Споделена история от Тинейджърски

Съществуват ли още такива момчета?
Искам да ви попитам, защото аз не виждам такива в моя град. Има ли момчета, които да не гледат момичетата в сутиена, да не пият и пушат, да не се правят на интересни с фитнес, да не са нито зубъри, нито прекалено нехайни относно образованието, да може да излизаш с тях и просто да се забавляваш като онова време- в парка, с колелета, на пикник. Има ли? Говоря за момчета между 16 и 20

Коментари

1.   Ти мъж ли си търсиш или жена?

2.   Аз съм на 20 години, скоро ставам на 21. Не пуша, не пия и в една жена търся да бъде добра и за мен е по-важно лицето и, отколкото някои части от тялото. Това го казвам съвсем честно.

3.   Хахахаха, аз :)

Аз като такова момче ще ти кажа че има и други, но... ние момчетата си задаваме същите въпроси, буквално. Аз съм се питал, защо всичките ми приятели, когато излезем единственото нещо което правят е или да седнат на барче да изпушат пура, или да изпият някой коняк. Има и друг вариант, да ми говорят един час за видео игри, или да ми преразказват онези японски филмчета. Много рядко попадам на свестни хора. Питал съм ги, ако искат да излезем да покараме колелета, ама те се овъртат и викат друг път. Преди беше модерно, когато бях пети клас, да стоим до 21:00 на центъра с колелетата, да играем футбол пред паметника, а сега всичките тези хора висят по барчетата и говорят за.... за глупости.
Ние момчетата се питаме, поне аз се питам. Защо няма свестни момичета, които да са хем симпатични, хем да се къпят, хем да са умни или поне да се стараят.
Абе разхвърляни са ми мислите, ама някой други и това не могат да напишат.

4.   Нема

5.   Е баш от 16 до 20 - няма.

6.   Има, ама са много малко :(

7.   Абе има. Аз съм такъв, ама вече съм старичък и зает.
Но като бях 16-20 годишен тези качества ми изиграваха лоша шега. Всички момичета си падаха по лошите момчета, а добрите и точните бяхме на заден план.

8.   Според мен са на изчезване, както се отнася и за нормалните момичета.

9.   Точно хорaтa, които ходят нa фитнес не пият и пушaт. A ти кaкво против имaш фитнес мaнякa??? Кaто имa ще покaзвa и пaрaдирa!! Зa тези мускули си е скъсвaл нервите мускулите покaзвaт и хaрaктер, което уж зa вaс жените би трябвaло дa ви интересувa!? Кaкто и дa е! Ти не знaеш къде те сърби и кaкво искaш!

Млaдия

11.   Е чак пък да не пушат...

12.   Описваш мен, като изключим това със сутиена ;) Имах приятелка която харесвах заради самата ѝ всъщност, а не защото беше много красива. Характера и ума ѝ ме караха да съм с нея. Нито пия нито пуша, в училище съм със средни оценки, но това не пречи да имам ум както сам/а каза. За наше съжаление обаче, както е посочено в един от коментарите , повечето момичета си падат по по-"такивата" батковци, тоест с повече химия в мускулите и без особенно много акъл.

Иначе аз, за 20-те си годони живот, не съм видял момиче което да е обикновено човешко същество като под това разбирам да не пуши, да не е глупава, да не ползва прекалено много грим (както и да не се боядисва) и най-вече да проявява разбиране вместо вечно да си мисли че е права. Това са като цяло критериите които диря в бъдещата си жена, но за жалост май критериите са повече от съответните момичета. Е, може би това юе накара да взема да правя компромиси , но въпреки това непосимоста към грима и модата си остава ;)

13.   Има.Ама нали са скучни за вас затова се правят на това,което не са и което се търси.Сами сте си виновни.

15.   Има... Аз съм на 20 години и съм такъв. Обичам да карам колело, ходя всеки ден в парка, не ходя на фитнес, не пия, не пуша и не съм зубър.
Онова момче

16.   Номер 9, то само мускули и плочки не става. Те фитнес маняци, ама легнат ли си с некоя и оп на 5-6-тата минута като им свърши сесията и ето за какво са им фитнеса и мускулите.

Не можеш ли по един час да ги забавляваш момичетата, по-добре се разкарай с тоя фитнес. Те момичетата сами ще видят как са нещата и ще отидат при оня с коремчето (бирено или по наследство) и ще знаят за какво са при него. ;)

17.   Хората често искат неща, които са несъвместими. Примерно мъж, който да е решителен и амбициозен, пък в същото време чувствителен и склонен да изслушва. Мъжете пък искат хубава жена, която хем да е с ниски критерии, хем да се не се навива на други. Еми, трудно се съвместяват тези неща.

На жените ще кажа следното. Не бъркайте мъжете с приятелки. Определени качества звучат добре на хартия, но всъщност отблъскват в една връзка. Приятелките са за да си говорите са дрешки и женски драми и да си ойдисвате на прищевките. Не случайно такива мъже ги държите за отдушници, докато краката ви треперят по други.

За мъжете мога да дам този съвет. С мрънкане и тръшкане няма да стане. Жените търсят силни мъже, притеснителността и безхарактерността нямат място там. А интимния свят е високо конкурентен и хубавите жени се искат от всеки. Или си налягате парцалите или се примирявате, че ще си стоите сами. И никой не ви е виновен.

18.   Да, разбира се. oбикнoвенo киснат в 9гаг.

19.   На 18 какво трябва да прави? То точно тогава е моментът на хората да се държат като хормонално-треснати пубери.
Да пият, да пушат, да се бият, да експериментират, да търсят и намират себе си. То това не става в парка, с книжка в ръка, защото ограничаваш себе си от важен опит.

Единият пък лумпен по-горе не искал момичето да си боядисва косата...
Сигурно не искаш и да носи обувки над 25 лева от пазара?

Братан.

20.   До номер 16. Аз съм момиче, моето момче също има мускули, тренира за здраве и за добър външен вид. Не използва химии, не пие, не пуши и ааа да.. забавлява ме 5-6 пъти в седмицата над час. :) Заедно сме от 5 години (вече и двамата сме малко над 20г. ) не бих го заменила за което и да е коремче/шкембенце и т. н.

22.   Номер 16 И каква гаранция има жената ако си ляга само със хора глътнали "футболна топка", че ще я лънгъркат 1час? И да ти кажа за първи тек 5, 6 минути си е напълно достатъчно. Рядко чувам един полов акт да има продължителност над 15 мин (За първи тек говорим) Иначе, може да намалиш порното защото ти обърква съзнанието и мислите а това води до комплекси и самота в най-лошия случай и да знаеш, че за тоя 1 час "Еб**е" не изпитваш удоволствие защото мислите за хронометара и неговите батерии не те оставят да се фокусираш във самия секс. АЙДЕ обратно към телефона с порното да си научиш урока, че за тоя 1 час има да спираш и почваш много сцени, докато накрая не го обърнеш на прас трака кака и не започнеш да си правиш маратон по цяла вечер с него :D Нищо лично ама ограмоти се не може такива работи да говориш и то пред млад човек с със здраво тяло и да му казваш кой как е*е... Щом аз във моите скромни години не изкарвам 1 час значи нещо на теб не ти е наред ;) Другия вариант препарат или ген ама това последното нещо не се връзва :)

23.   " Зa тези мускули си е скъсвaл нервите мускулите покaзвaт и хaрaктер"

Освен ако не си професионален атлет, инструктор или поне модел, показват, че имаш много свободно време.

24.   До 16. Аз си ходя редовно на фитнес, анаболни стероиди не взимам.
Да ти кажа хората в спортна форма издържаме много повече и правим по- добър секс.
Когато спортуваш, тестостерона ти е в норма, издържаш повече, имаш физическата мощ да правиш по-силни тласъци, и при определени пози издържаш повече и си по-пластичен и силен.
От алкохол и цигари се повишава естрогена и се понижават нивата на тестостерон. Така че разни пийняци и подобни да не ми говорят колко хубав секс правят.

25.   Да има макар и рядко да се срещат.
М17

26.   До номер 22: То и ти толкова си ебач ще оправяш жена си за 5 минути и ще очакваш че тя е доволна :D Това че вие го правите за 5 - 10 минути не означава че другите чукат като зайци, и да предпочитам да съм с корем ( сега не съм но кой знае след години може и да имам) вместо да вадя плочки да изкарвам мускули и накрая кво - 5 минути и играта свършва или изобщо играта не почва защото достойството не може да стане от прекаляване на химия. И това да имаш мускули не те прави мъж! Мъж се става определено по - много по други критерии и действия, а това че имаш тук там мускули по вероятно е да те направи комплексар, а не мъж!

27.   До номер 26: Чак пък комплексар.. определено нито мускулите, нито корема те правят мъж, но всеки би предпочел добре изглеждащото пред безформеното. А до другия коментиращ по-горе, че мускулите били само за професионални атлети, модели и щом имаш мускули едва ли не имаш много свободно време, което пропиляваш.. що за глупост?! Един си пропилява времето в сериали, друг в игри, трети в залата и т.н. Например номер 23 си губи свободното време тук и нека помислим дали тук или в залата е по пълноценно.. това е реторичен въпрос ;)