Споделена история от Тинейджърски

Как да стана по-висока?
Здравейте , аз съм момиче на 14 години и съм висока 164 см . А в сравнение със съучениците ми съм доста ниска....и от момичета и от момчета...Пробвала съм упражнения и т.н. но нямаха ефект , някакви съвети ?

Коментари

1.   Моят съвет е да не се занимаваш с глупости. Нямаш идея колко е възбуждащо за високите мъже да пляскат ниски девойчета.

3.   Колко ще си висока зависи само от два фактора. Гените и храната. Гените ти определят потенциала на израстване. Ако не ядеш, няма да достигнеш максимума, който на който си способна т. е. максимума определен от гените. Ако се храниш добре, ще станеш висока толкова, колкото гените ти позволят.

4.   Според мен 164 см си са много добра височина за момиче. Аз какво да кажа като съм по-ниска. Но ако вече искаш да си по-висока, сложи си някакви обувки с ток, може и на платформа и ще станеш висока поне визуално.