Споделена история от Тинейджърски

Нормална ли съм??
Здравейте на 14г съм. Мисля че съм много по-зряла от другите. Още от както бях на 8 исках да правя секс. От 11 годишна исках да пуша и пия. Смятам че много по добре се развивам от моите връстници. Те още не знаят къде се намират, а аз вече съм ориентирана какви цигари да пуша примерно или колко пъти на седмица да правя секс. Нормално ли е толкова бавно да се развиват моите връстници, а аз да мисля още малко за дете??

Коментари

1.   Много ясно че не е нормално. Дори е срамно че мислиш така

4.   Ами след 60-така наистина така започва да ти се струва...

5.   На 14 да се чудиш с кой да се наебеш, какви цигари и алкохол да си купиш не те прави зряла.
Зрелият човек не мисли за такива неща, или поне не са центъра на вниманието му.
На твоите години имах съученички като теб. Сега на по почти 30 години, разведени, пушещи цигари и работят най-много като касиерки в магазина... много зрели, няма що.

6.   Не, не е нормално да си толкова тъпичка. Нуждаеш се от помощ.

7.   Хахахах! Зряла била? Не се иска зрялост да пушиш и да правиш секс.

Прецакала си си тийн годините, мила. Вместо да имаш нормален пубертет - да изпиташ трепета на любовта и привличането, ти си почнала с ебането от рано. (Ако допуснем, че темата е истинска, разбира се).

Това не е зрялост. Това е просто идеята на незрелите за зрялостта. В моето даскало имаше пушещи от 3-ти клас. Нито тогава бяха зрели, нито сега. Емоционални развалини, обвиняващи другите, нервиращи се на нещо постоянно.

Тоест, не само не си зряла, но си и объркана.

8.   Това не е зрялост малката. На тези години трябва да мислиш за уроците и за приятелството. Идва време и да смениш училището. Мисли за бъдещето си а не за секс. Секса се прави на зряла възраст с подходящ партньор и най-вече с любов. В цигарите и алкохола не виждам нишо зряло. От малка се увреждаш. Жалко