Споделена история от Тинейджърски

Обувки vans
Здравейте, искам да си купя обувки Vans, които наскоро добиха популярност в България. Та моделът, който ме интересува е vans slip-on checkboard, това са тези без цип дето са на черни и бели квадратчета. Тези, които имат какво биха казали за тях? Удобни ли са, издръжливи ли са и заслужава ли си цената? А и откъде ще ми е най-изгодно да ги купя, защото в различните сайтове цените са между 110 и 140лв някъде. Гледах във официалния сайт на vans там са в долари и излизат по-евтино, ама до България не знам доставка дали ще има и колко ли ще струва. Ако някой от вас повече разбира от тези неща нека сподели :))

Коментари

1.   Аз имам няколко чифта и всичките в рамките на най-много месец се скъсаха. Според мен за тези пари качеството трябва да е по-високо и те съветвам да не си взимаш само защото са модерни, бъди малко по-практичен и си намери обувки, на които си съответстват цената и качеството .

2.   За втори път пускаш темата. Прочети старата и виж там.

3.   Бях направила грешката да си закупя от един сайт 2 чифта Ванс за рождения ми ден, дадох безбожна сума пари... никога повече, поне според мен.

Изключително неудобни обувки, които не са предназначени за хора, които ходят пеша и се движат активно. Скапват краката — на мен ми излязоха какви ли не мазоли, рани, натъртвания и т.н.

Единственото им хубаво качество по моя преценка са страхотните им разцветки и артистично красиви дизайни.

Неслучайно са предназначени за каране на скейтборд, пениборд, лонгборд и други подобни. За друго не са комфортни.

4.   Далеч не са добили популярност наскоро в България, скейтбордистите си ги знаят от бая време, просто ти сега разбираш за тях.
Иначе в contrabanda ги има.

5.   Силно НЕ препоръчвам тази марка за обувки. И аз бях подвластна на модата, взех си sk8 hi черни, мн бързо избеляха и като цяло не си заслужава. Струваха 120 лв от британски сайт next май се казваше, иначе търсих и в други сайтове, бяха още по-скъпи. После си взех едни ниски, с готини мотиви, сега на нищо не приличат, отново избеляха, отстрани гумата се отлепи (на кокалчето). Няма смисъл да робуваш на нечии представи за хубаво. Vans са скейт обувки и ми става странно като видя някви кифли с ония най-бейсик черните ниски модели. Смятам, че стана банално

6.   Като комфорт не предлагат нещо различно от всички гуменки.
Супер здрави са, имал съм четири чифта, като дори в момента на краката съм с ЕRA 59.
Имам и Old Skool, които обожавам.

Аз съм си взимал Authentic на 40 лева от Massive shop, но беше one time deal.

Взимай смело, заслужават си всяка стотинка.

Братан.

7.   Не си заслужава ако си в България.
Работя за двадесет паунда на час и да си купя Vans за петдесет и пет паунда от мола е удобно, нося ги три месеца преди да се износят и да си купя нови.
Обаче в България стойността им в пари скача, при същите разходи, но по ниско минимално заплащане.

8.   Поръчах си Slip on true whites преди няколко дена. Дойдоха голем. Свикнал съм да нося 42ри номер, но тези ми се охлузваха от краката ми. Върнах ги, поръчах 41ви от друг магазин. Пак големи. Сега пак ще ги връщам.

Препоръчвам ти да пробваш в магазин, защото тези трябва да ти стоят точно, иначе ще се охлузват.

Като визия и усещане, обаче, бяха супер.

9.   Ах, Ванс... не са популярни от скоро. Аз лично преди много години избрах Конвърс пред Ванс, сега ми се ще да ги пробвам.
В Контрабанда май ги имаше.

10.   Ванс като марка ги знам от пети клас, вече съм втори курс на 21г.
Скъп боклук, нищо повече. За тези пари трябва да издържат мининум 2 години без да мърдат, а те още на втория-третия месец стават само кучето ми да ги дъвче.

11.   Сестра ми си беше взела преди време, не ги носи защото се отлепиха след няма и година. Най-издражливото нещо от кутията са стикерчетата. На Converse са по-добре, ако искаш mainstream марка, поне не се отлепят толкова бързо. Аз лично съм си фенче на adidas, но не си взимай superstars щото са като парник отвътре...