е по-лесно аз например съм влюбен в едно момиче, но тя не ме харесва, а сме супер близки, а и се дразня много когато я видя с друг, защото те се редят на опашка за нея едва ли не.... като за топъл хляб, така че мисля че на момичетата им е по-лесно да кажат такова нещо :((((

21.   Колкото и луда да ви се струвам, виж в интернет за розов кварц... той е един от минералите на любовта. Тоест имам предвид да си вземеш 7 такива обработени минерала, после ги сложи в 2/3 минерална вода от шише 500 милилитра и ги дръж вътре 4 дни с затворена капачка. Като имаш на предвид, че като ги сложиш вътре трябва да затвориш капачката, да вземеш шишето в ръце и да понолиш минералите да ти помогнат изричайки тези думи примерно:Нека той ми предложи да ходим или нещо от сорта и на 4 ден сутринта отваряш бутилката и докато пиеш водата си мислиш за момчето, изричаш името му наум и така на всеки четри дни пълиш, молиш и така... накрая той сам ще дойде при теб. Повярвай ми! Знам от личен опит, че действа!!! При мен се получи обаче преди той да дойди ще имаш много нови приятелки и приятели дори и много предложения! Успех на всички които са го прочели!

22.   Ами аз пък харесвам едно момче и той ме харесва но като го питат иска ли да ми е гадже се вика че ще каже после и така цяла седмица, помогнете ми не знам какво да правя?

24.   Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1. Напиши името на човек от срещуположния пол.
2. Кой е любимия ти цвят от тези – Жълт, черен, зелен, син или червен.
3. Първият ти инициал: А-P, Л-Р, С-Я.
4. Месецът ти на раждане.
5. Кой цвят харесваш повече-черен или бял.
6. Напиши името на човек от същия пол като теб.
7. Любимото ти число.
8. Калифорния или Флорида.
9. Кое харесваш повече: Езерото или океанът.
10. Напиши желание.

Отговорите:

1. Това е името на човека, в който си истински влюбен.
2. Ако си избрал:
Червено – Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен – Ти си скромен и агресивен.
Зелен – Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син – Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт – Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3. Ако инициалът ти е:
А-Р – Имаш много приятели и любов в живота.
Л-Р – Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще.
разцъфне.
С-Я – Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4. Ако си роден през:
Януари-Март – Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се.
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни – Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември – Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември – Годината няма да е от най-добрите, но ще.
откриеш сродна душа.
5. Ако избереш:
Черно – Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много.
промени и ще се радваш на тях.
Бяло – Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще.
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6. Това е най-добрият ти приятел.
7. Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8. Ако избереш:
Калифорния – Обичаш приключенията.
Флорида – Романтична душа си.
9. Ако избереш:
Езерото – Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан – Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10. Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час

28.   Знаеш ли може да кажеш на брати че го харесваш и дали може да го попита дали той те харесва и ако той те харесва отиди при него и направо му кажи.
- Аз те харесвам разбрах че и ти ме харесваш ако изкаш да сме гаджета ще се радвам

29.   Харесвам едно момче от много време. Един ден един мой приятел раздрънка на целият ми клас. Той все още не е разбрал но след няколко дни ще узнае. Той е забавен но всички които разбраха смятат че той е твърде задръстен. Но двамата имаме общи неща. Понякога когато се видим или се разминем се споглеждаме и се зарибяваме. Помогнете ми! Мислите ли че той ще ми откаже.

30.   Моята история е много подобна на твоята.. Аз харесвам едно момче от моя клас, много е мил,забавен,красив и т.н понякога си пишем,но това става рядко, понякога го хващам,че ме гледа, а и най-добрата ми приятелка от класа ми ми каза,че двамата му най-добри приятели са и казали,че той ме харесва,обаче аз не го вярвам тва, защото ако беше истина щеше някак да го показва,а той дори по някога не ми говори... и сега се чудя на кого да вярвам..

31.   Понякога някои момчета са стеснителни но понякога не чак толкова. Когато всички кажат просто да признаем не са прави за до кажеш някой е го хар. трябва първо да го опознаеш. Бъди по близо до него карай го да се смее на шегите ти и тогава ако не откъсва поглед от теб. Посто когато те подразни ти му кажи- "незнам как ще те понася момичето което харесваш".

32.   Аз се престраших и му казах. Само че незнам дали той ме хар. Когато му казах той просто каза "добре". Това за вас какво означава.

35.   знам как ще разбереш разкажи му чувствата си той би трябвало да си признае ако се засмее и каже да бе или се засмее значи има чувства към теб

36.   Бъди искрена с него, разкажи му какво изпитваш. Ако не те разбере и ти се присмива значи не си струва. Аз също харесвах едно момче, което ме объркваше, защото постоянно ме гледаше, но в същото време се закачаше с най-добрата ми приятелка, затова реших да го оставя. Пък, ако те харесва нека той направи първата стъпка. Моят съвет е да забравиш за него за известно време и да прекараш времето си с приятели.

40.   Запознах се с едно момче от общи приятели, но аз си го харесвах от преди понеже живее близо до нас и съм го виждала.Той ми писа първите няколко дни, но вече спря.Реших аз да му пиша отговаряше ми първите няколко пъти но след това се забавяше с часове докато ми отговори...Но пък винаги когато излизаме той иска да седне до мен и когато сме сами ми говори,но пред приятели все едно не ме познава...Незнам дали да продължавам с това Моля дайте някакъв съвет как да постъпя.

41.   Здравейте, извинявам се, че пиша толкова късно но...
Искам да ми дадете савет. Харесвам едно момче от около 3, 4 месеца. Немога да кажа, че го познавам добре, защото го виждам един два пъди на няколко седмици. Та както казвах много го харесвам, когато ме доближи изтъпвам и сякаш съм в рая.
Забравих да кажа че съм на 15 а той на 17. Когато се видим някъде из града той се закача с мен, естествено става ми приятно от това.
Днес например го видях пред блока с един мой приятел.
Играхме на карти, аз нямах карта и трябваше да тегля тогава ръце ни се засякоха и се пипнахме :-) Тогава мама ме извика и се прибрах за 5 мин. Когато излизах и стигнах входната врата той я отвори и се сблъскахме. Той ми се усмихна и ме покани на кино аз приех и си уговорихме час. Това какво значи, да ли ме харесва? И как да разбера това? Немога да го питам дали ме харесва, защото ме е срам. Моля ви, дайте ми някакъв савет!!! :-(

43.   Здравейте, извинявам се, че пиша толкова късно но...
Искам да ми дадете савет. Харесвам едно момче от около 3, 4 месеца. Немога да кажа, че го познавам добре, защото го виждам един два пъди на няколко седмици. Та както казвах много го харесвам, когато ме доближи изтъпвам и сякаш съм в рая.
Забравих да кажа че съм на 15 а той на 17. Когато се видим някъде из града той се закача с мен, естествено става ми приятно от това.
Днес например го видях пред блока с един мой приятел.
Играхме на карти, аз нямах карта и трябваше да тегля тогава ръце ни се засякоха и се пипнахме :-) Тогава мама ме извика и се прибрах за 5 мин. Когато излизах и стигнах входната врата той я отвори и се сблъскахме. Той ми се усмихна и ме покани на кино аз приех и си уговорихме час. Това какво значи, да ли ме харесва? И как да разбера това? Немога да го питам дали ме харесва, защото ме е срам. Моля ви, дайте ми някакъв савет!!! :-(

44.   И аз харесвам едно момче, но незнам какво да правя. Той ме гледа през часовете и незнам дали ме харесва. Помогнете ми!

49.   Момиче, ти си точно като мен! И аз харесвам едно момче от цели 4 години, но не му го показвам! Един ден в училище се престраших да му кажа, че го харесвам! Той изобщо не ми обърна внимание, а и сега изобщо не си говорим, тъй че не избързвай да му кажеш, че го харесваш, първо намери хубавия момент и тогава му го кажи!

;) ;)

51.   Така видях много любовни проблеми, но все еднакви. Моят е различен и много странен. От 5месеца харесвам едно момче, накрая му казах, той минказа, че ме харесва също. Но след пет дена каза точно обратното и оттогава не ми говори, не ме поглежда нищо. Какво да правя? Помощ

52.   Здравейте! Преди един месец едно момче ме харесваше много, но аз нямах никакъв интерес даже не го харесвах, като човек защото много хора ми казваха гадни неща за него. Един ден си писахме и аз казах, че не го харесвам. Нараних му чувствата.. Тогава се чувствах ужасно. Обаче той не ми беше казал, че ме харесва.. Бях много глупава. Ии сега мисля, че имам чувства към него, защото се опознахме и станахме приятели. Не знам какво да правя. А и между другото съм на 15, а той на 16

53.   Здравейте. От няколко седмици харесвам едно момче. И той ме харесва. Държи се супер мило с мен. Целуна ме по бузата. Обаче не знам какво да правя, защото сякаш не искам да имам приятел сега. Много съм объркана. Помогнете ми!

54.   Кажи му това:
Хей, познавам една която те харесва.
Той:коя е? !
И описваш себе си и го питай дали я харесва (теб)
И си пишете на нешто и говорете.
Пращай му нещо любовно. ако те пита защо си го публикувала
кажи:без да искам!
И не спирай!!!!
И чакай да ти пише тези думи:Щом играеш така и аз ще играя така!?
И му кажи ние май се харесваме! И тогава каквото и да отговори кажи за момичето и кото и да каже му кажи и се дръж готино на живо му кажи ме го харесваш!!! Ако каже не не ко той не е само една риба в морето!!!

55.   Кажи му това:
Хей, познавам една която те харесва.
Той:коя е? !
И описваш себе си и го питай дали я харесва (теб)
И си пишете на нешто и говорете.
Пращай му нещо любовно. ако те пита защо си го публикувала
кажи:без да искам!
И не спирай!!!!
И чакай да ти пише тези думи:Щом играеш така и аз ще играя така!?
И му кажи ние май се харесваме! И тогава каквото и да отговори кажи за момичето и кото и да каже му кажи и се дръж готино на живо му кажи ме го харесваш!!! Ако каже не не ко той не е само една риба в морето!!!

56.   Кажи му това:
Хей, познавам една която те харесва.
Той:коя е? !
И описваш себе си и го питай дали я харесва (теб)
И си пишете на нешто и говорете.
Пращай му нещо любовно. ако те пита защо си го публикувала
кажи:без да искам!
И не спирай!!!!
И чакай да ти пише тези думи:Щом играеш така и аз ще играя така!?
И му кажи ние май се харесваме! И тогава каквото и да отговори кажи за момичето и кото и да каже му кажи и се дръж готино на живо му кажи ме го харесваш!!! Ако каже не не ко той не е само една риба в морето!!!

57.   Кажи му това:
Хей, познавам една която те харесва.
Той:коя е? !
И описваш себе си и го питай дали я харесва (теб)
И си пишете на нешто и говорете.
Пращай му нещо любовно. ако те пита защо си го публикувала
кажи:без да искам!
И не спирай!!!!
И чакай да ти пише тези думи:Щом играеш така и аз ще играя така!?
И му кажи ние май се харесваме! И тогава каквото и да отговори кажи за момичето и кото и да каже му кажи и се дръж готино на живо му кажи ме го харесваш!!! Ако каже не не ко той не е само една риба в морето!!!

69.   Здравейте
Моята история е малко по различна... Миналото лято на един лагер се запознах с едно момче но не очаквах че ме харесва а и аз самата не го. Мина известно време и той започна да ми пише. Започнахме да си говорим секи ден да си казваме обичам те и така но се скарахме и спряхме да си пишем и всичко. Междудругото беше от друг град. Минаха месеци и двамата разочеровани от хората с който бяхме ходили пак почнахме да си пишем той пак ми каза че ме обича и не ме е забравил. Но нещо стана и всичко пак се развали. Аз много го харесвам и незнам какво да правя. Моля ви дайте ми съвет...

70.   Здравейте
Моята история е малко по различна... Миналото лято на един лагер се запознах с едно момче но не очаквах че ме харесва а и аз самата не го. Мина известно време и той започна да ми пише. Започнахме да си говорим всеки ден да си казваме обичам те и така но се скарахме и спряхме да си пишем и всичко. Междудругото беше от друг град. Минаха месеци и двамата разочеровани от хората с който бяхме ходили пак почнахме да си пишем той пак ми каза че ме обича и не ме е забравил. Но нещо стана и всичко пак се развали. Аз много го харесвам и не знам какво да правя. Моля ви дайте ми съвет...

71.   Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1. Напиши името на човек от срещуположния пол. 2. Кой е любимия ти цвят от тези – Жълт, черен, зелен, син или червен. 3. Първият ти инициал: А-P, Л-Р, С-Я. 4. Месецът ти на раждане. 5. Кой цвят харесваш повече-черен или бял. 6. Напиши името на човек от същия пол като теб. 7. Любимото ти число. 8. Калифорния или Флорида. 9. Кое харесваш повече: Езерото или океанът. 10. Напиши желание.

Отговорите:

1. Това е името на човека, в който си истински влюбен. 2. Ако си избрал: Червено – Ти си жив и изпълнен с любов. Черен – Ти си скромен и агресивен. Зелен – Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие. Син – Ти си човек със спонтанен характер. Жълт – Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора. 3. Ако инициалът ти е: А-Р – Имаш много приятели и любов в живота. Л-Р – Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще. разцъфне. С-Я – Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро. 4. Ако си роден през: Януари-Март – Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се. влюбил в този, който не си очаквал. Април-Юни – Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго. Юли-Септември – Ще имаш незабравима година с много промени. Октомври-Декември – Годината няма да е от най-добрите, но ще. откриеш сродна душа. 5. Ако избереш: Черно – Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много. промени и ще се радваш на тях. Бяло – Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще. направи всичко това, но може и да не го разбереш. 6. Това е най-добрият ти приятел. 7. Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота. 8. Ако избереш: Калифорния – Обичаш приключенията. Флорида – Романтична душа си. 9. Ако избереш: Езерото – Верен си на приятелите и си малко резервиран. Океан – Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора. 10. Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час

72.   Здравейте, надявам се да имате полезен съвет!
Харесвам си момче по-малко от мен с 1 година. Учим в едно училище. Харесвам го от около 1 година, но не знам дали той изпитва чуства към мен. Веднъж се държи много добре с мен, друг път се държи отвратително... Преди не се карахме, но сега започнахме да се караме повече... и за да не си разваляме отношенията винаги аз му се извинявам за неща на които дори вината не е моя! Как да разбера дали ме харесва? Ако имате някакъв съвет можете да го напишете... благодаря Ви предварително!

77.   Аз харесвам едно момче. Преди 1 година най-добрата ми приятелка се пошегувала и го попитала, да ли ме харесва. А той и е казал, че ме, но малко. Той е приятел на братовчед ми. Благодарение на братовчед ми се запознах с него. Приятелката ми никога не би ме излъгала и затуй и вярвам. Но не знам, да ли той още ме харесва. И двамата имаме еднакви интереси. Притеснявам се как ще реагира братовчед ми, ако между нас се получи нещо. Моля ви дайте ми съвет, искам той да знае, но в същото време се и притеснявам?

78.   Към Номер 77 Най- добре е първо да кажеш на братовчед си, че харесваш приятеля му. Предполагам, че щом ти е братовчед ще те разбере, а дори може и да ти помогне. Примерно братовчед ти да почне малко от малко да си говори с твоя приятел повече за момичета или нещо от рода. Сприятелете се повече. (От личен опит знам, че ако само стоиш отстрани и харесваш, няма да стане нищо! ) И в най- удобния момент или той ще ти каже, или ти му кажи. Една мисъл искам да ти кажа, а ти я разбери както си поискаш. ☺ Не чакай удобния момент, създай го ти. Е това беше от мен.

80.   И аз съм в това положение но все пак имам съвет който се надявам да ти помогне ако той още не знае че го харесваш а теб те е срам да му кажеш помоли друг да му каже както аз но ако не те е срам браво само исках да ти кажа престраши се няма какво толкова да стане желая ти успех!!!

82.   Помогнете ми! Наистина харесвам едно момче не ми излиза от главата. Страшно много го харесвам, но той е една година по голям от мен и едва ли би ме харесал само си пишем не разговаряме и мисля, че не мога да привлекат вниманието му!

85.   Аз харесвам едно момче.Но ме е много срам да му призная.Той не ме познава.Аз го познавам.Искам малко да си поговорим но незнам как срам ме е да му го кажа.Незнам какво да правя.Даите ми съвети.

86.   Здравейте момичета аз харесвам едно момче от моето училище. Но той дори не ме познава. Аз него го познавам знам как се казва кой клас е. Но той незнае. Искам да го заговоря но ме е много срам. Срам е да му призная. Искам д го заговоря. Имате ли съвети???