Споделена история от Тинейджърски

Закъснява ми 3 ден вече и съм ужасно притеснена!
Здравейте! Закъснява ми 3 ден вече и съм ужасно притеснена! Не съм имала никакви контакти с момчета(девствена съм) и е изключено да съм бременна, и знам, че ще ви прозвучи необразовано и филмирано, но бях на басейн на 26-27 август и ме е страх да не там да е имало някаква сперма във водата и да ми е влязла... знам, че звучи тъпо, но като се притесниш си мислиш всякакви неща! На 15 години съм!
Моля администраторите да публикуват историята! Ще съм благодарна на всички за мненията!

Коментари

1.   хахахахахахахахаха

2.   А да си намалявала храната? Може и от това да е. Друго от колко време имаш цикъл? Нормално е в началото са е нередовен или да закъснее с няколко дена. А това за басейна, според мен не трябва да се притесняваш, защото от препаратите, които сипват в басейните едва ли нещо може да оцелее

3.   Леле мале какво се случва със сексуалното образование по училищата? Има ли въобще такова? Момиче на 15 бива ли да задава такива въпроси?! Не. Не си бременна.

4.   И аз се изсмях като номер 1. Амии не си Дева Мария, че да забременееш девствена, успокой се. На мен ми закъсня с 8 дни този месец, защото от вкъщи пред климатика се изтипосах на 35 градусовите жеги на морето и организма ми тотално блокира. Не се шашкай толкова. Представям си пък ако беше правила секс какво щеше да ти минава през главата.

5.   Сперматозоидите веднага умират при допир с вода, чети малко.

6.   Честно казано... дебилски въпрос. А съм на твойте години и съм момче... просто спермата как е възможно да попадне в басейна... никой не го прави на публично... поприцип.
Към онези които се подиграват на момичето. В училище, не знам как е при нея, но ние от пети клас не сме имали урок относно сек*а. Каквото знам е от интернет. Имали сме буквално 2 урока по 30 минути от учителка.

7.   До 5

Това не го пишеше в моя учебник по-биология. Беле описан целия процес, но никъде не се казваше, как и колко бързо умирали едни или други клетки. Стига сте се карали на момичето, а просто и обяснете.

8.   Някой те е осеменил докато си спала.
Може да имаш призрачно бебе.
Или пък си новата Дева Мария???!?!?!

Или пък на всяка жена цикълът се влияе от 1924 неща.

Братан.

9.   Супермен бил много отегчен - омръзнало му да се бори непрекъснато с престъпниците. За това решил да се обади на Батман и да му предложи да отидат в някой клуб. Но Батман казал, че ще трябва да си остане в къщи, защото Робин бил болен.
Разочарован, Супермен се обадил на Човека-Паяк, но Човека-Паяк казал, че си е уредил среща с Жената-Котка.
Най-накрая, Супермен решил да отскочи до апартамента на Жената-Чудо. Като кацнал на балкона и погледнал през прозореца, Супермен видял, че Жената-Чудо лежи гола с разтворени крака. Помислил си:
"Аз съм по-бърз от куршум! Мога да вляза там, да правя с*кс с нея и да си тръгна, преди тя да разбере какво става!"
И наистина! Влязъл и след секунда излязъл.
Междувременно, Жената-Чудо казала:
- Чу ли нещо?
- Не, - казал Невидимия - но изведнъж ужасно ме заболя задника...

Та сигурна ли си, че Супер Мен не е бил на басейна?

12.   На такива като теб трябва да се забрани достъпа до устройства с интернет. Образовай се малко, че ставаш за смях за абсолютно всеки който ти прочете тревогата. Не мисля, че е нужно да ти давам факти защо това е НЕВЪЗМОЖНО. Не си 2рата дева Мария, пий си млякото и си лягай.

13.   Не се притеснявай. И на мен ми закъснява.

14.   Стига сте нападали момичето. Никой не се е родил научен, а тя е само на 15. Вие да не би да знаете всичко? Доколкото разбирам още не е тръгнала да прави секс, има време да се научи. Вместо да помогнете, вие я обиждате. Да, това, което е написала е глупаво, но е притеснена. На всекки му се е случвало от притеснение да си мисли глупости. Или й помогнете, или по-добре не пишете. Към авторката - няма как да си бременна, спокойно. Закъснение от 3 дни не е толкова страшно. Нормално е цикълът да дойде от 28-мия до 35-тия ден. На мен ми се е случвало да закъснее и със седмица. Цикълът се влияе от много неща.