Споделена история от Тинейджърски

Дали да му кажа?
Здравейте всички читатели на моята история. На 13 съм и си падам по едно момче от нашия клас. Ще ви разкажа всичко какво се случи. След 4-ти клас се преместих в ново училище, класната ме представи на класа и всички се зарадваха казаха че им е много приятно да се запознаят с мен и т. н. след това се седнах зад него. той ме попита как съм как се казвам. Таа.... поприказвах ме си и той реши да ми даде фейсбука си аз се съгласих. на следващата сутрин ме гледаше и нищо повече. след два дни неговия приятел ми каза че ме харесва. но аз се изчервих защото и аз го харесвам. когато той разбра че аз знам че ме харесва веднага се изчерви и бързо се премести в другата редица. но това не беше всичко. В 6-ти клас след нова година ми честити и ми каза"Честита нова година, за много години" а аз казах"Благодаря ти и на теб също! "и след тези думи непрестанно ме гледа. когато в училище щях ме да си закачаме мартеници аз му вързах една и той ме гледа след това ми върза една с сърце. след това като имаше нужда от помощ за домашното по английски той помоли мен. сега се чудя в 7-ми клас да му кажа ли или не?

Коментари

1.   Напиши му на фейсбука, че го харесваш.

2.   Здравей! Нямам голям опит във всичко това, понеже съм едва на 16, но смятам, че трябва да му кажеш. Никога няма да разбереш дали наистина той има чувства към теб или симпатии, ако не му кажеш. Така, че действай смело, кажи му какво наистина изпитваш. Знай, че понякога момчетата не показват наистина това, което чувстват. По това, което ни разказа, бих казала, че шанса да изпитва нещо повече от приятелски чувства към теб е доста голям. Но винаги имай и едно на ум, може пък да не е точно така и все пак никога няма да разбереш, ако не опиташ!

3.   Кажи му.

4.   Пиши му да го видиш какво е правил лятото, покани го на кино или някъде на разходка на специфично място за града ви - зоопарк например, или просто да се разходите някъде и да ядете сладолед. Създавайте си общо спомени, това ще помогне много повече от изтипосаното от нищото "харесвам те". Гледай да го докосваш, ако седнете на пейка седни така, че коленете ви да се докосват, докато вървите докосвай ръката му уж неволно, прегръщай го за здрасти и чао. Със срам нищо не се постига! А пък като и двамата ви е срам още повече.

5.   Кажи му!

6.   Вече не се правят така нещата.Каниш го на разходка ,лимонада ,някакъв спорт ,кино ,да карате колело ,кънки. Не му изтръскваш 'Аз те харесвам ,искаш ли да ходим " .Свалките се правят постепенно ,без изцепки . И внимавай какво ще правиш с него,че пуберите много обичат да се хвалят,даже и неща дето не са се случили

7.   Изчакай до 10-ти клас и го покани на кафе. Така до 40 години може да се ожените. (Това е ирония, ако случайно не схванеш.)

8.   По-добре недей!Едно момиче от нашия клас каза на едно момче че го харесва,той каза на всички и после всичко живо ѝ се подиграва и най-много момчето,което тя харесва.

9.   Не, кажи му в 11-ти.

10.   Разбирам, че сте деца още ама това е прекалено. Докато седиш и си чакаш нищо няма да се случи. Действай и вземи това което искаш и спри да си губиш времето в анализиране на всяка една дума която ти каже.
Ж. 17

11.   От авторката:Благодаря ви за съветите!

12.   Може да е срамежлив. Най лесно е да му пишеш в facebook така ще се сближите повече и като се видите просто го заговаряй